Hudební objevy roku 2015 - druhá část

26. dubna 2016 v 19:01 | Zdebra |  Hudba k poslechu
V lednu jsem zveřejnila první část loňských hudebních objevů, co jsem objevila. Seznam je ale dlouhý, tak přicházím s druhou částí. Nejspíš budou následovat ještě další dvě části. Možná si to ale projdu a zredukuju to. Spousta názvů mi už skoro nic neříká. A to je škoda. Minule to byly především skupiny, co jsem viděla naživo. Teď je čas na ten zbytek. Nejprve skupiny, které si pamatuju.Sleeping Sun

Že je vám ten název povědomý? Potom pro vás nebude překvapením, že se jedná o revival skupiny Nightwish. Jsou z Německa, takže je malá pravděpodobnost, že je někdy uvidím. Ani už nevím, kde jsem je objevila. Nejspíš na nějaké fb stránce.


White Skull

Italská skupina. Podle Metal-archives hrají power metal. Objevila jsem je, když jsem si po dlouhé době pustila radiogothic.net. Jak to tak u mě bývá, nemám je tak naposlouchané, ale musím to napravit. Na last.fm mám 19 poslechů. Většinu písniček jsem si pustila dvakrát, takže mám co dělat, abych něco vybrala. Nejposlouchanější celkově je píseň Asgard. Tu zrovna neznám.
Celkem mají devět alb. Poslední mají z roku 2012.Eternal Silence

Další italská skupina. Na Metal-archives je pod tímto názvem 5 skupin. U žánru mají napsaný "Symphonic Gothic Metal". Mají dvě alba. A zase si je nevybavuju. Nejspíš jsem je objevila na bandcampu. Ne, tak ne, to je jiná skupina. V tom případě to bylo asi na ruských stránkách, kde je pořád co objevovat. Možné je i Spotify.
Na last.fm mám 15 poslechů.

A zrovna na youtube skoro nic není.


Onyria

Opět italská skupina, opět symfonická. Loni jim vyšlo první album, předtím měli 4 singly. Vznikli v roce 2012. Možná jsem už o nich slyšela dřív, ale nevěnovala jim pozornost.
Objevila jsem je nejspíš na facebooku u nějaké italské skupiny nebo nějaké osoby z Itálie. Na last.fm žádnej poslech, tak to jsem musela asi poslouchat na spotify v prohlížeči, kde mi nefunguje scrobblení.


Talvienkeli

Francouzská skupina s finským názvem. Že by finofilové? Vydali zatím jedno EP. Hrají symphonic metal, jak nečekané, že?
Na last.fm mám 10 poslechů.


Whispering Tales

Francouzská skupina, symphonic power metal, dvě alba. Občas můžete kromě zpěvačky zaslechnout i growl. A na last.fm nemám žádnej poslech? Asi jsem zapomněla nascrobblit.


Eden

Tady to bude složitější, protože existuje několik skupin s tímhle názvem a na metal-archives zrovna ta, kterou hledám, není. Objevila jsem je na ruských stránkách. Tohle je ruská skupina hrající symphonic metal. Zatím mají jen jedno album.
Na last.fm mám 16 poslechů. Teď už 17.Pokračování příště.

A jaké skupiny jste loni nebo v poslední době objevili vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________