Anketa - Jak dlouho bloguješ?

18. srpna 2008 v 22:34 | Zdebra |  Ankety
Tak je tu další anketa. Tentokrát se Vás ptám, jak dlouho blogujete.
Já bloguju už rok a pár měsíců. Blog jsem si ale založila o rok dřív přes web na mobilu, ale nějak jsem se k blogu pak nedostala, protože jsem neměla net (net mám dnes rok a měsíc a jeden den).


Jaké byly mé začátky?
Těžké. Neměla jsem internet, tak jsem si blog vytvořila v knihovně a pak jsem na něm pracovala ve škole, když jsme měli počítače. Vůbec jsem tam v PC neměla nic, co by bylo mé (maximálně nějaký ty práce, co jsme dělali). Jako každý začátečník jsem tam dávala vtipy, fotky, obrázky, blbinky, texty písniček atd.
Pak jsem se naučila vkládat odkazy a dala jsem sem pár odkazů ke stažení. Později jsem sem dala hudbu z imeem.com a pak videa z youtube.

O designu:
Design byl hrůza. Nejdřív jsem měla nějakej širokej růžovomodrej se silným orámováním a divným záhlavím. Pak jsem doma měla net a nějaký pozadí jsem si stáhla a použila. To se mi líbilo mnohem víc a pak letos (asi na jaře) jsem začala tvořit záhlaví. Postupně jsem design vyvinula a teď mám takový, jaký mám.
Takové ty moc přeplácané designy se mi moc nelíbí. Líbí se mi jednoduchost a v jednoduchosti je síla.

Jak to vidím teď?
Teprve letos jsem začala vkládat vlastní články a tvorbu, což mě baví víc, ale někdy mě nenapdá, co zveřejnit. Tak jsem si do zásoby teď vytvořila ankety a pak náhodně vyberu a okomentuju. Možná budu starší články s anketama mazat a na tu anketu udělám novej článek. Loni to nebylo nic moc.
Hodlám s blogem vydržet co nejdéle. Klidně i ještě pár desítek let (ale zajímalo by mě, co bude s blogem potom).

Komentáře:
Komentářů není moc, ale ani málo. Každý pěkný komentář potěší a reklamu mažu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________