Aktuality

Devátý týden

4. března 2013 v 13:34 | Zdebra
Týden je zas pryč a já už si zas nepamatuju, co bylo... Většinou v noci si připravuju v hlavě, co bych napsala, jenže to je jako bych prošla nějakou zapomínací kúrou nebo co.

8. týden

25. února 2013 v 11:42 | Zdebra
Nechtěla jsem tu rubriku přejmenovat? Musím se podívat do starších článků. Nejspíš do prvního týdne tohoto roku. A tuším, že si i pamatuju, jak jsem to psala. Úvody mi nejdou, tak jdeme k věci. I když... vlastně není k čemu jít, když si nedělám poznámky. A kdybych si dělala poznámky celej týden, tak toho je zas moc. Ale to je jedno, shrnutí si píšu pro sebe, ne pro čtenáře. Takže bych si měla stanovit pravidlo, že když u tohoto nebude komentář, tak nevadí a můžu psát dál. A když bude, tak to potěší. Pokud nebude plnej nadávek.

7. týden

18. února 2013 v 17:44 | Zdebra
Další týden je tu. Nějak nevím, jak okecat ten úvodní odstavec, takže to zas všechny odradí... Téma týdne je "Problémy 21. století"... Např., že potřebuju další externí disk? A nebo je jeden velký problém facebook? Hm, tento týden budu mít asi blbou náladu. Hlavně ve čtvrtek... a ve středu... A zas nevím, co všechno jsem chtěla napsat.

6. týden 2013

11. února 2013 v 18:32 | Zdebra
Zas další týden je pryč a já už si opět nepamatuju, co všechno jsem chtěla napsat. Jako vždy. Snad se mi ten týden podaří nějak shrnout.

Pátý týden

4. února 2013 v 10:52 | Zdebra
Název článku nevypadá tak, jak si myslíte. Naštěstí. Nebo bohužel? No... vzhledem k tomu, že bydlím tam, kde bydlím, tak bude asi platit to první slovo. :D Ale tohle není žvástovní článek, to je shrnutí uplynulého týdne.

Čtvrtý lednový týden

28. ledna 2013 v 19:02 | Zdebra
Další týden je pryč, je tu další pondělí. Za ten týden jsem toho moc nenapsala. Jaksi nebyla chuť a nebo čas. A když ten čas byl, tak jsem nevěděla, co napsat a nebo se mi nechtělo. Občas jsem si zapsala nějakou poznámku, ale většinou jsem na to kašlala, takže opět nejspíš nezapíšu vše. Tak asi budu částečně opisovat z minulých shrnutí.

Třetí lednový týden

21. ledna 2013 v 22:32 | Zdebra
Týden zas utekl, ale přijde mi, že se to vleče víc a víc. Hlavně, když se blíží duben a Tarjiny koncerty. A vida... minulej článek začal podobnou větou. "Týden zas uběhl". Tentokrát jsem si ale nezapisovala poznámky. Lenost. Tak snad na nic nezapomenu.

Druhý lednový týden

14. ledna 2013 v 16:22 | Zdebra
Týden zas uběhl a tentokrát jsem si ze začátku zapisovala poznámky do poznámkového bloku. Přišlo mi to lepší než pořád někomu spamit skype a pak mít blbou náladu z toho, že neodepisuje.

První lednový týden

8. ledna 2013 v 0:11 | Zdebra
Občas jsem do této rubriky psala nějaké novinky. Ze začátku spíš souhrn článků z předešlého týden a nebo nějaké plány. Teď jsem si řekla, že bych to mohla trošku rozšířit. Zkusila bych každý týden sepsat nějaké novinky nejen z blogového světa, nějaké ty plány, občas nějaký kulturní objev, trošku víc ten článek rozdělit. V noci jsem měla jasnou představu, ale jak to tak bývá, většinu jsem zapomněla.

Pořádek v rubrikách, plán na změnu barev designu, CD a DVD

7. září 2012 v 13:48 | Zdebra
Tak trochu jsem si udělala pořádek v administraci a v rubrikách. Určitě jste si všimli, že je v menu seznam rubrik kratší. A proč? Protože jsem k nim přidala podrubriky. Např. k rubrice Články. Žádné články tam nejsou, tak se nenechte zmást po kliknutí, kde se zobrazí jen rubriky. Je to totiž na blog.cz novinka, kterou jsem hned šla vyzkoušet. Jen jsem čekala, že po kliknutí na rubriku se zobrazí podrubriky i v menu. A konečně na blogu není v záhlaví žádnej ksicht!
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________