Podzimní běhání

23. září 2016 v 20:12 | Zdebra |  Moje kondice
Dnes jsem se šla projít a říkala jsem si, že se na běh necítím, když mám menší rýmičku, tak jsem se šla projít až "nahoru" k lesíku. Tam jsem si na chvilku sedla a kochala se krajinou. Před odchodem jsem si protáhla nohy a na cestě jsem se pak neplánovaně dala do běhu. A nebylo to žádné cupitání! Byl to běh. A běžela jsem až domů! A klidně bych mohla běžet dál! V červnu jsem si myslela, že jsem se do toho dostala, ale kdepak, teprve až teď! A hezky jsem se zapotila. A super nálada se dostavila.Navíc když mám běhací den, "vypočítávám" si, kdy po nějaké odpolední svačině to vychází na běh. Většinou dvě, tři hodiny po jídle. A aspoň hodinu po pití, aby mi nepíchalo v boku atd.

Krátce po běhu jsme ještě s babičkou šly vyzvednou dvě dýně, co váží aspoň 25 kg. Vyjdu ven a babka táhne kolečka! Okamžitě jsem tryskem letěla pro dvoukolák, protože si nehodlám ničit tělo. Pořád měla hromadu keců, že to na ten dvoukolák nedostanem... Dostaly jsme to tam. Potom zas, že to neuvezu... V záhonku to sice šlo těžko, ale pak to jelo samo a nic to nevážilo.

Potom jsem se osprchovala a pustila se do přípravy večeře. Červená čočka s rýží. Že bych na ten recept napsala spešl článek, ať se plní i rubrika Kulinářským koutkem? Můžu, ať se ztratí ty staré nesmysly, co bych dnes už nejedla. :D Radši se tam dívat nebudu.

V pondělí jsem byla na výletě, takže jsem neběhala. Ve středu jsem poprvé šla běhat za chladného počasí. Kupodivu to šlo. Běžela jsem do zatáčky a pak mě vyrušilo auto, takže jsem se musela zastavit (nemůžu běžet nebo jít vedle jedoucího auta!). Tak jsem šla k mostu a odtamtud jsem běžela do původního startu a pak zpátky k lípě. Pro začátek dobrý. Jsem zvědavá, jak to půjde v zimě. :D Hlavně abych na sebe nenabalila moc oblečení. :D Nejspíš by mi stačilo nějaké to triko s dlouhým rukávem (co mi je na šířku velký!), ale nesměla bych se pak zastavovat. Musela bych běžet od baráku a zpátky. :D A hlavně si nesmím před odchodem zapomínat zapnout kotel, abych se pak mohla osprchovat. Příště můžu vyzkoušet jinou trasu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________