Myšičko myš, pojď ke mně blíž

7. července 2010 v 12:49 | Zdebra |  Žvástovní články 2010
Ahoj,

konečně (bohužel) jsem si koupila tu novou myš. Po staré mi bude smutno. Stála jen 90 korun nebo tak nějak, tak snad mi další čtyři roky vydrží. Už jsem za ty čtyři roky stihla vyměnit loni na jaře monitor, v zimě klávesnici a teď myšku. Ještě by to chtělo vyměnit vnitřnosti skříně a budu spokojená.


Ale ta myš se mi moc nezamlouvá. Prej nějakej ergonomickej design. Ani bych neřekla.Začala mě bolet pravá ruka ještě víc a jinde. :D A je to nezvyk klikat normálně (levým tlačítkem jako levým a pravým jako pravým a ne jak jsem si teď od května zvykla).

A Micinka byla asi na tu myš tak natěšená, že mi přišla naproti. Bohužel to byla počítačová myš.

Abych si pořád nestěžovala, jak mě bolí ruka, tak pak mě bolela levá ruka. Teď mě zas bolí pravá. Ale ještě k tomu jsem si nějak okousala nebo oloupala kousek horního rtu, takže se nemůžu ani pořádně smát, jak to štípe. A musím z jídla ukosovat malinký kousíčky, ale stejně ukousnu velkej kus :D

Dneska jsem si koupila Spark. Hned jsem se usmívala na Tarju (na zadní straně). Pak jsem na ni ještě někde párkrát narazila a pak jsem se lekla, když jsem nalistovala na stranu, kde byla fotka Anette. Ale pak jsem otočila a tam Tarja. :) Listuju pozpátku (kdyby to někdo zkoušel normálně).

A teď jsem si do stahovací fronty zařadila další alba, co by se mi mohly líbit podle Sparku. A jsou tam pěkný obrázky. Takový v Popcornech, Bravu atd. nebyly. :D Možná občas, ale to si nepamatuju. Jenom vím, že kdysi tam byl nějakej článek, ve kterým byli i NW s Tarjou, ale bohužel jsem to bravo vyhodila (jako všechny ty časopisy) a pak jsem na to někde narazila na netu. A já jsem si pořád říkala, odkud mi je Tarja povědomá. :D

A zjistila jsem, že na zimním MoRu budou Visions of Atlantis. Že bych jela, kdyby bylo s kým? :D

Za týden budu nervní, jestli jsem si nic nezapomněla přibalit. :D Tyjo, už jen osm dní. :) Pořád tomu nemůžu uvěřit. A ještě kdyby bylo počasí jako dneska ráno... (teď nevím, jak tam je, mám zavřený okno a na netu se mi nechce dívat, jak je :D).

Tak se mějte. Metal a Finsko s vámi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Evelin | Web | 7. července 2010 v 15:32 | Reagovat

Na novou myšku se blbě zvyká, taky jsem jí nedávno měnila.
Na ten článek o NW v Bravu, či v čem to bylo, si pamatuju! :D Odebírá to totiž má mladší sestra, ta mě na to upozornila. A dokonce mi jednou věnovala i plakát s NW, tak z nějakého takového potrhlého časáku, ale bohužel je to jenom A4 (ne jako ve SPARKu) a ještě k tomu je na něm Anette.

2 Elisabett2 | Web | 8. července 2010 v 14:47 | Reagovat

jo, já taky začínám chytat nervozní, že už se pojede:-D můj první mor:-D to je jak první sex:-D
hehe, myššička přišla, časem si na ni zvykneš:) uvidíš:)
jo, taky jsem se dneska koukala po sparku, zjištovala jsem plakáty:-D

3 Lawiane | Web | 12. července 2010 v 13:32 | Reagovat

můj otec taky listuje časákama odzadu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________