34. týden

27. srpna 2016 v 21:12 | Zdebra |  Moje kondice
Nadpis není žádnej dvojsmysl. Jen je v kalendáři zrovna 34. týden, tak jsem chtěla nějak shrnout poslední týden, jak na tom jsem s pohybem. Ještě si to tak pamatovat, když si nevedu žádnej deníček... A blog je takovej občasník. Podle výzvy 101 cílů za 1001 dní si můžu aspoň pamatovat procházky a podle toho si to nějak sesumírovat, co jsem kdy dělala. Ale tím si nejsem jistá.V pondělí jsem se šla projít dvakrát. Odpoledne jsem ale trošku měla jiné plány, jenže vše bylo jen v mé hlavě a byla k tomu potřeba i součinnost jiné osoby, tak jsem byla akorát naštvaná. Většinu času jsem na procházce proseděla a psala si s tím člověkem na fb. Teď už mám naštěstí mobilní net deaktivovanej, tak si procházky líp užiju. S tou osobou jsme se domluvili, že si "zacvičíme" večer. Večer jsem si ještě trošku zaběhala. Po tmě se běhá dobře. Ono i ve Vizovicích do kopce se mi líp chodilo v noci. Ale teď s tím nemám ve dne takové problémy jako dřív. "Cvičení" bylo super, akorát to nebylo podle představ, navíc nemá takovou výdrž a nebylo dost času, když bylo pondělí. Tak snad někdy jindy bude pokračování. Potom jsem nemohla usnout! Měla jsem hroznou chuť na jistou aktivitu. Oči chtěly spát, ale tělo ne. Doufám, že to nikdo nečte. :D To jsou žvásty... Píšu si to hlavně pro sebe. S tou možností, že si to někdo může přečíst. A pak jít o dům dál.

V úterý jsem měla plno energie, ale byla jsem nějak mimo, že jsem měla co dělat, aby mě nesrazilo auto. Nějak jsem měla dobrou náladu. Prošla jsem se po Vyškově. Koupila jsem si potravinářské barvivo na vlasy, abych mohla experimentovat, když borůvky a červená řepa nedrží. Potom jsem se šla projít doma. A domácí cvičení si nepamatuju. Nějakej ten klik nebo plank a dřep byl.

Ve středu jsem byla na jedné procházce, ale nejdřív jsem experimentovala s modrou a fialovou barvou, která nedržela. Asi jsem to nenechala dost dlouho působit. Příště si předtím umyju vlasy sodou. Po sto letech.

Za čtvrtek nemám zapsanou procházku, to musí být nějaká chyba! Ale to je jedno. Jednou nezapsanou procházkou z těch 1001 dnů o nic nepřijdu. Ale byla to jen krátká procházka. Takže doma jsem asi víc cvičila.

Zato včera jsem změnila trasu! Zhruba 7,5 km. A taky jsem si zkusila na té trase i zaběhat. Vždycky jen po kouskách. Na jedné "polňačce" a pak podél cesty. Podél cesty se mi běželo dobře, akorát mi vadil smrad z aut. Ale jinak ten pocit, že mě někdo vidí, mi dodává energii, abych nepřestala běžet. Dřív jsem běhala tajně, aby mě nikdo neviděl. A teď? Teď se přímo vystavuju. :D V porovnání s minulostí samozřejmě.


Jen škoda, že podél toho větrolamu směrem na Zvonovice je na cestě plno šutrů a štěrk. Takže tam se nedá běhat. Ale mám v plánu někdy celou trasu oběhnout! Od rybníka jsem dokonce běžela i do kopce a nebylo to tak hrozné. Ale na přirozeném povrchu se mi běhá hůř než na betonu. Začnu ale zlehka. Nejdřív chci zvládnout buď trasu od rybníka ke kulturáku nebo od té křižovatky (jak je u Podbřežic) k větrolamu (nebo ještě kousek podél toho větrolamu). Tam to ale trošku je hrbolaté, takže si musím dávat pozor. A mohla bych si někdy jít v noci zaběhat kolem dědiny. Snad bych nikoho nepotkala. No, a prej že se vystavuju. :D Ještě ale prozkoumám tu jednu cestičku, co vede od hnojiště k cestě na Zvonovice. Takže bych nemusela pak jít přes část Zvonovic.

Dnes jsem nebyla nikde. Dala jsem si půlminutovej plank a pak minutovej. Udělala jsem jeden klik. Nechci to přehánět. Když jdu ze/do schodů, tak se opřu o okraj jako o hrazdu a pak se vyhoupnu nahoru. A dnes jsem po sto letech udělala most! A ručičky mě nebolely. Ale ozvala se kolena. Zítra se půjdu projít na obvyklé místo. Ale možná zas nějak zaimprovizuju a vlezu na nějakou jinou cestu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________