Listopadový výlet v Praze

12. prosince 2016 v 11:21 | Zdebra |  Zážitky
Monika hledala někoho, kdo by s ní jel na koncert Lacuny Coil, tak jsem si řekla, že bych si mohla udělat výlet. Nakonec ale jela až odpoledne, takže jsem v Praze byla sama. Sraz jsme měly až kolem páté u Rock Café.

Do Prahy jsem jela, jako vždy, přes Olomouc. Přijedu do Olomouce, podívám se na ceduli na vlak do Prahy a tam šok! Hodina zpoždění! Tak si v klidu jdu koupit jízdenku, zajdu si na záchod, pak se podívám ještě jednou a vidím u toho spoje čas o hodinu dřív, tak se mi ulevilo, že nemusím čekat hodinu. Byl to nějakej slovenskej vlak. Pak jel ze stejného nástupiště, tak jsem si mohla vybrat, ale jela jsem Eurocity. Ve vlaku jsem si dala zelený čaj. Dali ho do kelímku Starbucks. :D


V Praze jsem si koupila denní jízdenku a jela jsem na oběd. Na zastávku Staroměstská, pak jsem šla kolem orloje, protože od zastávky jsem do CountryLife netrefila. Ale od CountryLife jsem trefila. Na oběd jsem si dala všechno možné. Byla tam dlouhá fronta až ke dveřím. Škoda, že jsem si to nevyfotila foťákem, na tlačítkovém mobilu to není ono. Potom jsem se šla projít, šla jsem ke Karlovýmu mostu, potom podél Vltavy. Na Kampě je pěknej park s památným stromem. Pozorovala jsem labutě, které už čekaly, že jim něco hodím. Ale neměla jsem u sebe nic. A neschvaluju házení rohlíků z bílé mouky zvířatům. Asi si budu nosit rozmačkanej knekebrot v sáčku.

Racek jako pán si pluje mezi labutěmi


Opodál šla nějaká paní s takovým tím kudrnatým psem (možná stejná rasa jak Dášenka?) a ten byl navolno. Proti mě šel nějakej nabručenej širokej děděk se svým psem. "Dášenka" k němu přišel a očuchával ho. A ten dědek hned začal nadávat, ať si ho paní zavolá, že příště toho svýho psa pustí... Přitom ten pes nic nedělal, jen ho chtěl očuchat. To ten jeho pes začal být agresivní. Jaký pán, takový pes, nejspíš platí. Na jednom odpoadkovým koši byl nápis Vegan!


Počmáraná cedule... Zajímalo by mě, co by se stalo, kdybych to tam začala leštit. Ještě by na mě přišel policajt, ne? :DLabutě mě zahlídly a už pluly ke mně

V Praze jsou i tučňáci!


Někdo venčil psa a házel mu míček. Byl tam ještě jeden, ale nebudu sem dávat každou fotku. Mám je na rajčeti.Potom jsem šla po mostě směrem k divadlu. Lákal mě Střelecký ostrov, ale šla jsem po straně, kde byl jen výtah a výtahama nejezdím. Příště půjdu po druhé straně, tam jsou schody. A přebíhat přes cestu se mi nechtělo. Zašla jsem si ještě na další ostrov. Teď nevím, jak se jmenuje. Je tam Žofín a Mánes. Zase mě tam fascinovaly stromy. A překvapilo mě, kolik tam bylo na hřišti děcek a normálně si hrály! S míčem! I se švihadlem tam nějaká holka byla! Ještě to není tak hrozné. Šla jsem dál kolem vltavy a došla jsem k nějakýmu parku, kde jsem si sedla a posvačila. Na trávníku byly vyhozené špinavé ponožky.


V tom stromě byla voda!

Protáhla jsem se a pokračovala jsem dál, tentokrát směrem zpátky. Došla jsem k metru Karlovo náměstí, ale byla jsem na straně Palachova náměstí. Byly tam zajímavé sochy. A v metru byly pěkné velké fotky české krajiny. Kochala jsem se. Času bylo dost. Pak jsem jezdila různě metrem. Když jsem pak vylezla, už byla tma. Metro mě uspávalo. Sedli si vedle mě nějací Němci a každej si otevřel plechovku Plzně. Pak přistoupila nějaká paní, sedla si vedle nich, ale když viděla, že mají pivo, odešla na druhou stranu vagónu.

A jako bonus na závěr: špinavé fusky :D

Není těch fotek zase moc? Zbytek mám na rajčeti. I fotky z koncertu jsem tam už dala. O tom ale příště.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 korela | 13. prosince 2016 v 22:19 | Reagovat

Ty labutě, jak jsou seřazený :D

2 Zdebra | Web | 14. prosince 2016 v 15:38 | Reagovat

[1]: které máš na mysli?

3 Liliana Landštejnská | Web | 15. prosince 2016 v 19:09 | Reagovat

Fotek je dost, ale nevadí mi to. Myslím, že to byl pěkný výlet :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________