Doporučuji:
_____________________________________________________________________________


Aktuality

Druhý lednový týden

14. ledna 2013 v 16:22 | Zdebra
Týden zas uběhl a tentokrát jsem si ze začátku zapisovala poznámky do poznámkového bloku. Přišlo mi to lepší než pořád někomu spamit skype a pak mít blbou náladu z toho, že neodepisuje.

První lednový týden

8. ledna 2013 v 0:11 | Zdebra
Občas jsem do této rubriky psala nějaké novinky. Ze začátku spíš souhrn článků z předešlého týden a nebo nějaké plány. Teď jsem si řekla, že bych to mohla trošku rozšířit. Zkusila bych každý týden sepsat nějaké novinky nejen z blogového světa, nějaké ty plány, občas nějaký kulturní objev, trošku víc ten článek rozdělit. V noci jsem měla jasnou představu, ale jak to tak bývá, většinu jsem zapomněla.

Pořádek v rubrikách, plán na změnu barev designu, CD a DVD

7. září 2012 v 13:48 | Zdebra
Tak trochu jsem si udělala pořádek v administraci a v rubrikách. Určitě jste si všimli, že je v menu seznam rubrik kratší. A proč? Protože jsem k nim přidala podrubriky. Např. k rubrice Články. Žádné články tam nejsou, tak se nenechte zmást po kliknutí, kde se zobrazí jen rubriky. Je to totiž na blog.cz novinka, kterou jsem hned šla vyzkoušet. Jen jsem čekala, že po kliknutí na rubriku se zobrazí podrubriky i v menu. A konečně na blogu není v záhlaví žádnej ksicht!

Pozor! Rekonstrukce! Nebezpečí úrazu!

16. května 2012 v 17:54 | Zdebra
Určitě vás hned při načtení tohoto blogu praštil do očí nápis oznamující rekonstrukci. Chtěla jsem tam dát něco vtipného. V menu jste si určitě všimli také pár změn - šipky. Ale nelíbí se mi, že se to nezarovnává. Stejně i odrážky. A v menu v plánech přibyla další položka - návody. Jo. Rozhodla jsem se, že vytvořím po několika letech další užitečné návody. Dnes jsem jeden vytvořila na rychlo a hned tam byl komentář.

26. května - blogové narozeniny

26. května 2010 v 6:00 | Zdebra
Ano vážení,
už je to 3. roky od založení tohoto blogu. Sice nevím přesné datum, ale určila jsem tohle.

Chcete opravdu vidět, jak to tu vypadalo? Dobře, ale za váš infarkt neručím. Je to vaše zvědavost. Předem upozorňuju, že si to nepamatuju úplně přesně, tohle je jen orientační obrázek, abyste si mohli představit, jak se blog dostal daleko.

Návody

17. dubna 2010 v 11:38 | Zdebra
Jistě jste si všimli, že tu dlouho nebyl žádný návod. Já jsem si z úvodní stránky blogu, kde se zobrazují statistiky, všimla, že vždycky každej den je mezi třemi nejnavštěvovanějšími články buď návod nebo něco staršího (např. tapety, vtipy atd.). Rozhodla jsem se, že sem občas něco takového dám. Ale ne jako dřív, že jsem používala vyhledávač. Tentokrát to budou tapety, které jsem vytvořila. U vtipů to asi nepůjde, je to ústní lidová slovesnost. Ale když jsme u té zábavy, tak bych se mohla pochlubit s pár zajímavýma screenama.

Plány

3. července 2009 v 12:41 | Zdebra
Ahoj,

určitě jste si všimli novinky v menu - Vtip dne. Není to zas taková novinka. Loni v létě tu byl každý den vtip dne a pak o víkendu vtipy týdne (to byly všechny ty vtipy dne za uplynulý týden). Letos to bude stejné. Akorát je novinkou grafické provedední jednotlivého vtipu - obrázek.

8. ohodnocení mého blogu

31. května 2009 v 14:24 | Zdebra
Po dlouhé době tu mám další ohodonocení blogu. Tentokrát jsem si blog neczala zhodnotit od Mattyba.

Moc děkuju. Velmi mě to potěšilo.

Jsem připravená na výslech

10. května 2009 v 20:55 | Zdebra
Tak jsem se rozhodla, že něco zkusím. Ptejte se mě na cokoli a já vám odpovím. Ale tím cokoli to myslím obrazně. Jsem připravená odpovědět skoro na všechno. Na každou otázku se dá odpovědět. Když se někdo zeptá na něco, co nechci rozebírat, tak stejně odpovím nějak vtipně. Přednost dávám neanonymním dotazům.

Pár novinek

2. května 2009 v 14:14 | Zdebra
Dnes jsem pocítila, že jsem na blogu zas závislá. Proto jsem se rozhodla, že dovolená bude možná častěji. Příští školní rok stejně nebudu moct blogovat tak jak doposud. Ale budu psát, to vím. Jak se znám, tak se nebudu pořád učit. To bych se zbláznila. Leda, že bych zvolila nějakou dobrou metodu. Třeba u slovíček mi pomáhá, když si je napíšu na papírky - z jedné strany anglicky (nebo německy) a z druhé strany česky. Taky mě napadlo, že bych to mohla i propojit, že by to bylo anglicko-německý a německo-anglický.

Novinka č. 1: Horoskopy
Budu hodnotit horoskopy pro blížence. Poruším svoje rubrikové pravidlo, které říká "Jedna rubrika za měsíc" (mám jich moc, takže pár let nemůžu zakládat nové rubriky) a založím rubriku Horoskopy do minulosti. Každý den se pokusím nějak vtipně okomentovat horoskop a další den napíšu horoskop do minulosti na včerejšek. Možná ty horoskopy do minulosti nebudu realizovat. Uvidím, jak mi to půjde.
 
 

Reklama