Aktuality

Volte témata článků

8. února 2009 v 14:39 | Zdebra
Tak jsem se dneska bavila s kamarádkou na qipu, že bychom si navrhovaly témata článků. Rozhodla jsem se, že to zkusím napsat na zkoušku na blog, že byste vy navrhovali témata článků. Stačí jen napsat do komentáře nějakou blbost. Ale nesmí to být obecné jako třeba škola, zvířata, život atd.Už tu vlastně pár takových článků mám (např. Moje hudební minulost). Tak by to mělo nějak vypadat.

Upozorňuju, že budu ignorovat nemravnosti atd. Uvidím, o kterých tématech se mi bude chtít psát. Nebudu je psát popořadě. A možná bude i nějaká odměna, ale nic neslibuju. A články budu psát buď pravidelně nebo nepravidelně. Uvidím, kolik bude návrhů.

Pořádek v rubrikách

7. února 2009 v 15:46 | Zdebra
Tak promazávám rubriky. Smazala jsem rubriku Bleskovky a vytvořila k tomu rozcestník. Jsou tam rubriky za rok 2007 a 2008. Předběžně jsem navrhla pár bleskovek na letošní rok. Teď mám už JEN 102 rubrik. Jsou na řadě Hranolky. Mám tam jen tři články, což je zbytečný zakládat rubriku. Možná to dám do Článků nebo do Návodů. Úvodní článek dám do Článků a recepty do Návodů. Vlastně úvodní článek tam není. Takže všechno do návodů.

Jak dopadne příběh?

4. února 2009 v 15:50 | Zdebra
Skládáme příběh. To jste si určitě možná dřív všimli. Máte někdo nějaký nápad, proč měla sedlákova žena celej pokoj od krve? Tak můžete ovlivnit příběh. Já pokračovat nemůžu a kamarádku prej napadají nemravnosti nebo co. Můžete tam pak přidat nějakou novou zápletku. Stačí to v tom článku napsat do komentáře tak, aby to navazovalo na předchozí. Nemusíte si ani číst ty předtím, pokud nechcete. Vy to možná nevíte, ale ještě pořád platí, že každý komentář s číslem, který bude obsahovat osmičku, bude odměněn diplomem.

Novinky (2009-01-31)

31. ledna 2009 v 18:25 | Zdebra
Za poslední dny tu bylo hodně i málo novinek. Bylo tady toho za ten týden docela dost.

Co jsem splnila?

  1. Rozcestník pro Soutěže
  2. Ankety promazány (zůstalo jich asi 86 nebo kolik)
  3. Pár článků
  4. 9. kapitola Kornoutků

7. ohodnocení mého blogu

27. ledna 2009 v 17:40 | Zdebra
Tentokrát jsem si nechala ohodnotit blog tady.

CELÝ BLOG: Nevím, na co nebo na koho máš zaměřený blog, ale máš takovej mix. Není špatný, takže ti dám za 10 BODŮ!

DESIGN: Design máš normální - bez žádné stars. Takže ti dám za 9 BODŮ!

Novinky (2009-01-24)

24. ledna 2009 v 14:06 | Zdebra
Jsou tu další novinky. Tentokrát nic nebudu slibovat. Vůbec jsem nevěděla, že budu měnit design. Neměla jsem to v plánu, ale už jsem se na ten sníh nemohla dívat, když roztál.

Co jsem splnila?

  • Dala jsem sem jednu fotku (to není možný, po tak dlouhé době), ale byla jen v obyčejným článku.
  • Statistiky
  • Upravila jsem trochu horní box
  • a napadly mě myšlenky

Novinky (2009-01-18)

18. ledna 2009 v 13:58 | Zdebra
Včera jsem novinky nestihla, tak je píšu teď. Nějak jsem neměla na blog čas. Dnes to bude ještě horší, protože musím předpřipravit články na týden dopředu nebo aspoň na zítra, úterý a středu.

Co se tu dělo?

Novinky (2009-01-11)

11. ledna 2009 v 17:39 | Zdebra
Jsou tu novinky za poslední týden. I když na blog chodím méně, články mám předpřipravené dopředu, stalo se toho docela hodně.

Novinky (2009-01-04)

4. ledna 2009 v 13:06 | Zdebra
Jsou tu první novinky v tomto roce, ale ještě tu budou události z loňského roku. Původně jsem chtěla napsat článek s názvem Poslední volný den, ale to ještě možná napíšu. Teď jsem dokončila moje každodenní statistiky ohledně blogu. Jdeme se podívat, co se tu dělo od posledních novinek.

Novinky (2008-12-28)

28. prosince 2008 v 21:38 | Zdebra
Jistě jste si všimli, že je tu plno (ale ne zas tolik) změn. Dnes jsem změnila design a následovalo menu. Začala jsem upravovat rubriky. Vytvořila jsem novej rozcestník k filmům a starej smazala. Pokusím se rozcestníky pravidelně aktualizovat. Mám v plánu novou rubriku Soundtracky k poslechu, která bude zapadat do filmů. Budou tam videa (třeba z youtube) a písničky z imeem.com.
Původně jsem do filmového rozcestníku chtěla vytvořit obrázek z mých oblíbených filmů, ale nevím, jak by se dalo spojit Slunce, seno a Bathory (to zní jak název dalšího dílu). :D

 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________