Dva a půl kilometru!

29. září 2016 v 20:30 | Zdebra |  Moje kondice
Dnes jsem udělala osobní běžecký rekord v délce trasy! Sice ne v kuse, ale jsem spokojená a hezky jsem se zapotila. A cestou jsem si utrhla dvě jabka, tak jsem si i zaskákala. Nejspíš je to tím, že včera jsem byla na výletě, kde jsme ušli cca 22 km, takže to má vliv. Po včerejšku mě ani nic nebolí. Když jsou dny, kdy hodně sedím, jde to pak blbě. Nebo když se na oběd přežeru, taky to jde blbě. Proto běhám tak tři hodiny po jídle a jednu hodinu po pití. Před odchodem si ale trošku cucnu vody a nechám ji "rozplynout" v puse. Kousek se projdu a začnu běžet. Samozřejmě se před odchodem nebo před během protáhnu. Dnes jsem se protahovala na jedné cestě, tak snad mě nikdo neviděl. Aby si někdo nemyslel, že mu mávám nebo něco. :D

Dnes jsem to na screenu vyznačila ručně, když to jsou různé úseky a nenavazují na sebe. Předtím jsem to měřila přes funkci Měření vzdálenosti.

Těch 160 metrů je zhruba, ale proti tomu silnému větru se to nedalo. Bylo to takové zahřívací kolo.
Ta cesta od rybníka je trošku do mírného kopečku, ale pořád rovinka. Za větrolamem to je chvíli do kopce a pak z kopce. Jak je cesta šikmá, tak jsem chvilkama i kličkovala, abych "nekulhala". Občas jsem přestala běžet a chodila dokola a sem a tam, aby se mi ta trasa dobře měřila. Jak jsem doběhla na tu další cestu, tak tam se nedá běžet, protože je to samej velkej šutr.
Fialovej puntík je zhruba místo, kde jsem si utrhla jabka. Od něj jsem pak pár metrů běžela, ale zase šutry. Naštěstí to pak pominulo. Měli by tu cestu spravit. Zajímalo by mě, jak potom lidi jezdí do Kučerova. Po Panelce? Nebo přes Rostěnice až? Vidím, že od rybníka vede ještě jedna cesta k té cestě na Kučerov, tak bych se tam zítra mohla jít projít a prozkoumat terén a zhodnotit, jestli je vhodná na běh. Nemusela bych pak mít měřící mezeru kvůli šutrům, kdyby byla ok. Pak jsem běžela dědinou, ale v půlce dědiny mi do ksichtu svítilo slunko, tak jsem přeběhla na druhou stranu, abych běžela ve stínu po chodníku. U jednoho domu jsem pak přešla do chůze, abych domů nepřišla uřícená.

Možná se mi i běželo dobře díky tomu, že jsem běžela novou trasu, takže jsem se mohla hezky kochat krajinou a říct si např. "Jo, tady jsem potkala tu srnku, jak se na mě dívala.", "Tam pak ta srnka běžela a zastavila se a dívala se na mě.", "Jůů, to je pěknej výhled! Sem musím chodit častěji!"

Doma jsem se napila a osprchovala, snědla jedno z těch jablek. Hezky voněly! A pak jsem se dala do přípravy večeře. Recept dodám. Snad. :D Udělala jsem si zase tu čočku s rýží (tentokrát jsem ale neodhadla množství rýže, které bylo málo), a premiéru měla pečená dýně! Byla výborná!

Odpoledne jsem si po dlouhé době dala plank, jen 30 sekund a skoro nic to nebylo. Dlouho jsem nijak necvičila, tak mám pocit, že mi trošku povolily paže. Ale možná se mi to jen zdá. Pak jsem si dala 6 dámských kliků. Na jeden pánský jsem si připadala slabá, jak jsem dlouho nedělala kliky. Nesmím polevit! Ale myslím, že se do toho zas rychle dostanu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________