101 cílů - edit - červen 2016

1. července 2016 v 20:39 | Zdebra |  101 cílů za 1001 dní
Nejspíš jste zaznamenali článek s výzvou 101 cílů za 1001 dní, ale možná jste nezaznamenali dodatky, které k tomu skoro každý den píšu. A v jednom z těch dodatků jsem se rozhodla, že to raději rozdělím na články po jednotlivých měsících, ať je to přehlednější. Pod cíle pak budu dávat jen odkazy a dodatky za aktuální měsíc.Edit - 6. 6. 2016 - Je po Metalfestu, tak shrnu, jestli jsem splnila nějaký cíl. Na procházce jsem byla... sakra, ještě bych si měla pamatovat procházku před metalfestem. Jo, ve středu jsem se byla projít asi dvakrát. Ve čtvrtek jsem se prošla po Plzni, což by mohlo dát 3 procházky. To už je tento měsíc 5. V pátek jsem se prošla. Moment, mohly by se taky počítat procházky po areálu, takže v pátek asi dvakrát. Za jeden den jedna procházka po areálu, abych to zbytečně nesčítala. To už máme 7. V sobotu... jedna, druhá (to byla túra!), plus areál. To už je 10. Neděle... jedna, areál druhá, pak třetí. To je 13 procházek za tento měsíc. Za pouhých 6 dní! Zaokrouhlím to na 10. Celkem tedy 40 procházek. Zbývá 460.
Cíl číslo pět splněn!
Koupila jsem si na Metalfestu CD Battle Beast - Unholy Savior. Dnes mi přišla Tarja - The Brightest Void, Epica - Design Your Universe a pro změnu Battle Beast - Steel (zbývá mi od nich prostřední CD). V plánu mám k další Tarja přidat Arch Enemy. A pak další album Epicy. K bodu č. 7 píšu čtyřku. Koupila jsem si 29 pohledů, takže celkem jich je už 791. Pitný režim snad dodržuju. Hm, dvacet dvojku jsem dnes mohla splnit. Poslala jsem 4 pohledy. Ale mohla jsem pět, kdybych si hned vzpomněla, že jsem chtěla poslat ještě pohled kamarádkám. Tak až ve Vizovicích.
Cíl 26 splněn! Ale sněhového andílka se mi zatím v tom horku nedaří udělat.
Hm, dvacet osmička... do čeho jsem se to namočila? Na Metalfestu jsem se sice bavila s cizími lidmi, ale nejsme v kontaktu, takže tento bod asi nikdy nesplním.
33 - udělat 13 dobrých skutků. Včera jsem jedné bezdomovkyni dala kapesníky, když se ptala. Ale jídlo jsem neměla po ruce, tak jsem jí nic dalšího nedala. Taky nemám všechno hned naservírováno pod nos. Dnes jsem jedné paní na nádraží vysvětlila, jak funguje automat na vpouštění na WC. Jo, a včera jsem ze země zvedla v Albertu dva citrony, co spadly! :D Azbuku si zas musím osvěžit.
58 - k čemu jsem se to upsala?!
Na uzávěry na ventilky furt zapomínám! Na rezervní cíl ale nesmím zapomenout! Musím na to furt myslet (myslím ten cíl).

Edit - 7. 6. 2016 - Uběhla jsem kilometr! Cíl 53 splněn. Mám hroznou radost. A myslím, že ten první kilometr je zásadní.

Edit 16. 6. 2016 - Celkem už je 51 procházek. Jinak nic nového. Dnes jsem začala dělat kliky. Udělala jsem 6 dámských. Až jich udělám dvacet, přejdu na pánské. Snad ze mě nebude nějakej Rambo.

Edit - 17. 6. 2016 - Byla jsem v Olomouci, tak jsem se hezky prošla. Dvakrát. A byla jsem v Green Baru. Byla tam dlouhá fronta! Pak jsem se ještě prošla ve Vyškově. Takže 54 procházek.

Edit - 18. 6. 2016 - Byla jsem si zaběhat a projít se, takže už je těch procházek 55.

Edit - 23. 6. 2016 - Sakra, kdo si to má pamatovat, když si po procházkách nedělám čárky na papír? :D V neděli jsem se byla asi projít, v pondělí jsem se prošla dvakrát, v úterý jsem se byla projít, ve středu jsem se byla projít, dnes jsem byla v Břeclavi, tak jsem se prošla za ten den asi třikrát. 8 procházek. To už je celkem 63 z 500. Koupila jsem si 26 pohledů a jeden jsem dostala k svátku od Morticie, takže celkem jich mám 818. A k tomu další dva mám na poslání. Jeden jsem koupila dvakrát úmyslně, druhej pohled Mikulova jsem omylem koupila dvakrát, nejspíš k sobě byly přilepený. Cíl č. tři se blíží! 64 - hm, mohla bych si ty čtyřlístky přečíst, moc jich nemám. Ale nejdřív si projdu staré sparky, kterými si už pár týdnů listuji a leží mi tu hromada na zemi a druhá půlka už je ve skříni. Je to zajímavé čtení v minulosti. :D

Edit - 26. 6. 2016 - Zase pár dní uplynulo, tak si to musím shrnout. V pátek jsem měla běhací den, takže jsem se šla projít. Včera v tom horku jsem trčela doma. Dnes jsem se byla projít, protože byl běhací den. Takže dvě procházky přibyly. Celkem tedy 65 procházek. Jedenáctku zatím plním. Něco mám i do zásoby. :D Zítra pošlu jeden pohled. A mohla bych si koupit nějakej stírací los. S kočkama.

Edit - 27. 6. 2016 - Jedna procházka. Pohled jsem zapomněla doma...

Edit - 28. 6. 2016 - Dvě procházky, celkem 68. Poslán další pohled (celkem už 5). Stírací los jsem si nekoupila. Asi až budu někde v cizím prostředí, nebudu mít takovej blok. :D Uzávěr na ventilek opět nemám...

Edit - 29. 6. 2016 - Jedna procházka. Celkem 69. Potkala jsem zajíce. A pak nějaké chlupaté kotě, kterého bych si nevšimla, kdyby nějak nezarachotilo, protože jsem šla bosky, tak jsem se dívala pod nohy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________