Leaves fall on frozen grounds

29. října 2011 v 23:37 | Zdebra |  Žvástovní články 2011
Původně jsem chtěla jít si číst ve dvě hodiny, přečíst pár kapitol a pár minut po druhé jít spát... Jenže se mi nechce. A jestli si budu číst do dvou, tak nevím, jestli to bude do prvního času 2:00 nebo do druhého času 2:00. Ale vlastně se čas sám změní jen na notebooku, takže když se podívám jinam, tak je to jedno.

http://img7.rajce.idnes.cz/d0702/5/5289/5289331_74121232bde5f1d4395ae7d4fc16a18c/images/IMG_6660.jpgHm,... to je teda odstavec... Před chvilkou jsem na rajčeti změnila úvodní fotky pár alb. Nebo spíš většiny. A asi fotky z Prahy 08 nahraju znovu, protože se mi nelíbí, jak jich je moc. Jo, mohla bych je promazat, ale já je nechci promazávat, já je chci mít větší a bez barevnýho podpisu. A ještě by něco chtělo upravit a oříznout.

A upravím asi i fotky Markize. :D A možná i dalších předkapel, co jsem ještě nezveřejnila (ale teď si nejsem jistá, jestli je ještě kromě Dark Angels a Markize ještě jiná). To je jedno. Mám hromadu fotek, které jen tak leží na disku. A asi vytvořím jedno album na upravené fotky z koncertů. Nebo ne. Tarja bude mít svoje vlastní album. A zkusím upravit fotky Leaves' Eyes z Neu Isenburgu a ty nejpovedenější dám do galerie LE CZ. Odkaz zatím nezveřejním, protože tam jsou asi tři, čtyři alba. A několik prázdných kategorií. Ale musím se pochválit, že se mi to povedlo víc než VoA fórum. Akorát mě štve, ž na ic.cz jsou furt nějaké výpadky. A přitom mi to vyhovuje nejvíc (a navíc adresa není dlouhá).

Cože? To jsem tam dala z Neu Issenburgu 77 mých fotek? To se musí nějak promazat! Svých fotek vždycky budu do alba dávat tak 20! Zatím kolegyně mají za úkol vybrat 10 - 20 fotek ze Zlína, tak snad se v některých fotkách shodnou a snad na to do konce listopadu nezapomenou. Vím, jak je těžký vybrat nejlepší fotky, tak proto jsem jim dala tolik času.

Chtělo by to nějakou fotku do tohoto článku. Žeby screen té galerie? Ne. A nebo jo? Třeba album s promo fotkama bych mohla. A dneska jsem "přeložila" dvě starší recenze. Nebo jsem se spíš pokoušela o překlad. Zatím to mám uložený, abych si to mohla přečíst s odstupem času (jen česky). Vlastně tři, ještě VoA.

Tak co na to říkáte? Hlavně na záhlaví. Vím, že je jednoduché, ten text není na tom obrázku, ale je to text zadaný do formuláře... Původně to byl jen šedej pruh, tak jsem tam dala aspoň fotku.

Hm, blog mě odhlásil. Tak aspoň jsem se mohla přihlásit a nemusím to dělat po napsání tohoto "článku". Vlastně stejně kliknu a otevřu něco v nové záložce, aby mě to neodhlásilo, až to budu chtít zveřejnit.

Moment, teď si nemůžu vzpomenout, co jsem chtěla, když jsem napsala první odstavec... jo. Chtěla jsem do jednoho článku shrnout fotky a videa z říjnových koncertů. No, možná do víc článků. Jeden bude s fotkama (hm, tolik skupin a jeden článek? nevadí) a druhej s videama. Jo, to by šlo. Po písničce půjdu.

Tak dobrou (pokud si to přečtete v noci). Né, ještě pojmenovat článek... A jak jsem teď vkládala ten obrázek za první odstavec, tak jsem si vzpomněla, že tu dlouho nebylo nějaký video s nějakou písničkou. Bych si mohla založit nějakou rubriku "Song of the Week" nebo tak nějak. NE. "Píseň týdne". Hezky česky. Nebo že bych to zkusila finsky? "Viikon laulu"? Nevím, jestli je to dobře. Snad se nějakej znalej finštinář ozve. Ale zase když mám rubriky většinou v češtině, tak by to vypadalo divně. Tak zůstanu u češtiny.

A momentálně bych se rozhodovala mezi několika písničkama. Ale asi "Skraelings" od Leaves' Eyes. Nebo "Heal", kterou jsem asi včera objevila? Nevím. Tak dobrou.

Ha! Nadpis jsem napsala! Je to z písničky "Leaves' Eyes" od Leaves Eyes, co mi zrovna hrála. Tak jsem si našla text (samozřejmě na našich stránkách) a hned mi to "bliklo" do oka. Kam se hrabou obyčejný popový texty! Těším se, až se někdy pokusíme ty texty přeložit, snad to bude jednodušší než nějaký recenze, u kterých je někdy blbě gramatika a blbě se to překládá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vivienne | Web | 4. listopadu 2011 v 19:46 | Reagovat

ty stránky vypadají pěkně  :-)

2 Zdebra | Web | 4. listopadu 2011 v 22:10 | Reagovat

[1]: děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________