Články 2008

Jak na Nový rok, tak po celý rok

31. prosince 2008 v 18:02 | Zdebra
Dnes je nějakej zajímavej den. Dobře se mi vstávalo, venku je jinovatka (už od včerejška) a vůbec se nenudím, i když nic nedělám. Poslouchám na mobilu písničky.
Před chvílí jsem se dívala na koncert Lucie Bílé na Žofíně. :) Moc krásný písničky. Akorát je škoda, že to ČT sestříhala.

Lenost je na návštěvě

30. prosince 2008 v 12:40 | Zdebra
Včera jsem si hrála v Photofiltru a upravila jsem pár fotek, že je sem dneska dám. Momentálně se mi nic nechce nikam nahrávat. Je to dlouhé. Upravila jsem pár fotek z Prahy a pár zvířat. Možná to sem přece jen dám. Uvidíte v dalším článku. Možná ne, třeba nepůjde net nebo blog.

Nový mobil

29. prosince 2008 v 17:36 | Zdebra
Dnes jsem si koupila mobil. Tahle věta by do tohoto článku stačila, ale tohle není mikroblog. Asi bych měla jít napsat na mikroblog.

Pár návodů

28. prosince 2008 v 18:00 | Zdebra
Určitě jste si všimli, že toho teď na blog moc nedávám. Proč? Nemám psací náladu a nic mě nenapadá. Vlastně jsem líná realizovat. Kdybych třeba neměla tak pomalej net a PC, tak by to bylo jiný. Někdy zas mám hodně psací náladu, že mám víc článků za den. Taky je to poznat na návštěvnosti.

Nezáživnost

26. prosince 2008 v 20:55 | Zdebra
Tak se po dlouhé době pokouším něco napsat, jenom nevím, jak začít. Tak jsem už začala a můžu pokračovat. Nevím, o čem tento článek bude, protože v poslední době nevím, o čem mám psat. A připadá mi, že pořád píšu o tom samém.

Ta moje paměť

24. prosince 2008 v 18:45 | Zdebra
Už se víc jak měsíc těším na dnešní Hádej, kdo jsem (s Lucií Bílou) a chci si to nahrát. Dnes jsem si šla už pro jistotu nachystat kazetu (kdyby nastaly nějaké technické komplikace). Nešlo to. Pokaždé, když jsem stiskla REC, tak kazeta vylezla ven. Zkoušela jsem mačkat některý čudlíky na ovladaču od satelitu a nic. Asi za 20 mě napadlo, jestli jsem někdy nevyloupla takovej ten plast, co je ve předu, aby na to nešlo nahrávat (byl to 2. a 3. díl Byl jednou jeden polda, který mám na DVD). Vytáhla jsem kazetu a hádejte. Ano, bylo to vylouplé. :D Tak jsem to zalepila izolepou a vše je OK. Teď se ještě cca 2 hodiny a 20 minut (určitě ještě budou reklamy) budu nedočkavostí nudit.

Veselé Vánoce

24. prosince 2008 v 0:00 | Zdebra
Nejen návštěvníkům mého blogu, ale každému člověku, který zavítá na blog, přeji krásné Vánoce, mnoho štěstí, zdraví v novém roce.

Sníh léčí

22. prosince 2008 v 14:49 | Zdebra
V noci, když jsem jako vždy o něčem uvažovala, dostala jsem se k tématu "sníh". Přišla jsem na to, že když ještě každoročně padal, byla jsem zdravější. Vždycky jsem se v něm vyválela a bylo mi dobře. Sníh mi dodával sílu a energii. Byl to můj lék. Od té doby, co nepadá, tak jsem víc nemocná a slabší.

Sakra, já chci sníh. Všude se mluví o sněhu, v hodně písničkách je sníh, v televizi je sníh, v kině byl sníh (v Bathory)...

Venku je strašně. Je tam skoro podzim (ne, že bych neměla podzim ráda, ale v zimě má být zima a ne hic). Měla bych si najít nějakou alternativu sněhu. Třeba mrazák.

Jsem vypatlaná seriálama

21. prosince 2008 v 22:42 | Zdebra
V televizi nic nedávají. Dávají tam jen seriály a žádné zábavné pořady. Neříkám, že se na seriály nedívám. Právě naopak - dívám se moc. A proč? Protože nic jinýho nedávají. Už si ani nepamatuju, kdy jsem se naposledy dívala na nějakej film (kromě Bathory). Vůbec si to nepamatuju a tak jsem si dnes na papír napsala: Seznam viděných filmů (od 17. 12. 2008) a jako první tam je zrovna Bathory.

Pořád mám v hlavě Bathory

21. prosince 2008 v 21:42 | Zdebra
V poslední době mě nenapadá, co všechno bych měla napsat. Tu poslední dobu myslím dobu, kdy jsem odpočinutá a budu odpočinutá ještě víc. Většinou se mi dobře píše, když mám špatnou náladu nebo když jsem nemocná nebo když mě něco nas... nahvězdičkuje. To slovo se mi strašně líbí. Začala jsem ho používat, když kamarádka na qipu napsala něco jako nas***, tak jsem napsala něco jako: "Tak se na to vyhvězdičkuj" nebo tak nějak. A ona zas používá slovo Vytečkovat.
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________