Ten čas letí...

24. listopadu 2009 v 19:20 | Zdebra |  Žvástovní články 2009
Ahoj,

leze na mě nějaká chřipka a to možná kvůli nedostatku spánku a ještě na mě dneska svítilo slunko. Strašný. I když mi svítilo na záda, tak stejně mi svítilo i do levýho oka. Kdybych neměla kulatou hlavu, ale třeba čtveratou, tak by ty paprsky po té hlavě nezahnuly, ale šly by dál rovně. :D Jak logické, že?
A hrozně mě škrabe v krku, že se mi těžko mluví.


Dneska jsem na facebooku našla dávnou krátkodobou kamarádku, co tu bydlela pár měsíců a chodila se mnou i do třídy (to jsem byla v páté). Ani jsem ju na fotce nepoznala, jak jí narostly vlasy. Už je to cca 9 let. Ten čas tak letí a přijde mi, jakoby to bylo nedávno. Začaly jsme si psát na ICQ, takže jsem zapomněla na Ulici. :D A ani mi to nevadí. Stejně jsem už letos jeden díl neviděla (v pátek).

A zítra si do školy vezmu termosku. Snad ji nějak do toho batohu narvu, když ještě budu brát bagetu. A nebo žebych si nevzala věci a šla se tam jenom najíst a napít? :D Tak třeba když si nevezmu starej sešit do účetnictví, tak se mi tam vleze. Ještě, že zítra nemusím nosit literaturu a němčinu. Ale jo, místo tam je. Jsem si teď kvůli tomu nachystala věci. Snad jsem na nic nezapomněla. Snad ne, když odečtu tělocvik. Ale nebudu sčítat hrušky s jabkama.

Tak se mějte. Jdu si konečně něco pustit. Dneska jsem ještě nezapla přehrávač v PC.

Bye Bye
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________