101 cílů - edit - červenec 2016

1. srpna 2016 v 0:01 | Zdebra |  101 cílů za 1001 dní
Nejspíš jste zaznamenali článek s výzvou 101 cílů za 1001 dní, ale možná jste nezaznamenali dodatky, které k tomu skoro každý den píšu. A v jednom z těch dodatků jsem se rozhodla, že to raději rozdělím na články po jednotlivých měsících, ať je to přehlednější. Pod cíle pak budu dávat jen odkazy a dodatky za aktuální měsíc.Edit - 1. 7. 2016 - Celkem už 70 procházek. A teď mi došlo, že už je červenec. Dnes jsem v poli slyšela mňoukání, po každém "čiči" se ozvalo koťátko. V obilí. Když jsem tam vlezla, vždycky uteklo dál ode mě. Ale viděla jsem ho. Bylo mourovaté. Doufám, že ho tam nikdo neodložil a že si ho kočka, ke které patří, najde! Vypadalo, že se bojí noh. Teď mě svědí ruce a nohy z toho obilí.

Edit - 2. 7. 2016 - Dnes dvě procházky, celkem 72. Už se blíží první stovka. Kotě už v poli nebylo, tak snad si ho tam jen odložila kočka, aby mohla jít na lov, a pak se pro něj vrátila. Sakra, na klikačky jsem nějak zapomněla! To se mi zas někde určitě pozastavil účet... Aspoň se to minimalizuje a budu víc stíhat, pokud se do toho zas dostanu. Anebo je ještě varianta, že na některých se mi to mohlo vynulovat... Číst bych měla! Nějak se mi to v poslední době nedaří.

Edit - 4. 7. 2016 - Dnes jsem byla v Olomouci v Green Baru, takže 7x jsem byla od začátku výzvy ve vege restauraci. Koupila jsem si 12 pohledů, takže jich mám už 830. A k tomu ještě dva na poslání a zapomněla jsem je napsat a poslat. 4 jsou Olomouc, 7 jsou kočky a jeden je pěknej kreslenej obrázek zvířat, co se mi líbil. A bod 38 splněn. A ještě musím přičíst nějaké ty procházky. V Olomouci dvě, ve Vyškově jedna, celkem tři, takže dohromady už 75.

Edit - 5. 7. 2016 - Byla jsem si zaběhat, takže i projít. Celkem 76 procházek.

Edit - 6. 7. 2016 - Sakra, místo 2016 jsem automaticky psala 1415. :D Celkem už je 77 procházek. Ve finštině si procházím všechny kartičky se slovíčkama, co mám. A docela se mi vytvořila hromádka těch, co jsem nějak popletla nebo si nemohla vzpomenout. A to ještě nejsem ani v polovině. Cíl 3. se blíží ke splnění! Desítka možná vypadá nadějně. Akorát vždycky, když přiberu, tak je to jen břicho. Dnes jsem udělala 9 dámských kliků, takže brzo asi začnu pánský. Něco bych mohla udělat s cílem č. 51.

Edit - 7. 7. 2016 - Jedna dlouhá procházka.

Edit - 8. 7. 2016 - Jedna krátká a jedna dlouhá procházka. Celkem už 80. A poslala jsem další pohled. Celkem už 6 poslaných. Doma mám na poslání ještě dva. Stírací los mě nechtěl.

Edit - 9. 7. 2016 - Dnes jsem si byla zaběhat a zároveň jsem se i prošla, ale běhat jsem šla rychlou chůzí, aby se mi protáhly nohy, tak to jako procházku nepočítám. Příští týden procházek bude víc než dost. Ve Vizovicích! Hlavně, abych si tam našla nějaké místo na běh. Můžu oběhnout zámek, to je taky běh. Nikde jsem nenapsala, jak dlouhá ta trasa má být. :D Ne, nebudu to nijak obcházet. Najdu si na mapě nějakou trasu. Třeba na druhé straně vizovic, jak je les, bych se mohla podívat. Ve čtvrtek. A asi se poprvé ve Vizovicích osprchuju, ale nechce se mi s sebou nosit věci na převlečení a ručník. Snad to nějak vymyslím. Půjdu se osprchovat v oblečení, když tam budou hasiči, ono to stejně uschne. :D

Edit - 11. 7. 2016 - Jedna procházka, celkem 81.

Edit - 12. 7. 2016 - Dvě procházky. Celkem 83. Zítra Vizovice, takže poznámky pak budou až v pondělí.

Edit - 21. 7. 2016
Dnes to raději oddělím entrem, protože to bude na dlouho, když před týdnem jsem byla ve Vizovicích.
Procházky - ve středu ve Vizovicích jsem se prošla jednou. Ve čtvrtek jsem se prošla ráno ve Vizovicích, pak ve Zlíně, pak ve Vizovicích. V pátek asi dvě procházky, v sobotu jedna deštivá, v neděli jsem se procházela jen po areálu. V pondělí jsem se šla projít naposledy. A pak doma jsem se šla projít včera a v úterý. Dnes jsem se prošla dvakrát. Celkem... 13 procházek. Celkem 96.
Cíl č. 3 splněn!
Cíl č. 7 - koupila jsem si cd Battle Beast - Battle Beast. Zároveň mám kompilační CD MoRu, ale to se nepočítá. Objednány mám dvě CD - Tarju a Arch Enemy.
Jedenáctku plním.
Cíl č. 12 - Ve čtvrtek jsem byla ve Zlíně ve dvou vege restauracích, dnes jsem byla v Brně. Celkem už 10 návštěv.
Cíl č. 14 - Koupila jsem si 5 pohledů Vizovic, 1 pohled Frozen s Olafem, 3 pohledy zvířat a jeden pohled Kissin' Dynamite mám z autogramiády. Celkem 10 pohledů z MoRu, dohromady jich mám už 840, pokud jsem se někde nepřepočítala.
Cíl č. 23 - z Vizovic jsem poslala dva pohledy, tak snad oba přišly. Celkem posláno 8 pohledů.
Cíl č. 44 - na cestě do zahraničí se pracuje, nejspíš to bude very soon, dřív než jsem čekala!
Cíl č. 70 - zaběhala jsem si ve Vizovicích rovnou dvakrát. Sice jen kousek, ale běžela jsem. V pátek, když jsem šla od zámku na vlak, v pondělí v lesíku, když jsem šla do Alberta
Cíl č. 102 - rezervní cíl splněn! Cesta od vlaku nahoru trvá asi deset minut, dolů zhruba osm. Letos mi to ale přišlo kratší než dřív.

Edit - 25. 7. 2016
Sakra, nějak ztrácím přehled, kdy jsem se byla projít a kdy ne. Naposledy jsem to shrnovala minulý týden a to už je dlouho. Běhat jsem byla asi v pátek, takže to je jedna procházka. Dnes jsem se prošla dvakrát, to jsou tři procházky. Celkem už 99 procházek. A mám o pohled víc, takže 841 pohledů celkem. A dnes jsem byla ve vege restauraci, takže celkem už 11x.

Edit - 31. 7. 2016
Zase jsem pár dní zapomněla zaznamenávat, jak pokračuje plnění cílů... Asi nějaká krize. Asi jsem se ještě po MORu neaklimatizovala. A to ještě nemám dopsanou neděli. O fotkách ani nemluvím (naštěstí jich není tolik). Bod jedenáct zatím plním s náskokem.
Cíl č. 44 - zahraničí se blíží. V úterý jedu směr Hamburk a pak Wacken. Ne, na festival bohužel nejdu. JEN na Tarjin spešl koncert v kostele. Naštěstí nejedu sama. Tak snad bude hodně zážitků. Když jsem Tarje na MORu říkala "See you soon", nevěděla jsem, že to bude tak moc soon. :D
Cíl č. 69 - na tajný cíl asi kašlu. Stejně je asi nesplnitelný...
Nic moc teda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________