Metalfest se blíží!

27. května 2018 v 20:29 | Zdebra |  Žvanění
Metalfest se blíží! A já pořád mám pocit, že na něco zapomenu. Doufám, že se ve středu pořádně stihnu nachystat. Musím si ještě vybrakovat vkladní knížku a koupit si kokosovej olej. Doufám, že se ještě prodává ten menší. Ten je skladnější. A nevím, kam jsem tu malou skleničku dala. A velkej je zas moc velkej.

Program i pásky už mám připravené! Pásky už jsou takovej skládací rukáv jako nábytek IKEA.
Program už mám vytisknutej od včerejška, tak snad už nebude žádná změna. Při nejhorším to bude doškrtané na památku. A stejně budu mít po ruce brožurku, která je oproti MoRu skladnější. Jenže tam bývají taky změny, když je to vytisknuto s předstihem. Mám v plánu jít jen na tři autogramiády. Každej den jedna - Visions of Atlantis, Battle Beast a Lacuna Coil. Barevně jsem si vyznačila časy, abych věděla, s kým se ty autogramiády kryjí. Prakticky chci vidět skoro všechny skupiny, tak jsem zvědavá, jestli bude nějakej volnej čas kromě rána. :D A tentokrát ve stanu nebudu sama, tak snad si s Peťou nepolezeme na nervy. Když se sejdou dva introverti, co jsou spolu extroverti. A doufám, že nám vyjde kočičí kavárna. A chci se podívat na věž. Loni jsme tam taky byly, tak snad ju opět přemluvím.

Horší to bude zase s jídlem. V areálu pro mě není nic kromě piva. Nejspíš si budu každé ráno v tescu kupovat nějakou pomazánku ke knekebrotům a banány. Kupovala bych si i zeleninu, kdybych ju měla kde umýt. A měla bych si už pomalu střádat raw tyčinky atd. A na večer si vždycky koupím nějaké křupky nebo něco. Navíc v Albertech mají cizrnové a čočkové crackery (nebo jak to nazvat), tak snad i v Plzni. A doufám, že tam budou mít v Tescu ty pomazánky, co mi ve Vyškově chybí! Zeleně tam je ale dost, tak se můžu jít někam napást.

Těším se i na klokany a pštrosa, co jsou vidět za plotem Zoo. To zas budou hlášky. Viz Dědictví aneb... "Pštros? Na co pštros?" A chystáme se i něco sepsat, tak snad se to podaří. Musím na to vzít speciální sešit. Ale nějakej menší než ten Hujerův. Nejspíš formát A6, ať se mi vleze do tašky. A musím zkontrolovat, jestli mám dost uzavíratelných sáčků, ať mám kam dát program a ten sešitek. Vlastně to můžu dát do jednoho. A ještě blok na autogramiády. Vlastně mám ten mini notýsek formátu A7 nebo kolik to je. Polovina á šestky. LC tam už ale mám, tak nevím, na co si nechám dát podpisy. Jdu tam hlavně pro případ, kdyby náhodou bylo povoleno fotit. Loni na MORu jsem byla v šoku, že se mohlo fotit s Epicou, ale s LC ne.

Škoda, že nemám chytrej mobil nebo instagram pro můj mobil, abych mohla průběžně dokumentovat v reálném čase. To můžu jen na FB.


Letos jsem si program vytiskla fialově, protože černá mizí rychleji. Asi ty tonery v barevné laserové tiskárně nevydrží tak dlouho jako normální černá. Program si můžete zvětšit při kliknutí na něj. Modře jsou vyznačeny časy, co se mi kříží. Sakra, teď jak se dívám, bych docela šla na autogramiádu Follow the Cipher a The Charm The Fury. Uvidím. Tučně jsou skupiny, které mám v plánu nebo chci vidět. Kurzíva znamená možná nebo zvědavost.


Jedete taky na Metalfest? Na co se nejvíc těšíte?
Byli jste tam už někdy? Jak se vám tam líbí?

Je tu někdo, kdo by si chtěl dát sraz? (Ideálně už ve čtvrtek, dokud je čas, jinak ráno nebo v noci po skončení)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________