101 cílů - edit - červen 2018

2. července 2018 v 10:50 | Zdebra |  101 cílů za 1001 dní
Nejspíš jste zaznamenali článek s výzvou 101 cílů za 1001 dní, ale možná jste nezaznamenali dodatky, které k tomu skoro každý den píšu. A v jednom z těch prvních dodatků jsem se rozhodla, že to raději rozdělím na články po jednotlivých měsících, ať je to přehlednější, jinak by byl ten článek kilometr dlouhý, a to by se nikomu nechtělo číst. Pod seznam cílů pak dávám jen odkazy na předchozí měsíce a dodatky za aktuální měsíc, které po uplynutí měsíce přesunu do nového článku.
Hm, nějak málo toho tentokrát je.
Edit - 1. 6. 2018: Metalfest!

Edit - 4. 6. 2018: Návrat z Metalfestu :(

Edit - 6. 6. 2018: Bez pásků na ruce se cítím neúplně.

Edit - 10. 6. 2018: Když vidím cíl 100, tak si říkám, že dalekohled by se mi hodil na festivalech. Na Metalfestu jsem viděla pár lidí s dalekohledem. Možná to ale byl ten samej člověk nebo ta samá skupinka.

Edit - 14. 6. 2018: Sakra, sakra, sakra. Nějak nestíhám zapisovat denně. :D Už mi zbývá jen 6 hodin nadpracovat za Metalfest. Horší to bude s MoRem, na to pak budu mít 13 dní, abych nadpracovala 24 hodin. :D Třináct dní po dvou hodinách dá 26 hodin, takže nějaká rezerva tam zatím je. Jenže bych neměla kdy nakoupit. Leda v poledne, ale to se mi nechce. Taky bych mohla jezdit na šestou, takže bych si pak někdy mohla teoreticky nadpracovat i tři hodiny za den. Jen nevím, jestli to bude ok. To bych musela jít spát už kolem osmé. Leda v pondělí, kdy jsem asi nejvíc odpočatá. A nebo zkusit i nějakej víkendovej den, pokud bych se tam měla jak dostat, aby to nebylo jen na otočku. :D
Už je program na MOR! AE a Helloween zas po sobě jak minule. A Arkona v noci! Komu se bude chtít čekat? Mně se víc líbila ta atmosféra za denního světla! V noci to už nebude ono. :D Turisas před AE. Aspoň mi to čekání uteče. Jen jsem zvědavá na autogramiády. Amorphis v noci. :D Kamelot v sobotu. Je nějaká naděje, že by se mohla Alissa o den zdržet?

Edit - 23. 6. 2018: Hm, zase dlouho nic. Nakonec na MoR můžu.

Edit - 29. 6. 2018: Mám fóbii z nekvalitního spánku! :D Dnes jsem si koupila škrabku, co umí dělat nudličky! A ořezovátko na mrkev, tak jsem zvědavá. Potřebuju ale nějakou dlouhou mrkvičku!
Edit - 30. 6. 2018: Program na MoR připraven!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________