Samotář

7. října 2008 v 21:47 | Zdebra a spol. |  Skládáme příběh
http://strojopis.wbl.sk/psani_na_pc.jpg

Ve hře Skládáme příběh nám vznikl první příběh s nečekaným koncem.

BYL JEDNOU JEDEN…


.. SAMOTÁŘ, KTERÝ žil sám ve svém domku a pořád chodil do práce, kde seděl u počítače, občas tajně chatoval, ale jinak byl pracovitý. Pracoval jako žena sídlící v kanceláři proti té jeho, kterou tajně špehuje, když jde na záchod.

Vleze do menší tmavé komůrky, kde je okýnko do záchodu a tam má různé dalekohledy, foťáky a kamery. Až ho špehování přestane bavit, tak se vrátí do práce a předstírá, že byl pro něco na půdě, protože se mu ztratily některé materiály, které potřeboval na práci s jedním programem na PC, kterému nerozumí. Když se ostatní ptali, kde je má, odpověděl: "Mám je na záchodě." Tak se vrátil na záchod a tam nachytal uklízečku s kuchařem, jak hráli slovní fotbal v pracovní době. To byl skandál a šéf je za to potrestal tak, že si museli do rohu kleknout na rysováčky a dvacetkrát odříkat Otče náš.

Po trestu uspořádali ultramegabrutální swingers homopárty. Nikomu se tam jít nechtělo, tak tam zůstali jen ti dva a samotář jménem Tomáš. O sex ale neměli zájem, tak si zahráli Člověče nezlob se!. Ale samotář prohrával, tak se sebral a odešel si postěžovat mamince. Ta nebyla doma. Vzpomněl si, že každou středu chodí za kamarádkami na pokec. Tak si šel domů lehnout. Když si lehl, propadla se s ním postel. Hluk ale vystrašil milence, kterého jeho matka schovala ve skříni a zapomněla ho tam. Leknutím cukla skříň a Tomáš se bál, že je tam zloděj. Šel do kuchyně pro nůž, ale když se vrátil ke skříni, byla otevřená. Bál se. Šel vrátit do kuchyně nůž a v kuchyni byl ten chlap a hledal něco v ledničce. Tom ho začal vyslýchat, ale nakonec zjistil, oč jde a dali si spolu pivo. V tom přišla matka domů a oba byli ožralí. Tomáš zrovna zvracel a milenec v kuchyni spal.

Tomáš se matky lekl a omylem jí i milence poblil. A milenec, jak byl opilý, omylem praštil Tomáše flaškou do krku a Tom nemohl dýchat. Ihned zavolali sanitku, která se po cestě třikrát vybourala. Když konečně dorazili, Tom byl v bezvědomí. Naštěstí se v nemocnici za pár dní probral, a když uviděl ve dveřích nemocničního pokoje svou matku, upadl do kómatu na pár minut a zas se probral. Přinesla mu čerstvé jahody ze zahrádky a oznámila mu, že se bude vdávat. Tom byl v šoku a jahoda mu uvízla v krku. Rychle se natáhl po skleničce s vodou, ale už bylo pozdě, protože byla prázdná. Nakonec mu všichni, co tam byli, mlátili do zad a jahoda vyletěla a střelila do budoucího manžela jeho matky. Ten se z toho rychle vzpamatoval a šel jahodu vyhodit do koše.
Na chodbě potkal svého bývalého přítele a vrátil se k němu. Tomášova matka z toho byla zdrcená a chtěla ho vyhodit z okna, jenže ho neunesla a tak z naštvání vyhodila z okna Tomáše. Ten se naštěstí zachytil za parapet a doktoři ho včas vytáhli. Jeden doktor se s jeho matkou znal, byl to její psychiatr, tak se mu rovnou vyzpovídala. Viděl, že je to vážné a poslal jí na hospitalizaci. Ale ona mu řekla, ať se postará o jejich syna. Doktor šel tedy za jejím synem, ale ten zmizel z postele. Nakonec ho našli v bufetu, kde jedl párek v rohlíku. Odvedli ho do pokoje a tam usnul. Další den šel domů, ale ještě se měl týden léčit. Přišel za ním na návštěvu kamarád z práce s uklizečkou. Jak je uviděl, zaradoval se, že ho někdo navštívil. Pohostil je nějakýma sušenkami, které našel v kuchyni. Velmi jim chutnaly a všechny snědli. Pak zjistili, že už byly dva roky prošlé a vůbec jim to nevadilo.

Když se Tomáš uzdravil, vrátil se hned do práce a spolupracovníci mu uspořádali oslavu na uvítanou. Jako dárek mu dali velikánský dort, který měl navrchu jahody. Všem chutnal, ale pak si dali nějaké pití, ale všichni to hned vyplivli, protože to byl ocet. Dál bylo na řadě pivo a hraní svlékacího pokeru. Pak ještě nešla elektrika a všichni křičeli a skoro se tam pozabíjeli. Doma Tomáš hned po příchodu usnul. Ráno se vzbudil na stole vedle uklizečky a z pusy mu koukal provázek. Říkal si: "Prosím prosím, ať je to čaj…" Jenže to čaj nebyl. Večer jedl brambůrky a v jednom balíčku byla oběšená myš. Vůbec si jí nevšiml a myš snědl.

Druhý den ho pak (myš) lechtala v žaludku. Musel zase do nemocnice, kde byl sám na pokoji a nikdo mu nepomohl, protože ve městě zrovna řádila epidemie zmutované ptačí chřipky. Jako by toho nebylo málo, když měl včera na oběd kuře. Musel sníst i kosti, protože měl hrozný hlad a nedostal přidáno. Pak snědl i obědy ostatních u stolu. To bylo pořád málo, tak snědl dvě kuchařky a servírku. Okořenil si je pepřem, paprikou a hned mu chutnaly víc. Potom to zalil pivkem, Metaxou a absintem a opil se do bezvědomí.

Když tak ležel na podlaze, šéf a všichni ostatní kolem ho spoutali a zavolali policii. Policie zjistila, že to není člověk, ale robot na dálkové ovládání. Patřil už trochu do starého železa, ale pár koleček ještě drželo pohromadě. Potom ostatní hledali jeho majitele a zjistili, že je to jeho matka, která nemohla mít děti, tak si vytvořila s tím doktorem robota. Byla v šoku, když uviděla, co její robot provedl. Pak zjistili, že to způsobil zkrat v celém jeho systému, vůbec nesměl pít jiné pití než olej a tak jeho součástky díky vodě zablokovaly a zrezivěly. Pak se choval jako pomatený a stalo se to, co se stalo. Teď je ale vyhozený v nebezpečném odpadu.

Všem se ulevilo a uklizečka si ještě Tomášem zahrkala a pak zazvonil zvonek a přiběhl uklizečky manžel a divil se, co to tam s ním dělá. Pak mu všechno vysvětlila a on jí nevěřil, tak jí lekl, že jde do hospody. Uklízečka si sbalila věci a odešla pryč. Přes noc zůstala venku a šla do jednoho klubu na pánský striptýz. Tam ale potkala manžela. Oba se divili, co tam dělají. Nakonec zjistila, že její manžel tam pracuje jako striptér a najímají si ho důchodkyně. Za to mu platí hodně peněz a ještě si občas přivydělává jako uklízeč záchodů a operní zpěvačka (ano, její manžel) v jiném podivném klubu.

Jednou v neděli večer měl premiéru jedné "opery", tak své ženě dal lístky. Když představení začalo, žena byla v šoku. Nebyla to opera jako opera, ale muži zpívali sopránem, byli oblečeni v ženském oblečení a ženy basema byly oblečeny v mužském oblečení. Ještě k tomu byli všichni velmi nemravní - celé představení bylo nudné, tak Uklízečka Ema odešla a podřezala si žíly, protože je EMO. Když přišel její manžel domů tak zazvonil telefon a volal nějaký muž, který našel Emu ležet na náměstí v kašně. Všude byla krev, prostě humus. Kolem se seběhlo plno anti-emáku a všichni volali sanitku. Muž, který volal jejímu manželovi, našel její doklady, mezi kterými byl i kontakt. Manžela Oldřicha to vyděsilo. Rychle se sbalil a jel pro její tělo, protože věděl, že kdyby někdo zjistil, co je jeho žena zač, už by ji nemohl pohřbít. Den na to mu volala policie, protože našli její tělo přibité na kříži a s vyvrženými střevy. Nakonec zjistila, že nebyla EMO, ale že za to mohla stigmata. Řešili to dále a to tak, že ji sundali a odvezli na prozkoumání do Vatikánu. Jenže na hranicích byl problém. Když prohledávali obsah zavazadel, našli u jednoho z pasažérů krabičku od žárovky s nápisem Drugs a v ní byly zabalený žiletky. Jedna byla od krve a od chlupů. Celníci pátrali dále a zjistili, že vlastníkem je vlkodlak a žiletkami si holí chlupy na obličeji. Nahlásili to na policii a nikomu se to nechtělo řešit, tak to nechali plavat. Pak jim ale došlo, že…

...nedávno našli u jedné mrtvoly žiletku s chlupama. Rychle zavolali FBI, CSI a další tajné služby a vše jim nahlásili. Ti pak přijeli a vlkodlak na ně chtěl zaútočit. Potom přijely posily, ale našli všude jen kusy masa a vnitřnosti. Zjistili ale, že jeden z policistů mezi roztrhanými není. Nejspíš se také nakazil a stal se vlkodlakem. Tohle by mohlo znamenat, že vlkodlaci rozšiřují své řady a chystají něco velkého. V poslední době se našli i lidé zabití jiným, ale podobně brutálním způsobem. Nejspíš je zabili jiní vlkodlaci, ale možná to byli upíři, nebo nějací mutanti. Policie se v tom odmítla angažovat a tak všechno zametla pod koberec a zahladila stopy. Jenže se to nelíbilo lidem, kteří další den všude po městě rozhlásili pravdu. Navíc byl na nádraží nalezen robot Tomáš, který viděl vraždu jednoho člověka upírem. A tak se rozhodl, že se pokusí zachránit svět, jenže se svěřil jednomu kamarádovi a ten to dal do novin, takže se teď všichni vlkodlaci, upíři a podobná stvoření, měli na pozoru. Jen pár lidí nečte noviny a jiná média, takže ti zůstali v pohodě. Zbytek, ať lidé, nebo vlkodlaci, upíři a tak dále, propadl panice.

Starosta si sbalil všechny svoje důležité věci a odjel s rodinou na venkov, kde doufal, že ho tam nenavštíví žádný vlkodlak, nebo upír. Pak ale zjistil, že v nedaleké vesnici zrovna zuří vlkodlako-upíří válka a tak se opět sbalil s rodinou a odjel daleko a nikdo už o něm nikdy neslyšel. Říká, že jej vypátrali a zabili. Mezitím se válka rozšířila téměř do celého světa a dokonce i na Antarktidu a Severní pól. Nakonec se válčilo i v ČR (a to už je teda co říct). Válka ne a ne mít konec. Jednoho vlkodlaka však napadlo, že by s lidmi mohl sepsat smlouvu, že každý měsíc dostane celá smečka 30 lidí a 15 milionů dolarů, válka bude ukončena. Nedostanou-li nic, válka bude pokračovat a celý svět ovládnou vlkodlaci. Lidé se báli, tak jim vyhověli a nastal mír. Všechno dobře dopadlo a tohle je konec příběhu.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anýssek | Web | 4. prosince 2008 v 20:30 | Reagovat

povedený

2 •◘Lucinlinek◘• | Web | 4. dubna 2009 v 18:32 | Reagovat

Tak to je teda drsný! xD

3 Lawiane | Web | 1. dubna 2010 v 9:25 | Reagovat

Bože to je blbost :-D :D ale je to vtipný, hezkysem se u toho pobavila :-D

4 Zdebra | Web | 1. dubna 2010 v 10:20 | Reagovat

[3]: to se ti chtělo číst? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________