To jsem opravdu nečekala

16. ledna 2009 v 20:08 | Zdebra |  Žvástovní články 2009
Před chvílí jsem chtěla napsat článek, ale když jsem se vrátila k PC, tak jsem si nemohla vzpomenout, o čem jsem chtěla psát. Tohle se ještě titulku netýká, protože to je u mě běžné, že ztrácím myšlenky. Snadno padají. A zas mě to psaní popadlo před osmou hodinou. Ta hodina je nějaká magická nebo co. Většinou, když se chystám dívat se na něco. Dnes se budu dívat na Ranč u zelené sedmy.


Teď jsem procházela youtube a vzpomněla jsem si, že tam mám dvě videa. Jelikož se mi nechtělo přihlašovat, tak jsem zadala do vyhledávače zdebra a našlo to moje videa - reklama na blog a orloj. Podívala jsem se, kolik to vidělo lidí a nemohla jsem uvěřit očím. Moje reklama na tento blog byla přehrána 390x. To je velmi vysoké číslo. Je to tam cca 2 měsíce a když si spočítáte průměr za den, tak je to ještě vyšší číslo než za ty dva měsíce. Asi bych měla v menu to video už vyměnit. Nic neslibuju, ale zítra to zkusím, pokud si na to vzpomenu, ale asi jo. Už o tom přemýšlím dlouho.

Vlasně nemusím se psaním spěchat, protože se budu dívat tady, na mé televizi. Navíc to uvidím o pár sekund dřív než na satelitu. :D Občas slyším ozvěnu. :D

Co jsem ještě chtěla napsat? Nevím. Ale vím, že jsem plány z novinek nedodržela. Měla bych pokračovat ve psaní Kornoutkovic rodinky, ale nějak to nejde a navíc půl roku nebudu mít čas. Budu se učit, takže na blog musím mít polovinu času, co jsem měla do teď. O víkendu bych měla předepsat nějaký články. Jelikož jsem se s nčečím vsadila (nebudu prozrazovat, s čím) a prohrála jsem, tak budu denně zveřejňovat minimálně 2 články. Tento týden to ještě trochu šlo, ale bude to horší. Napadá mě toho míň a míň. Možná se překvapím.

Dnes jsem si udělala statistiky nejlepších vstupních stránek od 1. 1. 2009 do 10. 1. 2009. Dalo mi to moc práce a tak to tu zveřejňovat nebudu. Nechám si to pro sebe a nepravidělně budu v horním boxu doporučovat nějaký článek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________