Žvánek a člást

18. října 2011 v 21:44 | Zdebra |  Žvástovní články 2011
Moi,

tohle by měl být desátý článek v říjnu, pokud ho dopíšu (jestli něco napíšu) a zveřejním (jestli něco vůbec napíšu). Hm, už takhle jsem to opticky těma závorkama prodloužila. :D Kdy jsem naposledy psala žvásty? Myslím, že to bylo o tom divným snu. Ale jak mi nikde nikdo nepíše, tak se nudím a mám potřebu sedět a psát všemi deseti. Kdyby aspoň někdo něco potřeboval... ale ne. A stejně kdyby mi někdo napsal, že něco potřebuje, tak bych zareagovala až později. Ať si počkají taky někdy ostatní, ne jen já.A nic mě nebaví. Myslela jsem si, že v říjnu nebudu stíhat, když jsou čtyři koncerty, na který jdu (už zbývá jeden), jenže jsem se spletla. Nudím se víc. Že by to byla taková pokoncertní nálada? Takovou jsem měla naposledy po Tarje v Německu, a vlastně i Leaves' Eyes v Německu. Takže to asi bude Leaves' Eyes ve Zlíně. A nebo Tarjou ve Zlíně a v Pardubicích a v Bratislavě? A nebo před pěti měsíci v Německu a před deseti v Nitře? Ale musím říct, že kdybych do Nitry nejela, mrzelo by mě to stejně jako třeba Pardubice 09 nebo Benátská 09. Nebo Miskolc nebo Snina.

Hm, téma týdne je druhý svět. To se zrovna trefili do týdne, kdy jsem si půjčila tři díly Narnie - úplně první, třetí a pátý. Proč na přeskáčku? Protože předtím jsem ty dva díly brala podle filmů. Včera jsem začala a dneska jsem dočetla první díl. Narnie se objevila až v půlce knížky, ale aspoň vím, jak to všechno vzniklo.

Hm, takže tohle je desátý článek tohoto října. Nebýt koncertů, tak to nejspíš bude druhý nebo kolikátej. :D A víte, kolik článků bylo v srpnu? Pouhých šest! A z toho 3 byly o srazu. Nebýt toho, tak jsou asi jen tři nebo čtyři. Nejvíc jsem měla v dubnu, to jich bylo 18. Ale aspoň to nebylo jak na začátku mého blogování, kdy jsem měla třeba 100 článků měsíčně (a o ničem). Teda byly o něčem, ale bezvýznamné.

Forévr jang... toho si nevšímejte, zrovna mi tu hraje Forever Young. Ale není to od Alphavile, ale od Atrocity. A zrovna tam zpívá Liv. Ale nebojte, víc jak Tarju si nikoho neoblíbím. Hm, jak jsem se bála oblíbit si Tarju, protože jsem se bála, že zapomenu na Bílou... Ale Tarja je Tarja.

Hm, chtěla bych to někdy slyšet od Tarjuš. "Forívr"


A písnička už dohrává... zařadím si ji v playlistu jen kousek dál. Jé, Zimmer. To mi připomíná, že u mě na lastku za chvilku LE předběhnou Zimmera.

Asi bych už mohla zapnout telku, za chvilku bude TBBT a pak HIMYM. Vždycky si to musím říkat v duchu v originále, abych tu zkratku napsala dobře. ... TV zapnuta, ale mohla jsem ještě počkat. Mohla jsem si to nechat třeba na zítra, až to budou opakovat v originále. Ale zase je lepší to vidět i v češtině, abych pak nemusela být přilepená na TV a číst jen titulky a nic z toho nemít.

PERKELE! Taková nuda... nic mě nebaví, jenom psaní a poslouchání a TV. Nejradši bych se procházela po Zlíně. A udělala bych si výlet do Vizovic. Abych taky věděla, jak to tam vypadá, když není MoR. Mohli by na MoRu být LE. Ale asi ne, tuším, že by měli být příští rok někde v americe.

Hm, přišly mi FB statistiky stránek VoA CZ a LE CZ. To nechápu...
"418 aktivních uživatelů měsíčně158 za poslední týden" u LE, když se to líbí 72 člověkům. Ale těší mě to.

A dneska jsem začala upravovat fotky Tarjuš z Ostravy a Prahy. Brzo, že? Upřesňuju, že je to z loňska, aby si někdo nemyslel, že 08. Tam jsem bohužel nebyla. :( bééééééééé

Loni jsem ty fotky jenom zmenšila, dala tam podpis a sbohem. Pak jsem je po Německu začala ořezávat. A až po Doro jsem začala upravovat jas, kontrast atd. Tak jsem si řekla, že upravím i Tarjuš. Hned ty fotky vypadají líp a čistěji. Ale třeba je to jen na mém monitoru, třeba máte jiné monitory, tak to uviditíte jinak. Nebo neuvidíte nic, i to se může stát. Což se i párkrát stalo s designem, že si lidi stěžovali, že text v záhlaví nejde přečíst. Ale to si stěžovaly blogískářky. A navíc to byl záměr tu adresu mít bledě a poloprůhledně. Přece v záhlaví nebudu mít křiklavě adresu...

Ha! TBBT. A sotva to začne, Sheldon už zas blbne a perlí. :D Škoda, že když se učil finštinu, tak tam toho nebylo víc. Prej ráno místo deodorantu použil kostku másla. :D To je vůl, teď je mezi balónkama. :D:D *ťuk ťuk ťuk* "Leonarde a Penny" *ťuk ťuk ťuk* "Leonarde a Penny" *ťuk ťuk ťuk* "Leonarde a Penny" :D:D z toho klepání nemůžu. ... On hledá podřadnou práci. :D:D:D na stavbě. A neví, co je sádrokarton. :D ... On dělá číšníka. Prej "Nedoporučuju lososa, viděl jsem ho v kuchyni." :D pak tam rozbil nádobí a "Sheldone, to to neuklidíš?" "Já tu přece nepracuji!" :D:D:D a zas je v těch balóncích :D:D:D:D héj, já ty balónky chcu taky! :D bych tam plavala. :D konec

Schválně, jak dlouhej bude tento žvánek. ŽVÁst + čláNEK. Nebo člást? ČLánek + žvÁST. :D

Já mám na něco chuť. Na kofilu nebo něco podobnýho. Třeba Milenu (tu čokoládu). Včera jsem si koupila kofilu, ale zapomněla jsem ju pak v košíku. Perkele! Měla jsem si jich koupit víc, abych na ně nezapomněla. A neměli octový brambůrky. :( bůůůů. V pátek si musím koupit, snad před odjezdem v Brně stihnu cestou zajít do Intersparu. Brambůrky na cestu. A pak si koupím po návratu. A zajdu si do Mc Donaldu, ale až v sobotu. Hm, to mi pak dom bus pojede v pět, tak bych se mohla zdržet. A nebo že bych si ještě ve vyškově koupila rohlík se slaninou? Ne, na ten bych stejně musela čekat. Tak až v sobotu.

Super, skype mi funguje, tak ukončím tento článek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bludickka | Web | 25. října 2011 v 12:20 | Reagovat

no opravdu to není moc článek jako zjevení všech tvých myšlenek co ti víří hlavou. Celkem nic hlubokého :) Jen tě nic nebaví a vlastně asi nevíš co by :) Takovej mám poslední dobou pocit já.. do ničeho se mi nechce..ani do psaní. Občas mám pocit že se musím nutit úplně do všeho

2 Perhonen | Web | 27. října 2011 v 15:12 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________