Proti větru

6. července 2016 v 21:04 | Zdebra |  Moje kondice
Možná nebyl dobrej nápad běhat každý třetí den. Když konečně přibírám, horší se mi kondice, když jsem doma. Dnes jsem si ale zašla zaběhat, i když jsem běhala včera. Včera to bylo v pohodě. Dnes mi někdo zkazil náladu, tak jsem šla běhat. Ale nějak jsem zlenivěla. To si před MoRem nemůžu dovolit!

Včera to bylo jen kolem 900 metrů. Dnes jsem chvilku běžela cestou ke startu od lípy k zatáčce, co původně byla cíl, ale pak jsem zahlídla, že jede motorka, tak jsem přešla do chůze, abych si mohla schovat nos do dlaní. To bylo necelých 400 metrů. Asi. Rychlou chůzí jsem došla až na cestu za větrolamem a na kopeček. Pak jsem běžela proti severnímu větru! A bylo to něco kolem kilometru. A ještě proti tomu větru, to bych měla být ráda, že jsem to uběhla za ztížených podmínek! Doufala jsem ale, že jak poběžím na začátku, že poběžím až ke startu a pak hned zpátky. Tak jindy.

Včera jsem nějak hravě zvládla desku na minutu. Dnes jsem si teda přidala pět sekund. A včera jsem udělala 7 dámských kliků, dnes 9. Škoda, že tu někde nění nějaký strom, na který by se dalo lézt. Všechny jsou zarostlý, tak se k nim ani nedostanu. Dobře by se na stromě posilovalo. Aspoň na nějaké větvi, která by byla tak dva metry nad zemí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marka | Web | 6. července 2016 v 21:19 | Reagovat

já nejvíc zhubla když jsem každý den chodila 2 km až 11 km rychlou chůzí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________