Masters of Rock se blíží!

6. července 2018 v 19:16 | Zdebra |  Žvanění
Masters of Rock se blíží! Touto dobou, co jsem začala psát tento žvást, se bude za týden čekat na Turisas. Dnes jsem pořád měla tendence psát Turusas. Čím to asi bude? A hádám, že z Arch Enemy budu mít nic moc fotky, když bue šero. Něco mezi dnem a nocí. Program už mám připraven, ale ještě ho tisknout nebudu. V úterý si ho naposledy zkontroluju, než ho vytisknu. A pak ho porovnám s brožurkou, ale ta taky není jistota, takže pak ještě s programem, co bude viset u/v areálu.
Můj program. Štve mě, že autogramiáda AE se kříží s Nocturnal Rites, na ty bych se ráda podívala. A taky bych i šla na autogramiádu Doro, kdyby zrovna nehráli Korpiklaani.

Už bych se pomalu měla chystat. Nevím, kde mám krosnu. Měla bych zkontrolovat, jestli tam nezůstal flek o vylitýho kokosovýho oleje. Jedem ve středu kolem čtvrté. Snad to stihnu. Budu muset vstávat o hodinu dřív, abych mohla do práce jít na šestou a pak odejít o hodinu dřív. Jinak bych dom přijela až v pět, a to nevím, jestli by se jim chtělo čekat. Ale hádám, že nepřijedou přesně ve čtyři, ale později. Stan už kontrolovat nebudu. Před Metalfestem to stačilo. Nadpracovávat si pak budu 24 hodin. Budu na to mít 13 dní. To jsem zvědavá. Asi každej den po dvou hodinách. V pondělí bych tam mohla být dýl. Moment, od 15:30 jsou dvě hodiny 17:30. Tak to bude něco, abych pak stíhala bus. Ale v pátky tam můžu být i dýl. To bych mohla jet v noci. Jsem měla do dovolenky ještě připsat víkendy. Nevím, jestli to ta účetní pak pochopí, že jsem přesčasama myslela i víkendy. :D Ale to je jedno.

Korpiklaani mají mít spešl koncert s Fleret. Hádám, že to bude tak spešl jako Tarja a Sharon. Všichni budou natěšení a pak zahrají společně tři písničky. Možná čtyři. Vizovice určitě. A ve Sparku jsem v rozhovoru četla, že by měli Fleret zahrát českou verzi Beer, Beer.

Rozeberu si program. Na Infected Rain se asi půjdu podívat, ale nijak z nich nejsem nadšená jak ostatní. Štve mě, že Van Canto mají autogramiádu, když hrají Gloryhammer. Ale nevadí. Půjdu na Gloryhammer. Čtvrtek je nabitej, takže na druhým pódiu si nemůžu moc vybírat, i když ráda bych viděla třeba Perseus. Ale to zrovna hrají Annihilator, na které mám v plánu zajít. Loudness jsem viděla v Ostravě, tak se podívám na chvilku a pak půjdu na Forrest Jump, a budu zhruba někde mezi pódii, abych se mohla rychleji přemisťovat. Na Powerwolf nevím, kde budu. Uvidím. Budu čekat na Arkonu. Snad nebude zima jako loni na Pain.

Když zveřejnili první program, říkala jsem si, že bych si mohla udělat výlet do Zlína po Dalriadě, ale určitě mi to zkazí druhé pódium nebo autogramiády. Ke druhému pódiu se půjdu podívat jen na Rimortis. Snad tam tentokrát budu celej koncert. Jinak je to tam celej den tabu, když budu chtít jít na autogramiádu AE, která se kříží s Lady Kate. To mě štve, protože by mě zajímalo, jakou mají zpěvačku. Na Avatarium si budu hledat místo na Turisas. A pak si musím najít bezpečné místo na Arch Enemy. Blbé je, že když budu na kraji, neuvidím přes kamery. Ale uprostřed beztak budou plavat lidi. A určitě by mě Alissa pak donutila běhat v kolečku s ostatníma! :D Když mě v 2014 "přinutila" skákat... Předtím jsem nikdy neskákala. Jenže teď v setlistu nemají No Gods, No Masters. Možná bych mohla zajít na autogramiádu Amorphis, pokud tam nebude moc lidí.

V sobotu si neodpočinu. Mám v plánu jít na Dragony, kde zpívá zpěvák z Visions of Atlantis. Teoreticky bych mohla i na autogramiádu a nechat si podepsat fotku z Metalfestu. Ale uvidím, kde se budu nacházet a jak moc tam bude sucho a kuřáci. V sobotu mě nejvíc štve, že se kříží Bloodbound a autogramiáda Kamelot. Na autogramiádě Kamelot jsem už byla, ale nevím, se kterou tam budou zpěvačkou. Teoreticky by tam Alissa mohla zůstat o den dýl, když pak nemají nějakou dobu žádné koncerty. A to jsem byla tak ráda, že Bloodbound konečně nejsou v noci...

A škoda, že Lordi nemají autogramiádu. Minule taky neměli. A když měli předtím, tak nám zbýval metr ke vstupu a už byl konec. :D

Salamandra už je tradice, že hrají tak brzo. Ty si nenechám ujít. A na Nervosu se hodně těším, že půjdu i na autogramiádu. Takže neuvidím celej koncert Silent Stream Of Godles Elegy, ale to nevadí. I když... Nové album je super! Pak se ještě hodně těším na Doro. Naposledy tam byla v 2010. Teoreticky bych mohla jít na autogramiádu. Ale na Korpiklaani jsem zvědavá. Mohla by příští rok být v Ostravě. Nebo že by Metalfest?

Ještě nevím, kdy se bude odjíždět, ale dřív než o půlnoci ne. Chci být v areálu až do konce. Je to už moje tradice. Dobíjení baterky v mobilu. :D Uteče to zas rychle. Už by mohli prodávat lístky na příští rok. I kdyby to bylo třeba deseti nejrychlejším za nějakou pětistovku... :D Já bych byla ten jedenáctej. Hm, touto dobou už budou hrát Turisas. Bych si je mohla někdy po dlouhé době pustit. A taky bych si měla na Spotify vytvořit playlist.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vivienne | Web | 15. července 2018 v 18:04

Snad ti tvé plány vyšly ;)

2 Zdebra | 18. července 2018 v 23:36

[1]: Zhruba jo. Jen na druhém pódiu jsem nikoho neviděla. :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________