Asi na mě něco leze

18. listopadu 2009 v 16:23 | Zdebra |  Žvástovní články 2009
Ahoj,

dneska mi je blbě. Asi na mě něco leze. Ráno mě hrozně bolela hlava a připadala sem si, jakobych měla horečku. Chvilkama je mi horko a pak najednou na pár sekund zima.

Ráno, když jsem vstala (s jinou písničkou - Kiteen Pallo), tak jsem už pak neusnula. Šla jsem otevřít okno a byla tam krásná mlha. Sakra, proč jsem nehrábla po foťáku? A pak jsem si šla zas lehnout.


A taky mě bolí oči. Včera jsem se dívala na End Of Innocence a číst anglický titulky bylo strašný. Aspoň jsem si udělala další obrázek o NW a dalších lidech, co tam byli. :D

Pořád mi volá nějaký cizí číslo. Nezvedám ho. Začíná to dvojkou, což je podezřelý. Cizí čísla nezvedám. Dokonce mi to volalo minulej týden, když jsme měli češtinu. Už nevím jestli literaturu nebo mluvnici. Ale asi mluvnici.

Nějak nevím, co psát, když se nic neděje. Mám hlad. Zítra si musím koupit jídlo na celej týden, který sním během víkendu a snad mi ještě něco zbyde na pondělí. V pondělí nemám čas na nákup, protože bych musela jet až o půl paté místo o třech. A to končíme cca 10 minut před odjezdem.

A teď pro změnu poslouchám nový CD Arakainů. A už se nemůžu dočkat, až bude Comeback. Ozzák je kmotr toho CD. Zatím mám všude pět hvězdiček. Většinou to tak je u všech písniček, ale když je tam nějakej zvuk, co se mi nelíbí, tak už je o pár hvězdiček míň. Jednu hvězdičku mám u pár písniček od Rammstein. Pak tam jsou dvě hvězdičky a to je různě. Moment. Kde jsou ty písničky NW v podání Anette? Doufám, že jsem tam omylem nedala pět hvězdiček? :D A nebo jsem je smazala. Jo, něco jsem asi mazala. A nebo jsou ve dvou hvězdičkách. Asi jsem měla nějakou dobrou náladu nebo co.

A po Arakainu jsou na řadě Arch Enemy, Catamenia, Edguy, Elvenking, Epica, HammerFall, Helloween, In Flames, Timo Kotipelto, Primal Fear, Stratovarius, Stream of Passion, Therion, Wilderstarr. To jsou skupiny, které mám v Never Played (nikdy nehráno). Je to jenom pár alb, který jsem přidala do knihovny. Ještě jsou některý mimo. A pokud se chcete podívat, co zrovna poslouchám, tak tady. Už mám přehráno kolem 1000 písniček.

Tak se mějte.

Bye Bye
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 A Queer Fish | Web | 18. listopadu 2009 v 21:07 | Reagovat

fuj, neznámý čísla...ale ráda je zvedám :D pokud to teda nejsou nějaké podezřelé čísla :D ráda si poslouchám to "Ahoj Šárko, prosimtě, ty faktury..." "Ale já nejsem Šárka." "Aha, to není Šárka Kavcová?" "Ne, není." "Aha, no tak nic, pardon." a tak to je třeba dvakrát do měsíce.:D chtěla bych poznat tu Šárku Kavcovou :D asi si ju vyhledám na facebooku :D:D

2 Zdebra | 18. listopadu 2009 v 21:14 | Reagovat

[1]: já se právě bojím, aby to nebyl někdo zahraniční, protože tak anglicky, jak to vypadá v prověrkách z gramatiky, neumím. Nemám slovní zásobu a s poslechem je to hrozný.

3 A Queer Fish | Web | 19. listopadu 2009 v 17:52 | Reagovat

[2]: to spíš že, protože jsem nedávno viděla ve zprávách že nějaké hnusné číslo volalo a vzalo ti to 90 kč hned jak to vezmeš a 90 kč za další minuty...

4 Zdebra | 19. listopadu 2009 v 18:19 | Reagovat

[3]: Ježiši. Ještě, že jsem to nebrala. A dneska to vůbec nevolalo. Asi to vzdalo všechny pokusy. :D Ale ať to nezakřiknu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________