Se sluchátkama

9. července 2016 v 19:56 | Zdebra |  Moje kondice
Byla jsem si zaběhat. Dnes jsem si po dlouhé době dala sluchátka, abych se na běh moc nesoustředila a abych běžela automaticky. Dlouho jsem vybírala písničku, nakonec jsem si vybrala The Obsessive Devotion od Epicy. Sedmiminutová písnička, aspoň nebudu muset v půlce trasy přepínat. A i tak jsem pak ještě přepínala, než jsem zvolila My Little Phoenix, ale jen kousek, než jsem doběhla k lípě (orientační bod na mapě).Jednou si dám The Greatest Show on Earth od NW. To má necelých 24 minut. Ale na to je potřeba pak delší trasa a tu zatím nemám vymyšlenou. Ale možná vím, kde bych mohla běhat. Třeba bych mohla běžet z Větrníku směrem na Bučovice. Nebo na Dražovice a pak do lesa. A nebo z Větrníku nějak směrem na Kučerov a zpátky přes dědinu... Aby mě každej viděl, v jak dobré budu kondici. :D Zrovna včera jsem šla z busu z vedlejší dědiny (Kučerov) a dobře by se tam běhalo, kdyby ta cesta nebyla samej šutr. A cestou jsem si všimla jedné polňačky, tak to tam někdy prozkoumám. Nikdy jsem tam nebyla a vždycky jsem tam chtěla jít. Proč jsem tam nejela na kole, když jsem byla malá? A kdybych s sebou netáhla batoh, co mi na zádech visí, takže se s ním nedá běhat, protože nedrží pořádně, a tašku s nákupem, asi bych si zaběhala.

Ráno jsem si dala rozcvičku a deset dámských kliků. Toho se zatím budu držet. Nikam se hnát nebudu. Nejdřív se musím trochu "vykrmit" :D

Jak se mi běželo? Dobře. Běžela jsem automaticky, střídala jsem různá tempa bez námahy, běžela jsem proti slabšímu větru. A dokonce projelo i auto. No, prošlo. Oni se mě ptali, jestli jedou dobře k rybníku. A já jsem běžela chvilku na místě. Takže jsem pak měla energii. Kdyby to auto jelo normálně, nevím, jak by se mi dýchalo. Občas jsem přeskočila nějakou kopřivu nebo nějakou rostlinu, co čouhala do cesty. Když jsem přešla do chůze, polilo mě horko.

Po běhu jsem si dala banán, pak sprchu a pak k večeři hrachovou kaši s různýma semínkama, lahůdkovým droždí a knekebroty. To zní, jako bych furt jadla to samý. :D Ale včera jsem si po dlouhé době udělala rýži! Dlouho jsem ji nedělala, protože když jsem ji dělala naposledy, nějak se mi nepovedla a navíc jsem nenašla vhodnou pokličku. Takže bez pokličky to šlo dlouho a byla tvrdá. Včera jsem našla jednu menší, co byla akorát a voda nevytekla a poklička neskákala. Pak jsem ale měla pocit, že jsem to rozvařila. Ale to se mi jen zdálo. Rýži jsem pak nabírala lžičkou do sítka a smíchala ji s fazolí v rajčatové omáčce a pak jsem tu hromadu snědla. Někdy si musím vymyslet nějakou kari omáčku. A musím si někdy někde koupit robi. Hlavně, aby se mi povedlo.

Na mapě je vidět hodně cestiček, tak nějakej okruh by se tam našel. Třeba kolem toho rybníka, pokud to není poorané. Dřív byla cesta ještě zdruhé strany vedle té cesty, co běhám, za potokem. Nejdřív si ty trasy ale musím projít.
Ne že mě začnete pronásledovat, když víte, ve které dědině bydlím! :D

Uběhla jsem zhruba 1,4 km.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________