Afterdark Fair

28. prosince 2016 v 15:16 | Zdebra |  Zážitky
19. listopadu jsme se s Morticiou rozhodly na poslední chvíli, že pojedeme do Brna na Afterdark Fair 2016, když nám ty srazy v poslední době moc nevycházely. Hlavním tahákem pro nás byla Tezaura. Dále tam vystoupili Lacrimas Profundere, ale to už jsme musely na vlaky, tak snad tu nebudou někdy až za dalších pět let, ale dřív. Kdo nechce číst článek, může se rovnou podívat na fotky na rajčeti. Ty tam už nějakou dobu jsou. 4 zobrazení! To je úspěch, že?Byla sobota, takže jsem měla omezené možnosti dopravy. Zase jsem jela busem, spíš mikrobusem, kterej jezdí o víkendu, ve Vyškově jsem letěla na vlak a pak si užívala večerní cestu vlakem. Nevím proč, ale nějak se mi ta atmosféra líbí, když jedu vlakem po tmě. Ale zase se nemůžu kochat krajinou. V Brně jsem si ještě zašla dát ugo šťávu, k tomu jsem si koupila jednu lifebar tyčinku a pak jsem šla podchodem do "ementálu", kde jsem se ještě stavila v dm pro bombus raw tyčinky. Pak jsem šla směrem ke Kabinetu múz. Potom jsem šla po zvuku, protože byla zvukovka. Všude samí cizí lidi, ale nakonec jsme se našly.

Scar Industry

Jako první hrála skupina Scar Industry. Nic jsem si od nich doma nepustila, takže to bylo milé překvapení. Moc lidí tam zatím nebylo, tak jsme nejdřív seděli, ale pak nám překáželi lidi ve výhledu, tak jsme si šly stoupnout. V pauze jsme si šli sednout k baru. Dala jsem si vodu.

Potom hráli Derias & Spars, kteří mě nijak extra nenadchli, ale nebylo to špatné.

Derias & Spars

Během jedné písničky měli i hosty!

V pauze jsme zase šli ven k baru. Raw tyčinka měla úspěch. Koupily jsme si CD. Potom už v sále bylo víc lidí, ale i tak nebylo narváno, takže nebylo těžké mít dobré místo s dobrým výhledem. Na boku byly schody, takže jsem si tam občas šla fotit, když přede mnou byli zrovna vysocí lidi. Koncert mě bavil víc, než když jsem je viděla (minule) poprvé v roce 2014. Nechyběl i pořádný křest nového CD Jupíkem. CD bylo pak vhozeno do davu. Zajímalo by mě, jestli hrálo. Zazněly i nové písničky, takže pak jsem si to nové CD šla koupit. Takže mám obě. Jen je škoda, že na tom novém je jen 5 písniček. Po koncertě se sál vyprázdnil. Kuřáci šli ven a dost lidí taky už odcházelo. V šatně vládl chaos. Ptali se mě, jak vypadá moje bunda, tak jsem odpověděla, že je černá. Nebyla jsem jediná. Vlak jsem stihla akorát.

Celkově se mi v klubech fotí hůř než v halách, takže jsou na rajčeti i nějaké ty mazanice. Až budu mít chytrej mobil, tak tím se mi zblízka bude fotit snad líp než mým foťáčkem, kterej zblízka dělá akorát fleky.

Ve Vyškově jsem si ještě zašla do bankomatu. Naštěstí mě nikdo nepřepadl. Pak jsem šla rovnou na náměstí k taxíku a pak domů. A to bylo snad poprvé, co jsem po klubovém koncertě nesmrděla kuřákama! I když... ve Vídni vlastně taky. Akorát před vchodem to bylo strašný. Chudáci lidi, co bydlí nahoře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________