"SB" nevedu!


Doporučuji:
_____________________________________________________________________________


Aktuality

15. týden

17. dubna 2013 v 12:28 | Zdebra
Nějak si moc nepamatuju, co se dělo minulej týden. Jak mám dlouhodobou paměť, tak si takový krátký úseky nezapamatuju. Teda kromě koncertů. Taky je to zážitek, kterej se dá zapamatovat. A ne nějaký obyčejný chození z bodu A do bodu B a pořád dokola. I když... no, na koncertech je těch přesunů víc.

13. týden

2. dubna 2013 v 12:16 | Zdebra
Nadpis článku by mohl vypadat jako nějakej záznam po týdnech nějakého jiného stavu, ale to je nemožné, když jsem sama... A týden utekl zas rychle, takže zas píšu až v úterý, zatímco Tarja je už od včerejška ve Zlíně. Snad mi to zkrátí dost času a snad na nic nezapomenu.

12. týden 2013

25. března 2013 v 12:00 | Zdebra
Než se pustím do klikání a programování a Once Upon a Time, tak bych měla napsat shrnutí týdne. Ráno zas napadl sníh.

Jedenáct minut... teda jedenáctý týden...

19. března 2013 v 13:25 | Zdebra
Tentokrát shrnutí týdne dávám v úterý, takže snad si zapamatuju, co se událo minulý týden. Ale něco se najde, je toho dost. A beztak na něco zapomenu. Ale připsat to můžu, když si vzpomenu. Dost keců...

Desátý týden

11. března 2013 v 15:40 | Zdebra
Je čas na shrnutí dalšího týdne, který byl jarní, všude se začalo prášit, takže se bojím, abych nakonec někdy na jaře nebyla nemocná. Všude je blato, takže se nemůžu jít projít. Na silnicích sice ne, ale po dědině se nechodím projít. Nemám ráda, když mě někdo vidí. :D A ještě hůř, když mě někdo vyslýchá!

Devátý týden

4. března 2013 v 13:34 | Zdebra
Týden je zas pryč a já už si zas nepamatuju, co bylo... Většinou v noci si připravuju v hlavě, co bych napsala, jenže to je jako bych prošla nějakou zapomínací kúrou nebo co.

8. týden

25. února 2013 v 11:42 | Zdebra
Nechtěla jsem tu rubriku přejmenovat? Musím se podívat do starších článků. Nejspíš do prvního týdne tohoto roku. A tuším, že si i pamatuju, jak jsem to psala. Úvody mi nejdou, tak jdeme k věci. I když... vlastně není k čemu jít, když si nedělám poznámky. A kdybych si dělala poznámky celej týden, tak toho je zas moc. Ale to je jedno, shrnutí si píšu pro sebe, ne pro čtenáře. Takže bych si měla stanovit pravidlo, že když u tohoto nebude komentář, tak nevadí a můžu psát dál. A když bude, tak to potěší. Pokud nebude plnej nadávek.

7. týden

18. února 2013 v 17:44 | Zdebra
Další týden je tu. Nějak nevím, jak okecat ten úvodní odstavec, takže to zas všechny odradí... Téma týdne je "Problémy 21. století"... Např., že potřebuju další externí disk? A nebo je jeden velký problém facebook? Hm, tento týden budu mít asi blbou náladu. Hlavně ve čtvrtek... a ve středu... A zas nevím, co všechno jsem chtěla napsat.

6. týden 2013

11. února 2013 v 18:32 | Zdebra
Zas další týden je pryč a já už si opět nepamatuju, co všechno jsem chtěla napsat. Jako vždy. Snad se mi ten týden podaří nějak shrnout.

Pátý týden

4. února 2013 v 10:52 | Zdebra
Název článku nevypadá tak, jak si myslíte. Naštěstí. Nebo bohužel? No... vzhledem k tomu, že bydlím tam, kde bydlím, tak bude asi platit to první slovo. :D Ale tohle není žvástovní článek, to je shrnutí uplynulého týdne.
 
 

Reklama