Zase jsem nic nestihla

20. října 2018 v 1:05 | Zdebra |  Žvanění
Minule jsem se těšila, jak budu psát skoro každý den. Dostala jsem se k tomu až teď, protože toho času moc nemám. Opět jsem musela smazat nějaké spamy. Už to ale není taková hrůza.
Tento týden jsem měla odpolední, takže jsem se teoreticky mohla líp vyspat. Jenže když jde člověk spát pozdě v noci, tak ten spánek není tak kvalitní. Ideální je usnout před desátou, nejpozději po desáté. A zajímavé je, že sama se bez budíku probudím kolem sedmé, i když jdu spát třeba v jednu. Jenže pak usnu a musím se pak dlouho probouzet. Ale aspoň není tma.

U odpoledních se vždycky těším, jak tam budu pak sama. To se líp soustředím a nikdo mě neruší. Za to je slyšet každej šramot, ale to můžu vyřešit sluchátkama. A pak se leknu, když někdo přijde z tiskárny. Pokud to vůbec zaznamenám, protože jsem otočená zády ke dveřím.

Vedlejší dědina je rozkopaná, tak jsem zvědavá, jak příští týden budu stíhat ráno přestupovat. A zaslechla jsem i cosi, že by to tam mělo být uzavřené, protože se někdo ptal řidiče, jestli ve čtvrtek a v pátek nic nepojede! Bych pak musela jít pěšky, tak hlavně, aby zrovna nepršelo. A to nevím, kdy bych tam došla. A po tmě zpátky jít nechci.

Dochází mi v barevné laserové v tiskárně černá! Asi bych si měla do staré koupit novej toner, a tisknout černě na ní. A k nové si do rezervy přikoupím taky, ať můžu občas vytisknout někomu nějaké to pexeso. Hm, Tarje bych mohla nějaké vyrobit pro Naomi, jenže mě nenapadá, jak bych to nazvala. Mám na kartičkách dva nápisy Pexeso (nahoře a dole) a uprostřed je napsáno "pekelně se soustřeď". Nic moc grafika, teď bych určitě vymyslela něco lepšího. A provedení by bylo taky lepší. To ještě musím předělat, aby ty kartičky byly v PowerClipu (to znamená, že ta grafika bude uvnitř toho čtverečku a ne jen tak na tom, šikovná věcička, pokud v tom ale nemusím číslovat 40 dresů!).

Anglicky se pexesu říká Memory game, ale to nezní tak vtipně. A napsat tam Memory Game? Leda jako nadpis. A taky nevím, co bych tam dala za obrázky. Pokud by to bylo jen pro Tarju, tak by bylo zajímavé tam dát fotky fanoušků. :D Ideálně společné fotky s Tarjou. To je nápad! Ale s tím se musí počkat. Jenže by se musel omezit počet. Nemůžu přece vytisknout nějakých 100 párů kartiček! A k tomu 200x tu opačnou stranu. Asi by to bylo formou soutěže, že se náhodně vybere x fotek, co se použije, a ti vybraní by obdrželi jeden výtisk. Nebo by mohlo stačit pdf? Na jednu stranu A4 se mi vleze 24 kartiček. A taky mi dochází fotopapír. Už nevím, kde jsem ho koupila, protože v papírnictví jsem ho nenašla. A je tam nálepka s cenou, takže to muselo být v papírnictví. Až někdy za sto let budu mít čas, můžu se podívat do druhého. V pondělí bych se mohla podívat i někde v Brně. Nebo v neděli v Praze? Ne, sama jsem Petě řekla, že se nikde nebudem před koncertem courat, jen oběd, tak bych to měla dodržet. A ještě mě napadlo, že by to pexeso mohlo být i na etapy, takže by vždycky Tarja dostala nějaké pexeso nebo karty nebo něco. By byla sranda vymyslet nějakou deskovou hru na téma Tarja. :D Musím si to poznamenat a do něčeho se pustím. A pak to ještě přeložit do angličtiny a vyrobit to i verzi pro Tarju.

Jo, to mi tak chybělo! Na blogu jsem vždycky při psaní přišla na plno nápadů! Můžu tady psát do vzduchu a nemusím nikoho otravovat na FB. Za to když pořád spamím na FB, na blog se mi to už psát nechce.
Kdyby tu náhodou byl někdo, kdo jde v neděli na Tarjin koncert, máme v plánu během Calling from the Wild mávat papírama s nápisem ONE MORE! Není to náročné na přípravu. Nikdo se nemůže vymluvit na to, že nesehnal papír nebo černou fixu či něco jiného, co barví. Papíry budou k dispozici, fixa je pro spoustu lidí běžné vybavení na koncerty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vivienne | Web | 4. listopadu 2018 v 19:00 | Reagovat

Jak na to tak koukám, tak to mé dojíždění není zas taková katastrofa a naštěstí se takové "odstřežení" od dopravy moc nekoná...
ale bohatě mi náladu kazí výluky... naštěstí tu poslendí jsem promarodila..
S tím pexesem je tu super nápad ;) Tak jsem zvědavá jak to nakonec dopadlo. A jak sis užila koncert. ... Tak snad brzy "načtenou" ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________