101 cílů - edit - březen 2018

1. dubna 2018 v 17:18 | Zdebra |  101 cílů za 1001 dní
Nejspíš jste zaznamenali článek s výzvou 101 cílů za 1001 dní, ale možná jste nezaznamenali dodatky, které k tomu skoro každý den píšu. A v jednom z těch dodatků jsem se rozhodla, že to raději rozdělím na články po jednotlivých měsících, ať je to přehlednější, jinak by byl ten článek moc dlouhý, a to by se nikomu nechtělo číst. Pod seznam cílů pak dávám jen odkazy na předchozí měsíce a dodatky za aktuální měsíc, které pak přesunu do nového článku.Edit - 1. 3. 2018: Hm, někdy před rokem jsem měla neschopenku. Dnes jsem udělala 4 kliky. Šlo to snadno.

Edit - 2. 3, 2018: Kliky jsou zatím hračka. Samozřejmě jsem to nevydržela a zopakovala si je ještě jednou během dne. :D

Edit - 3. 3. 2018: Přečteno 15 knih z 60. Dnes jsem dočetla Maryšu. A začla jsem číst Zaklínače - Věčný oheň.

Edit - 4. 3. 2018: Kliky za asistence kočky :D To bych zvládla i těch deset. :D Trdlo se mi motalo pod rukama. Teď si dělá bunkr z obalu od kláves. :D A chtěla si hrát s kabelem od tiskárny. Zahákla drápek za takovou tu dírku na USB konektoru. A teď lozí po stole kolem TV a vidí na zdi něco zajímavého. Skřítek jeden. Teď přešla jednu tiskárnu. A chtěla vlézt do druhé tiskárny! :D Dala jsem ju na okno, ať se dívá. Hlavně, ať neskáče. Super, vyskočila na okenní rám nebo jak se tomu říká. Teď se chystalaa vyskočit ven nebo co. Průzkumnice jedna malá.
Vzpomněla jsem si, že nedávno, když dávali Slunce seno, dávali i Účastníky zájezdu, a to by se hodilo do filmové abecedy! Jenže jsem to pak kvůli Slunce senu neviděla celé, takže to nemůžu počítat. Škoda.

Edit - 5. 3. 2018: Opět jsem chtěla napsat 2017. :D Ve středu jdu na pohovor, tak jsem zvědavá. Chtěla jsem si připravit hudební objevi 2017. Sepsala jsem si je do poznámkového bloku. Zapnula jsem si sekající spotify a složitě jsem se s pomalým netem dostala k odkazům. Ke třem skupinám jsem stihla něco i připsat, v tom se to seklo. Notebook se totálně seknul, zmizel kurzor a nic se nedalo dělat. Nijak nereagoval. Zamrznul. Samozřejmě se to neuložilo, jen seznam! Hlavně, že obvykle po každé větě mačkám Ctrl S. Teď se do toho nejspíš moc nepohrnu.

Edit - 6. 3. 2018: Dnes mi chvíli nešel net, tak jsem se přepla do Ubuntu, kdyby náhodou net změnil názor. Pořád mě windows otravují s aktualizacemi, které se nikdy nedokončí, protože vždycky při restartu, když nejsem u notebooku, se zapne ubuntu, a tím se to pak naruší. A pak v cíli během aktualizace nastane černá obrazovka, takže se pak musím vrátit zpátky k předchozí verzi. A furt a furt mě ty aktualizace budou otravovat! Tak mi to zatížilo net, že chvíli nešel. V Ubuntu se to rozběhlo. V Ubuntu se mi Spotify tak neseká, tak bych toho mohla využít a dokončit si materiály k Hudebním objevům. Ne, Youtube použiju jen v nouzi na skupiny, co ještě nemají vydané album, nebo skupiny, které se na Spotify nevyskytují. V případě, že by mi nešel net, jsem byla připravená pokračovat ve psaní něčeho rozepsaného. LibreOffice je v Ubuntu mnohem rychlejší než ve Windows. Místo toho sleduju telenovely... Měla bych si každej večer naplánovat nějaký přibližný časový harmonogram příštího dne. Když jsem to aplikovala v roce 2015, dařilo se mi všechno plnit. Mohla bych vypátrat ten rozvrh, co jsem tehdy měla.

Edit - 7. 3. 2018: Dnes má Tarja svátek. A byla jsem na pohovoru. Kéž by to vyšlo, když je to tak dobré datum. V 2015 jsem byla taky první středu v měsíci, ale měla jsem z toho lepší pocit než teď. Ještě bude další kolo - praktická část. Byla bych ale radši, kdyby to bylo naopak. :D

Edit - 8. 3. 2018: Jsem zas v Ubuntu. Ty windows aktualizace mě štvou, jak se ne a ne vždycky dokončit. Jenže v Ubuntu nemám zase žádnej program na instagram (s možností nahrávání fotek, jinak by mi stačila webová verze). Ale zato Spotify je rychlejší, LirbeOffice běží líp. Nemám to tu tak zahlcené jak ve Windows. Tak jsem toho využila a sepisuju si materiály k hudebním objevům. Ještě jsem si ale vzpomněla na nedokončené z předešlého roku, a jsem docela v šoku, že mi toho dost chybí. Jenže spoustu jmen jsem už pomalu zapomněla. Je to docela dlouhý seznam.
Ve středu jdu na další pohovor. Skupinovej! Tříhodinovej! Snad si tam budu moct ale dát svačinu, aspoň jabko nebo banán. A dodržovat pitný režim.

Edit - 9. 3. 2018: Pořád dodržuju ty 4 kliky. Včera jsem se pustila do psaní. Snad to nepokazím.

Edit - 10. 3. 2018: Brutální chřipka. Ráno jsem ještě v klidu udělala 4 kliky, ale škrabalo mě lehce v krku. A to jsem se v pátek radovala, že jsem odolná, když celej barák chrchle. Odpoledne mě brutálně rozbolela hlava a bylo mi zle.

Edit - 11. 3. 2018: Pořád mě brutálně bolí hlava. Auuuuu.

Edit - 12. 3. 2018: Hlava bolí. A když si lehnu, je to ještě horší. To mě pak začnou bolet i svaly. Bolí mě i oči. V puse mám hořko. Že jsem si vůbec ty mannerky ve středu kupovala! Moc dobře vím, že mě po cukru a bílé mouce bolí hlava. A po telefonátech taky. Budu si muset pořídit sluchátka, kterýma se dá telefonovat.
Super... Tarja tu zas bude mít vánoční koncerty. A ještě k tomu jeden v den, kdy jsou v Praze WT! Musí mi vyjít brigáda! A hlavně, abych pak na ty koncerty a festivaly mohla. Bojím se, že bude ohrožen metalfest. :( Smiřuju se s tím, že bych jela na jeden den.

Edit - 13. 3. 2018: Před spaním jsem udělala 5 dámských kliků. Nechtěla jsem to přehánět během chřipky. Hlava mě už tak nebolí, akorát když se podívám proti oknu, viím nějaké jiskřičky pravým okem. Snad to nebude nějakej parazit od kočky. Ale snad ne. To bude jen nedostatek něčeho, když jsem toho za poslední dny moc nesnědla. A taky stres, co byl před pár týdny... Bylo otázkou času, kdy se to nějak projeví. Zítra mám jet do Brna na pohovor, snad to zvládnu. Uvidím, jak mi bude ráno. A jestli budu vůbec schopná mluvit. Ale tím škrabáním v krku aspoň budu mít hrubší hlas. A když to bude skupinovej pohovor, kterej bude trvat tři hodiny, to by mohly být i nějaké testy, ne? :D Na takovej pohovor jsem se vždycky těšila!

Edit - 14. 3. 2018: Bohužel jsem nikam nejela. Za to mě babka vyslala pro brambory. Jenže když jsem tam s dvoukolákem přišla, nikde nikdo. Nechápu, proč si pokaždé myslí, že někdo přijede dřív, když pokaždé každej jezdí pozdě! Otočila jsem se a šla jsem se domů napít. Cestou jsem ju potkala a byla uražená, že jsem nemocná a mám své potřeby... I když jsem měla zimní bundu, byla mi zima. Jak jsem vlezla dom, orosily se mi záda. Pak jsem se tam vrátila, lidi už tam čekali a auto furt nikde. Sedla jsem si na lavičku a nudila se. O půl hodiny později se auto uráčilo přijet a pak jsem babce ten vozík vzala, protože s takovým tempem bych necítila ruky vůbec. Musela jsem si pak jít lehnout. Chtěla jsem jet pak nakoupit, jenže nemůžu, protože se na to necítím. Jenže nemám nic k jídlu. A autobus odjíždí právě teď (12:43). Musím jet zítra dopoledne, ať stihnu vybrat peníze na Tarju a pak ještě pro lístky a pak nakoupit.
Dnes se dostavila i rýmička!
Jela jsem nakonec dnes, ale ve vyškově mi pak ujel bus. Na nádraží jsem pak seděla v průvanu, protože za rohem byly obsazené lavečky. A když jsem si pak přesedla, naproti byl nějakej vandrák, co si chtěl pořád něsrozumitelně povídat, tak jsem odešla zpátky. Asi po hodině jsem se rozhodla zajít někam na čaj, šla jsem ke kauflandu do cukrárny. Brutálně na hlas tam hrálo rádio plné příšerných zvuků! Typické pro obchodní centra! Potom jsem si na nádraží neměla kam sednout, ale to už jsem vydržela.
Jo, a koupila jsem si obrovský zázvor!
Doma jsem začala hepčíkat. Před chvilkou to byl takovej headbang, že se divím, že jsem to ustála a neudělala jsem třeba i salto!
Pustila jsem se do online kurzu angličtiny zdarma!

Edit - 15. 3. 2018: Žádná změna. A dnes jsem si listovala kartotékou lístků z koncertů a chyběly mi poslední Tarjiny lístky! Zjistila jsem, že se mnou byly na AE. Pořád ale nemůžu najít poslední MOR. :(

Edit - 17. 3. 2018: Konečně vykašlávám hezky žluté hleny! :D Na kliky jsem si zatím netroufla.
Přes ten kurz angličtiny jsem objevila stránku, kde jsou zjednodušené verze knih. Takže pak už každý důvod k nečtení v angličtině je jen výmluva! Pro začátek jsem si vybrala Emmu od Jane Austen. Čte se to dobře, ale je tam na mě moc jmen. Zatím tam bylo jen jedno slovo, kterému jsem nerozuměla, ale které není třeba překládat. Knihy jsou zdarma. Většinou jsou to takové ty klasiky. Mohla bych tomu zvlášť věnovat článek. Jsou tam různé formáty a dokonce i mp3. Uvažuju, že bych někdy vyzkoušela audio knihu. V češtině by mi vadilo poslouchat něčí hlas, ale v angličtině by to nebylo tak příšerné. Otázkou je, jak moc bych rozuměla. :D

Edit - 18. 3. 2018: Dnes mi je líp, akorát mě bolí v krku. Včera jsem si před spaním dala 4 kliky.

Edit - 19. 3. 2018: Mám pocit, jako bych v krku měla mikrokousky toaleťáku a podobného papíru. Zase si peču brambory. Hranolky. V klidu jsem si zas dala ty 4 kliky.

Edit - 20. 3. 2018: Dnes jsem si dala knekebroty s mexickou pomazánkou. K večeři bych si k bramborám mohla dát tofu.

Edit - 21. 3. 2018: Skřítek dnes nadával, že jsem nechala zavřené dveře! 5 kliků!

Edit - 22. 3. 2018: Dalších pět kliků. Pokusím se toho držet.

Edit - 23. 3. 2018: Dalších pět kliků. Asistoval mi kočičí skřítek. Visela mi na mikině šňůrka, tak si to dovedete představit, jakou z toho měla radost.

Edit - 24. 3. 2018: 3 kliky. Byla jsem zrovna najezená, tak to šlo těžko. :D Nainstalovala jsem si duolingo, ale prohlížečová verze mi vyhovuje víc.

Edit - 25. 3. 2018: Šla jsem spát v jednu a jsem brutálně unavená. I když spánek nebyl nijak krátkej. Potvrdilo se mi, že čas, kdy člověk jde spát, je důležitej. Když jdu spát mezi osmou a desátou (půl jedenáctou), je ten spánek kvalitnější.

Edit - 26. 3. 2018: 5 kliků. Měla bych ještě vymyslet nějakej článek v březnu.

Edit - 27. 3. 2018: 5 kliků. V noci jsem nemohla usnout. Zatracená změna času!

Edit - 28. 3. 2018: 5 kliků. Jarní únava.

Edit - 29. 3. 2018: 5 kliků. A zapomněla jsem, co jsem ještě chtěla napsat. Tak to dopadá, když to chci dopsat zpětně. Přes noc všechno zapomenu.

Edit - 30. 3. 2018: 5 kliků.

Edit - 31. 3. 2018: Dnes budou dávat na jedničce U pokladny stál, tak doplním filmovou abecedu! Sice to mám už od Vánoc na disku, ale ještě jsem se k tomu nedostala. Před chvílí jsem se dívala na Ječmínka. Když to dávali poprvé, tak mě to nebavilo. Teď mi to nepřišlo špatné, a je tam pěkná hudba. V závěrečných titulkách jsem se tak zaposlouchala, že ten kontrast, co pak následoval, byl šok!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________