Masters of Rock 2016 - čtvrtek

24. července 2016 v 13:11 | Zdebra |  Zážitky
Poznámky jsem si začala psát někdy kolem osmé ráno. Na tu dobu jsem měla v plánu výlet na druhou stranu Vizovic, ale když pršelo, tak jsem si to rozmyslela. Původně jsem chtěla počkat ve stanu, než otevřou areál, ale pak mi na FB napsala Soňa, kterou znám z MoM, že půjdou na zámek, tak jsme se domluvily, že půjdem na zámek. Pak jsem měla v plánu zajít si pro CD do areálu a pak na vlak do Zlína.

Šla jsem k zámku, kde jsem se schovala před deštěm pod stromy a kochala se výhledem na louku. Byl tam klid a nikdo tam nebyl. Kromě jedné kobylky. Kobylek letos bylo na louce moc. Soňa přišla později, tak jsem na prohlídku nešla, ale koupila jsem si další pohledy. Před jedenáctou jsem šla do areálu a pak na vlak. Nějakej měl jet podle brožurky v 11:20, ale nejel. Čekala jsem teda další hodinu na další. Zašla jsem si na WC a jak bylo chladno, chodila jsem se občas ohřát do čekárny. Na nádraží spal nějakej ožrala, co ani asi nebyl metalista, ale měl velice omezený slovník na "pi... ku... ču...", když se probudil. Nic jiného neříkal. Vypadal hrozně. Než přijel vlak, zaměstnanci ČD čekali, až okolo zas půjdou policajti. Vlak nakonec přijel. Přijeli další metalisti, tak trvalo, než jsem nastoupila. Ve vlaku jsem zaslechla, jak někdo zapomněl tyčky od stanu, tak prodali lístky a jeli domů! Jo, skupina s jedním stanem... To pro mě není. Ale radši bych si koupila novej stan, než abych jela domů. :D Nebo bych si vymyslela nějakou jinou možnost, kde spát. Třeba někde v lesíku pod plachtou. :D Ale nevím, jestli by to byl dobrej nápad, když tam lidi chodí na záchod. Ale nerada spím v cizích stanech. Cítím se pak omezená.

Tohle bylo na záchodě na "nádraží" ve Vizovicích :D

Ve Zlíně jsem šla hned do jedné vege restaurace. Dala jsem si brokolicové karbenátky, které byly výborné. K tomu nějaké brambory a zeleninu. Na pití jsem si dala nějaké kakaové smoothie, které bylo taky super. Zašla jsem si na záchod a pak jsem si venku všimla toho obřího plakátu na kině, na kterej jsem se chtěla podívat, tak jsem šla blíž. Ještěže se mi to připomenulo samo. Zašla jsem si do Billy koupit jeden banán a vodu. To je toho, co? Cestou jsem se stavila v další vege restauraci a trochu si nabila mobil. Dala jsem si karbenátky z naklíčené čočky, akorát mi přišly moc suché, ale jinak byly dobré. Potom jsem si v kauflandu koupila smoothie a stavila se v MOR café, kde jsem si dala čaj a nabila si mobil. Byli atam i další metalisti a Slováci. Pak šli taky na vlak, kterej ne a ne vyjet. Čekal na protější. Šla jsem si dát věci do stanu, cestou jsem potkala druhou Verču a spol., cestou dolů zase. Stihla jsem Threshold a bylo to super. Zpěvák vlezl i mezi lidi a tam zpíval. Po skončení pak plul davem a moderátorka pak jen: Vraťte nám ho pak!". Potom jsem potkala Lenku, která šla na autogramiádu, tak jsem šla s ní. Pak jsem viděla Gabču a spol., tak jsem šla za nima. Na chvíli jsem šla pozdravit Kajču, která čekala na Apocalypticu, pak jsem se vrtila a šli jsme se projít po areálu. Nakonec jsem se odpojila, protože se ostatní moc courali a potkali někoho, s kým se bavili a mně nebavilo být na jednom místě. Zašla jsem se sečíst ke Sparku, kde jsem si vybrala pak Spark s plakátem Arch Enemy s Alissou. Ještě by to chtělo plakát Angely. Místo by se ještě našlo.

Threshold

Prošla jsem se a vrátila se k autogramiádám. Chvíli jsem stála vedle Kajče, ale pak jsem šla za Verčou. Dala mi papír, ať tam nejdu s holýma rukama. Šly jsme na autogramiádu Kissin' Dynamite, kde měli na podpis i pohledy, tak jsem měla radost, že mám další do sbírky. Pak jsme se zařadily na konec fronty na Apocalypticu. Škoda, že jsem neměla vlajku. Bylo by pak super to dát někdy Maxovi Liljovi na podpis. Ale na metal-archives vidím, že to není jedinej bývalej člen. Ve frontě jsem si zašla pro pivo. To už je tak trochu moje tradice, aby mi nějak utíkal ten čas. Po autogramiádě jsme potkaly Gabču, která si šla nechat podepsat nafukovací žabku. Viděla jsem nějakou skupinku, jak se snažili vyfotit, tak jsem se zeptala, jestli nechcou vyfotit. Fotka se povedla a byli z ní nadšení a pochválili mě. Líbilo se jim, jak oni jsou zaostření a chodící lidi vzadu rozmazaní. Říkali, že si mě musí najít, až budou chtít fotku.

Autogramiáda Apocalypticy...

S Verčou jsme šly na záchod, když hráli Testament, ale moc lidí na nich v tu dobu nebylo. Na záchodě mi přišlo, že tam je nejlepší zvuk. Jako vždy. Pak jsem si koupila bramborové spirály, Verča palačinku a šly jsme si sednout do kavárny. Naproti si nějaký pár fotil selfí, tak jsem se opět vnutila jako fotograf a opět mě pochválili. Prej mám talent. Jsem měla jít na nějakou foto školu, kdybych v té době neměla omezené možnosti kvůli busu... Navíc jsem na obchodku byla "přinucena" jít. Nikdo se mě neptal, kam chci. Ani jsem to nevěděla, tak jsem se jen vezla...

Testament


Na Apocalypticu jsme byly někde vzadu, ale byla mi zima a nebavilo mě být vzadu, tak jsem si šla lehnout. Cestou jsem se ale v davu zastavila, abych si odpočinula od těch mravenčích kroků, a najednou jsem ucítila, že někdo do něčeho kopnul, a na zemi jsem objevila vratný kelímek. Nikomu nechyběl, když jsem se ptala, tak jsem ho vrátila. Ve spacáku pak bylo teplo. Vytvořila jsem si tam saunu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________