Smetiště

8. října 2018 v 19:37 | Zdebra |  Žvanění
To nebyl moc dobrý nápad "zapomenout" na blog! Dlouho jsem se sem nepřihlásila, a teď tu mám asi milion spamů v komentech! A aby toho nebylo málo, tak se mi blog furt odhlašuje. To se mi dřív nestávalo a nechápala jsem, co si všichni stěžují. Tak to došlo i ke mně a už to chápu. Nebo je to jen poslední dobou? To jsem taky četla dost stížností. Asi bych měla pomaloučku blog zálohovat a přesunout někam jinam. Dá to hodně práce, tak nevím, jestli budu mít dost času. Možná blog jen přestěhuju na blogspot, možná na wordpress. Uvidím.Chtěla jsem aktualizovat, jak jsem na tom s plněním cílů, ale to musí počkat. Moc toho není, takže aktualizace se můžou zveřejnit klidně v listopadu.

Jsem zvědavá, jak promažu tu hromadu spamů, když se mi ten blog odhlašuje. Je to tu jak na smetišti. Nejspíš asi nebudu moc chodit na facebook a místo toho ten čas budu věnovat blogu. Tak to bude lepší. Mám mobilní fb, tak psát si můžu s někým tam. V prohlížeči to akorát ruší a obtěžuje.

Perlička: Nedávno si kolegové chválili nové album Eminema, tak jsem si řekla, že si to zkusím poslechnout. Jenže po pár sekundách jsem to vypla a smazala... Nebyla jsem schopná to poslouchat. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vivienne | Web | 27. října 2018 v 12:52 | Reagovat

Já si říkala, že jsi nějak zmizela. A bála jsem se, že už jsem tu zůstala sama. :D A pak když se sem vrátíš, tak to zaspím. :D Prostě supér.
Inu odhlašování mi taky občas zlobí. A nejhorší je, jak jsem byla zvyklá, že jsem pořád přihlášená, tak mám občas problém s heslem.. :D Ale tak stane se no ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________