Poprvé jsem zaspala!

19. července 2018 v 0:07 | Zdebra |  Žvanění
A je to tu! Nebo už bylo. Ráno nastala jedna z mých nočních můr - zaspala jsem o práce! Nechápu, jak je to možné. Mobil mě zradil. A to jsem si pro jistotu mobil dala na druhej konec stolu dál od postele!

Je možné, že jsem ho nezapla. Hlavně, že jsem si nastavovala milion upomínek. Nechápu to. Že bych byla tak brutálně unavená, že jsem ten budík vypla v polospánku? Když jsem se ráno po probuzení podívala na mobil, zhrozila jsem se! Bylo už kolem půl deváté. A mobil asi ani nebyl tam, kam jsem ho dala v noci. Neměla jsem ponocovat. Když budu ponocovat, nepůjdu pro jistotu spát vůbec!

Honem jsem vstala, učesala se, převlíkla, lítala jsem sem a tam, vypila sklenici džusu, napustila si vodu, dala ji do batohu, vzala do ruky raw arašídovou tyčinku a šla jsem pěšky! Měla jsem před sebou asi hodinu a půl cesty. Ani mikinu/bundu jsem si nebrala. Ani jsem nezkontrolovala, jestli kočky a duffa mají co jíst! Cestou jsem snědla tyčinku a vyhledala si spoj z Podbřežic - tam bych musela dvě hodiny čekat. Z Komořan by to sice jelo dřív, ale taky bych musela čekat, navíc déle než cesta do Rousínova.

Mám pocit, že ta cesta ubíhala rychleji než opačným směrem. Někde za Podbřežicemi mi naštěstí někdo zastavil, tak jsem tam byla dřív, než jsem "plánovala". V 9:10 zhruba. Takže jsem si spočítala, že bych měla být v práci zhruba do 17:40. Když jsem tam přišla, nikdo se ani na nic neptal. Je pružná pracovní doba, takže si to každý může naplánovat, jak se mu to hodí. Nevím, co by se stalo, kdybych byla ještě v EDP. To by mě tam snad ani nepustili. :D To bych se asi ani nemohla dostat do šatny.

Měla jsem takovou hrůzu, ale nakonec byl dnešek fajn. Vůbec jsem tam neusínala, když jsem byla vyspaná. A snad jsem se i víc soustředila. I když některé zakázky jsem dělala hrozně dlouho. A po deseti letech mi přestala fungovat jedna fixa. Moje oblíbená. To mi připomíná, že bych si mohla s sebou vzít nějakou další, ať si můžu dělat tečky u kontroly různýma barvama. Navíc někdy jsou tabulky tak chaotické, že si to musím nějak označit, abych se v tom vyznala, co je co.

Odcházela jsem někdy před osmou. K večeři jsem tam ještě měla včerejší oběd, protože jsem si včera s sebou nevzala vidličku. Bojím se ji tam totiž nechat. :D Takže se to dnes hodilo. Škoda, že jsem doma neměla volnou krabičku, abych si tam dala včerejší dokonalé špagáty. Objevila jsem v lidlu dobrou omáčku.

Večer mi pak ujel bus před nosem. Další jel za hodinu, tak jsem se šla projít k Penny. Bylo už asi zavřeno. Cestou zpátky jsem šla na čaj. Uteklo to rychle. Ve Vyškově jsem si pak zašla ještě nakoupit do hypernovy. Platila jsem stravenkama a kartou. :D Byl tam klid a pokladní měla dobrou náladu. Čekání na nádraží ale trvalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Černý Havran | Web | 19. července 2018 v 2:51

To znám

2 Eliss | Web | 19. července 2018 v 15:20

To byl pěkně hektický den, někdy může zaspat každý, hlavně že se nic nestalo :)

3 Kája | Web | 22. července 2018 v 19:33

Fuj, nedokážu si představit, že bych zaspala do práce. To je noční můra.
Jo zaspávání do školy, to mi jde dobře... Jen toho rezervovaného autobusu je škoda. :(

4 Lawiane | Web | 30. července 2018 v 17:27

Ty jsi měla nějakou fungující fixu 10 let! :o

5 vivienne | Web | 25. srpna 2018 v 13:38

Každý občas zaspí.. i mě se to stalo :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________