Ankety

Chcete pravopisný koutek?

27. srpna 2014 v 8:59 | Zdebra
Jistě jste si všimli v menu nové ankety, že? Už delší dobu uvažuju o nějakém tom pravopisném koutku. A v poslední době víc a víc kritizuju pravopisné chyby (nejen) na FB. Jenže tam s tím nic neudělám, když každej kašle na pravopis, a je jim jedno, jak ta směsice písmenek vypadá.

Anketa - Používáte AdBlock?

5. února 2014 v 14:11 | Zdebra
Po nějaké době je tu další anketa. Inspirovaly mě Morticia a Amaranthes, když na Facebooku byla řeč o reklamách na blogu. Schválně se na chvilku vraťte na úvodní stránku mého blogu a sjeďte dolů, jestli si nevšimnete něčeho podezřelého. Na první pohled možná ne, protože je ta reklama zobrazená jako článek. Ale pak vám dojde, že tam pod tím není odkaz na celý článek nebo komentáře, ale je tam něco jiného...

AdBlock je doplňek prohlížeče, co zakazuje zobrazování reklam. Já jsem si jej zatím nenainstalovala, ale už o tom nějakej čas uvažuju. Ale není to pro mě zatím tak akutní.

Anketa - Chcete složit příběh?

27. srpna 2013 v 20:05 | Zdebra
Po nějaké době je čas na další anketu. Tentokrát je to anketa, co se právě nachází v menu. Dalo by se říct, že výsledky jsou vyrovnané, proto by bylo lepší počkat, až rozdíl bude nějakých 10 - 15 %. Překvapilo mě i množství hlasů! Vzhledem k tomu nízkému počtu komentářů. Ale já to chápu, kliknutí je jednodušší než psaní. Ale zpátky k anketě.

Anketa - Kde se právě nacházíte?

12. července 2013 v 11:11 | Zdebra
Po dlouhé době tu máme anketu! Dokopaly mě k tomu statistiky z Google Analytics, tak jsem zvědavá, kolik lidí bude hlasovat a kolik se ozve přes komentář. Kliknutí je anonymní, komentář už tak moc ne a anonymní se nepočítají. Což bude horší poznat, pokud na blog chodí někdo, kdo nemá blog nebo nějakou stránku.
Možnosti jsem vybrala z těch statistik, tak se nelekejte, že tam nějaké město chybí. Můžete připsat do komentářů. A ne, že každej bude hlasovat pro poslední možnost! Po nějakém čase anketu ukončím a sestavím žebříček. Takže doporučuju, aby hlasoval každý, kdo tohle čte.

Změna designu?

7. září 2011 v 14:16 | Zdebra
Tohle bude taková anketa bez ankety. Chápete? No jako že se na něco ptám, ale nevložím do článku anketu. Nechce se mi zakládat novou a navíc hlasování se dá i zfalšovat.

Od března tu mám tento design (pro jistotu dávám odkaz na článek s tím designem, aby se později vědělo, o jaký design se jednalo). Je to jeden z těch mých nejlepších.

Anketa: Co posloucháte nejvíce?

28. února 2009 v 18:22 | Zdebra
Tak jsem se rozhodla, že sem znovu tuhle anketu. Byla tu už, ale v roce 2007 jsem se nerozepisovala, jenom jsem zveřejňovala články, abych jich měla co nejvíc.

Anketa - seriály

8. února 2009 v 14:55 | Zdebra
V televizi v poslední době dávají jen seriály, reklamy, filmy, seriály a občas nějaký pořad. Celý den jen seriály a reklamy. Určitě si říkáte, co to zas melu, ale je to pravda. Možná si v televizi říkají, že to má sledovanost. Ale proč? Protože nic jinýho nedávají.

Anketa - ICQ

7. ledna 2009 v 15:48 | Zdebra
Tahle anketa je už rok a půl stará. Do téhle doby jste hlasovali pro QIP. Já taky. Jsou tu výsledky, jak to zatím vypadá. Fandím Qipu.

Posíláš hlasy do Českého slavíka?

17. září 2008 v 18:32 | Zdebra
Už se blíží další ročník ankety Český slavík matonni 2008. Sice je to až v prosinci, ale blíží se to. a hlasování je už od října. Letos to bude zajímavé. Loni to bylo moc dobrý, jsem spokojená. Letos by to taky mohlo tak být.
Mám tady anketní otázku, jestli posíláte hlasy. Jestli chcete, tak můžete do komentářů napsat, komu. Já posílám každej rok několik hlasů Lucce Bílé. Pokud to letos zas bude i přes seznam, tak pošlu minimálně dva hlasy a jestli se dostanu k nějakýmu mobilu, tak jsem schopná poslat další. :)
Zajímalo by mě, jaký by to bylo, kdyby se posílaly hlasy přes mail. :) V mým případě, by to nebylo fér, když mám příliš moc mailů. Ale určitě nejsem jediná, kdo má tolik mailů.

Anketa - Jak dlouho bloguješ?

18. srpna 2008 v 22:34 | Zdebra
Tak je tu další anketa. Tentokrát se Vás ptám, jak dlouho blogujete.
Já bloguju už rok a pár měsíců. Blog jsem si ale založila o rok dřív přes web na mobilu, ale nějak jsem se k blogu pak nedostala, protože jsem neměla net (net mám dnes rok a měsíc a jeden den).
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________