Out of the Dark Tour - KC Zahrada - část druhá

4. října 2011 v 9:04 | Zdebra |  Zážitky
Cesta na chodov byla dlouhá, ale v metru byl chládek, tak by se dalo říct, že i příjemná. Vyšli jsme ven a nevěděli, kudy jít. Nejprve jsme šli do Alberta, kde jsme si nakoupili. Rambo ochutnával zadarmo nějaké ochutnávky a pivo. Z alberta jsme se vydali na cestu ke KC Zahrada. Nejprve jsme šli špatným směrem, ale pak jsme se včas obrátili a šli správně. Poznávala jsem některá místa větou "Tady jsem byla v Googlu.".Došli jsme k budově a chtěli najít vchod do areálu. Obešli jsme to (delší cesta než ta druhá možnost, ze které strany to obejdem) a našli jsme vchod. Sedli jsme si na lavečku do chládku a seděli. Sundala jsem si boty a prošla jsem se po trávě jen v ponožkách. Venku už bylo pár lidí a také někteří členové kapel. Být tam Tarja, tak je tam dusno. Je tam příjemné prostředí, příroda, pískoviště, domeček... Sakra, proč jsem si to nevyfotila? Já su blbá... :D

Otevřela jsem si můj první Redbul a čichla k tomu. Moc vábně to nevonělo. Napila jsem se a chutnalo to jak lipo. Vzpomněla jsem si na lipový čaj Simony z Comebacku. Petr mi nalil do flašky trochu citronového piva. Nebylo to na ochutnávku špatný. Pak jsem si přelila do prázdné flašky redbul, aby se mi to líp pilo. Z plechovky jsem dlouho nepila.

Kolem páté hodiny jsme si už šli sednout na zem ke vchodu. Moc lidí tam zatím nebylo. Řekla bych, že skoro jako ve Zlíně v MoR Café. Rambo zůstal na lavičce a čekal tam na nás. Při čekání mě zaujala dobrá hláška na koši.

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/308184_2105749851860_1488951726_31840489_1479915384_n.jpg

Pak si už jeden člověk stoupnul ke dveřím a během chvilky se tam objevili skoro všichni. Bavili jsme se tam s nějakou holkou a pak jsem zjistila, že je to Endaria. Když mi řekla, jakej má blog, tak moje reakce byla "Jo, to seš ty... Jsem si říkala, odkud tě znám." Ale možná jsem ju viděla i na Tarje.

Kolem půl už se čas zpomalil. Nebo jsem měla na hodinkách líné ručičky. A to se dá pochopit, když je někdo celej den 24 hodin aktivní. Často byla řeč o Tarje a o Finsku. Kolem nás v klidu dovnitř procházeli členové skupin a další lidi. Pak začali pouštět. V klidu nám odtrhli lístek, dali razítko s nápisem PŘEDPLATNÉ a běželi jsme ke vchodu do sálu. Běh nemusel být. Vedle nás stál stánek, tak si šel Petr koupit tričko Amberian Dawn. Verča si pak koupila van Canto. Já jsem si nemohla vybrat. Pak na pult dali pohlednice van Canto a letáčky. Hned se to začalo rozebírat. Čas se ještě víc zpomalil, ale nebylo to tak hrozné.

Báli jsme se dveří, které se otevírají ven. Jakmile je v sedm otevřeli, nebylo to tak hrozné. Nahrnuli jsme se dovnitř a běželi do první řady. Udělali jsme si pohodlí a z kousku pódia si udělali takovej menší bar, kde jsme měli pití a já foťák a Petr vlajku. Sál byl menší, než KC Vltavská, ale nebylo tam takové horko. A byl asi větší, než MoR Café.

Čas běžel a Amberian Dawn zatím nikde. Odpočítávala jsem čas v mínusu. Zatím jsem si zkoušela nastavit foťák nějak rozumně. Začala mi blikat baterka, ale zatím jsem je neměnila. Vodu jsem si šetřila, abych se pak příliš nepotila.

Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lawiane | Web | 6. října 2011 v 22:10 | Reagovat

super, jdu číst dál, ten koš je vtipný :-)
P.S. hej ty jsi teĎ na Doro, to se máš! :D

2 Endaria | Web | 16. října 2011 v 20:16 | Reagovat

Muhehé:D Jo hele, já tě znám asi spíš z té Tarji, i když si tě nevybavuju, že bych tě tam přímo viděla, protože na tomhle blogu jsem zas tak často nebyla:D Ale jako hezkej fuck to byl:D

A nejdřív trhali lístky, pak jsme běželi k těm hnusným žluým dveřím a až tam jsem se s Váma začala bavit (ani nevím jak se to stalo, měla jsem tam svoje kamarády:D)

3 Zdebra | Web | 16. října 2011 v 23:52 | Reagovat

[2]: a nebylo to i před trháním lístků nebo po trhání lístků? Nějak si už nejsem jistá, u kterých dveří to bylo. :D
Já tě znám asi z těch fotek z Finska a možná z Tarji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________