"SB" nevedu!


Doporučuji:
_____________________________________________________________________________


Aktuality

Novinky (2009-02-22)

22. února 2009 v 13:16 | Zdebra
Tento týden tu bylo ještě víc pusto než minule. Tyto novinky budou stručné. Ale možná plánů bude víc.


Co jsem splnila?

  • Statistiky - zatím částečně
  • Promazány odkazy v rozcestníku Vtipy
  • Fontů jsem si táhla dost, ale na blog jsem to nějak nedávala, možná přidám pár odkazů
  • Rozcestník - tipovačky
  • Písničky

Novinky (2009-02-15)

15. února 2009 v 18:33 | Zdebra
Jsou tu další novinky. Bylo tu pusto, ale hned se tu vystřídaly 3 designy (Bean, Valentine, Zima). Byly tu statistiky, příští týden mě čekají zas. Už mě to tak nebaví, jak na začátku. :D A mám další vyměněnou ikonku.

Konec rubriky Moje postřehy

14. února 2009 v 13:07 | Zdebra
Myslím, že jsem tu jednou napsala úvodní článek do rubriky Moje postřehy, tak teď píšu závěrečný článek. Články jsou přesunuté v jednotné rubrice Články. Byla to rubrika, kde jsem k jednomu obrázku napsala komentář. Ale stejně jsem to nedodržovala a rubriku jsem nezapoňovala, tak to skončilo.

Hlasovat pro růžovou? Ne!

13. února 2009 v 15:09 | Zdebra
Tak mám na blogu další reklamu. Asi banner vrátím do horního boxu nebo to zvýrazním svítivě růžovou, aby se to těm růžovým blogískům líbilo. To už je vrchol. Bylo to ve včerejším žvástovém článku. Schválně se podívejte, jakej má mail (když na to najedete, tak se to zobrazí ve stavovém řádku dole v prohlížeči).

Novinky (2009-02-08)

8. února 2009 v 18:41 | Zdebra

Co se tu dělo?

Volte témata článků

8. února 2009 v 14:39 | Zdebra
Tak jsem se dneska bavila s kamarádkou na qipu, že bychom si navrhovaly témata článků. Rozhodla jsem se, že to zkusím napsat na zkoušku na blog, že byste vy navrhovali témata článků. Stačí jen napsat do komentáře nějakou blbost. Ale nesmí to být obecné jako třeba škola, zvířata, život atd.Už tu vlastně pár takových článků mám (např. Moje hudební minulost). Tak by to mělo nějak vypadat.

Upozorňuju, že budu ignorovat nemravnosti atd. Uvidím, o kterých tématech se mi bude chtít psát. Nebudu je psát popořadě. A možná bude i nějaká odměna, ale nic neslibuju. A články budu psát buď pravidelně nebo nepravidelně. Uvidím, kolik bude návrhů.

Pořádek v rubrikách

7. února 2009 v 15:46 | Zdebra
Tak promazávám rubriky. Smazala jsem rubriku Bleskovky a vytvořila k tomu rozcestník. Jsou tam rubriky za rok 2007 a 2008. Předběžně jsem navrhla pár bleskovek na letošní rok. Teď mám už JEN 102 rubrik. Jsou na řadě Hranolky. Mám tam jen tři články, což je zbytečný zakládat rubriku. Možná to dám do Článků nebo do Návodů. Úvodní článek dám do Článků a recepty do Návodů. Vlastně úvodní článek tam není. Takže všechno do návodů.

Jak dopadne příběh?

4. února 2009 v 15:50 | Zdebra
Skládáme příběh. To jste si určitě možná dřív všimli. Máte někdo nějaký nápad, proč měla sedlákova žena celej pokoj od krve? Tak můžete ovlivnit příběh. Já pokračovat nemůžu a kamarádku prej napadají nemravnosti nebo co. Můžete tam pak přidat nějakou novou zápletku. Stačí to v tom článku napsat do komentáře tak, aby to navazovalo na předchozí. Nemusíte si ani číst ty předtím, pokud nechcete. Vy to možná nevíte, ale ještě pořád platí, že každý komentář s číslem, který bude obsahovat osmičku, bude odměněn diplomem.

Novinky (2009-01-31)

31. ledna 2009 v 18:25 | Zdebra
Za poslední dny tu bylo hodně i málo novinek. Bylo tady toho za ten týden docela dost.

Co jsem splnila?

  1. Rozcestník pro Soutěže
  2. Ankety promazány (zůstalo jich asi 86 nebo kolik)
  3. Pár článků
  4. 9. kapitola Kornoutků

7. ohodnocení mého blogu

27. ledna 2009 v 17:40 | Zdebra
Tentokrát jsem si nechala ohodnotit blog tady.

CELÝ BLOG: Nevím, na co nebo na koho máš zaměřený blog, ale máš takovej mix. Není špatný, takže ti dám za 10 BODŮ!

DESIGN: Design máš normální - bez žádné stars. Takže ti dám za 9 BODŮ!
 
 

Reklama