Masters of Rock 2016 - sobota

8. srpna 2016 v 11:40 | Zdebra |  Zážitky
Ráno se mi zase nechtělo ze spacáku, ale musela jsem na WC. To jsem šla kolem deváté. Vzala jsem si jen peněženku a mobil. Cestou jsem si vzpomněla na nabíječku, ale to je jedno. Zašla jsem si na WC a pak do čokoládovny na čaj. Obsluha si mě už pamatovala z předešlého dne, když se mě ptala, jestli chci zas ten ochucenej jak včera, nebo neochucenej. Tentokrát jsem si vzala neochucenej.


Stavila jsem se v Albertu. Uvnitř jsem si vzpomněla, že jsem chtěla do Hrušky. Tak zítra. Houby zítra, příští rok. Koupila jsem si 2 fresh šťávy, banány a veggie pomazánku. Na louce jsem na chvilku šla za ostatníma a pak jsem se šla najíst. Na chvíli jsem vlezla na FB a zjistila, že Megadeth nevystoupí, že hlavní hvězda v neděli bude Tarja. V hlavní čas. To mi udělalo radost, že nám nebudou atmosféru kazit fanoušci čekající na Megadeth.

Forrestu Jump, na které jsem chtěla jít, jsem nestihla. Na Thundermother jsem byla stále ve stanu, protože pršelo. Dál už jsem bez poznámek, protože jsem si je v neděli nedopsala, tak musím lovit v paměti. Na Orden Ogan jsem šla do areálu. Bylo to super. Pak jsem šla k autogramiádám, kde jsem potkala Lenku a pak Kristýnu. Rozhodla jsem se, že taky teda půjdu na autogramiádu s mým miniaturním notýskem o formátu A7. Kupodivu se mi vlezly všechny podpisy na stránku i s nadpisem. Pak jsme se všichni nějak rozdělili, tak jsem zůstala osamocená. Zásuvky byly obsazené, tak jsem si zašla do čokoládovny na čaj a nabít si mobil. Program jsem měla promočenej, tak jsem si ho na chvilku rozložila na stůl. Moc to ale nepomohlo. Ale aspoň něco. Mikinu jsem měla stále mokrou. Potom jsem si mobil ještě nabila v areálu, když byla volná zásuvka. Gabča mi pak dala jednorázovou pláštěnku, ale stejně mi mikina neuschla a měla jsem promočený ruky, že se mi začaly loupat. Šli jsme na autogramiádu, kde byla i Liv. Tentokrát se mi podpisy roztrousily na několik stránek. A Liv jsem zapomněla říct, ať se podepíše na další stránku.

Na The 69 Eyes jsem byla chvíli v první řadě, ale kvůli dešti jsem asi v polovině odešla se schovat. Jo, asi jsem z cukru, když jím furt ovoce. Trošku jsem se usušila a najedla a pomalu jsem si šla stoupnout někam do davu na Eluveitie. Atmosféra byla super, i když pršelo, akorát to kazili fanoušci Amon Amarth, kteří řvali, ať vypadnou. Původně jsem si stoupla někam za kaluž, kde jsem předpokládala, že dobře uvidím, protože přede mě nikdo nepoleze. Omyl! Hned do kaluže vlezli dva lidi! V pauze mě pobavilo, jak dav řval: "Není čerstvá!" "Je čerstvá!" a to nebylo naposledy, co jsem to slyšela. Doteď mi to zní v hlavě. Jsem zvědavá, s čím lidi přijdou příště. Eluveitie byli super. Liv zpívala jen dvě písničky, ale nebylo to zlé na to, jak má jemný hlas. Na to, jak je známá, je dobrá, že s nima jede jen kvůli 2 písním. Po skončení jsem odešla do stanu. Usnula jsem rychle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________