Masters of Rock 2016 - pátek

28. července 2016 v 12:32 | Zdebra |  Zážitky
Den, kdy to bylo 6 let, co jsem poprvé viděla Tarju! A rovnou dvakrát! A taky to mohlo být 6 let, co bych poprvé viděla Salamandru, kdybych na nikoho nikde nečekala. Tím pádem to taky mohlo být 6 let, co bych se poprvé setkala s Tarjou, protože bych z fronty na autogramiádu nešla pryč.

Salamandra
Zašla jsem si nakoupit, vzala jsem Billa igelitku, koupila jsem si vodu, banány a veggie pomazánku s rajčaty a olivami. A pak jsem si koupila boty! V krabici! Jeden banán jsem snědla už před albertem, pak jsem šla na zámek na WC, pak do čokoládovny, kde jsem si dala čaj a nabila si mobil. U obsluhy. Jo, komunikace mi nedělá problém, když mě do toho někdo nenutí. Potom jsem se ve stanu najedla a otevřela si smoothie z Kauflandu. Je hezky rozmixované. Chvíli jsem byla s ostatníma na louce, pak jsem šla na Salamandru. Opět v poledne plnej areál, ale moc krátkej setlist! Tentokrát jsem byla ve druhé řadě. První už byla plná fanynek Tobiho. S Verčou jim říkáme Sammetky. Pak jsem potkala Lenku, jednoho spolucestujícího z Metalfestu a pak jsem šla zas nahoru, abych si přezula boty. Z těch nových mě bolela záda. Chvíli jsem ve stanu relaxovala, poslechla jsem si The Agonist a Tarju. Kolem druhé jsem šla dolů. Cestou jsem si koupila celozrnnou palačinku se špenátem a česnekem. K tomu jsem si pak sedla na zídku, ale asi jsem měla ještě počkat, než to úplně vychládne. Bolelo mě pak břicho. Nebo že by nebyla vege? Měla jsem se zeptat! Když jsem si pak během Citron dala jabko, přešlo to.

Waltari

U autogramiád jsem potkala Verču, která šla na Avatarium, tak jsem se k ní připojila, ale stála jsem za zábranama. Potom jsme si na chvíli sedly, pak jsme se šly podívat na Waltari. Když jsem si odskočila pro fotku z prostředka davu, potkala jsem Gabču a spol. S Monikou jsme si vyfotily selfí, pak nás Gabča vyfotila s pódiem, ale nejdřív nevěděla, jak, dokud jsem jí neporadila, ať si dřepne. Pak jsem se vrátila za Verčou. Po chvíli jsme si šly sednout. Skčočila jsem na pár slov za Lenkou J., která byla ve frontě na autogramiádu. Když jsem si pak kupovala vodu, málem mi byla vrácena pětistovka z dvoustovky! Na zemi jsem viděla malinkatého mravenečka, co hrdě nesl nějakou vosu nebo koho. Na Amaranthe jsem si dala sluchátka. V pauze jsme se šly projít po areálu. Nějaká holka nechtěla skočit na free jumpu. Tam musí být super výhled, tak jsem se nedivila, že se jí nechtělo skočit. Nakonec skočila. Říkala jsem si, že tam taky půjdu. S Monikou jsme chtěly jít do školy čepování, ale zrovna tam byla nějaká skupinka, tak se nám nechtělo čekat. Šly jsme ke Sparku a jelikož Monika už všechny Sparky má, vybrala jsem si místo ní. Dlouho jsem váhala, ale pak jsem vybrala Fakker, kde na titulní straně jsou Powerwolf. A uvnitř jsem nalistovala Alissu. Tak jsem si dobře vybrala. Zašly jsme si pro pivo, ale ono došlo! Musely jsme si chvilku počkat.

Pak jsem zašla na Lady Kate. Nestihla jsem začátek, ale bylo to super. Potkala jsem tam Soňu a vedle mě byl někdo, kdo má stejnej foťák jak já! Říkal, že ho má už deset let a že je na nic. Co jsem zahlídla, tak s tím ani moc neuměl fotit. Nejspíš na automat... A pak tam přišly Gabča s Monikou. Tentokrát Lady Kate zahráli Save My Life od Xandrie. Loni tuším, že to vynechali, když tam ten rok byla Xandria. Chtěla jsem si pak koupit CD, ale prodávající ve stánku nevěděl, za kolik je a CD nebylo napsané v seznamu věcí, tak se mi nechtělo čekat. Koupila jsem si ovoce. Pak pršelo a bylo chladno. Mezi Slayer a Avantasiou se nedalo skoro projít areálem vzadu.

Lady Kate

Večer mi byla docela zima, tak jsem si koupila mikinu Metalfestu, protože MoR neměli. Přidala jsem i propisku. Nebavilo mě být v plném areálu, tak jsem si šla lehnout. Doufala jsem, že si Korpiklaani poslechnu ze stanu, ale nic nebylo slyšet, a někde někdo pod náma pouštěl Metallicu. Usnula jsem richle. Ani mě nevzbudilo, když mi Monika volala a psala. No, možná ta smska mě probudila, protože jsem jí odpovídala hned. Rozespale. Ve spacáku bylo teplo a plachta na stanu dělala rámus, že jsem se furt lekala, takže možná i to mě vzbudilo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________