Čtenářský koutek

Přečtené knihy v roce 2015

11. ledna 2016 v 15:59 | Zdebra
V roce 2014 jsem přečetla 34 knih. Loni jsem to teda trošku flákala, ale splnila jsem limit 24 knih, což je průměrně 2 za měsíc, takže na tom nejsem tak zle. Abych měla přehled o čtených a přečtených knihách, dobře mi k tomu slouží profil na Databázi knih. Letos se nejspíš zúčastním i čtenářské výzvy, tak jsem zvědavá, jestli to splním. Uvidím.

Knihy přečtené za rok 2014

19. prosince 2014 v 13:50 | Zdebra
Dlouho jsem nepsala do Čtenářského koutku, nějak se mi nechce rozepisovat o každé přečtené knize, tak jsem se rozhodla, že si každej rok budu shrnovat všechny přečtené knihy do jednoho článku. Zatím mám ještě jednu rozečtenou, ale tu snad dočtu ještě letos, tak ji napíšu na konec. A nedělám si seznam toho, co zrovna čtu. K tomu mi slouží profil na Databázi knih. A vlastně ještě mám rozečtené nějaké pdb, pdf, atd. Takže kdybych to dočetla ještě letos (Což hrozí u knihy Jste introvert?), tak to pak připíšu.

Přečtené knihy (únor - duben 2014)

2. června 2014 v 20:22 | Zdebra
Zatímco mám rozečtených 6 knih (viz databazeknih.cz) + do toho si čtu v polštině pátej díl Ságy prokletých, tak bych si sem mohla napsat další knížky, co jsem přečetla od února. V minulém čtenářském koutku jsem skončila někde v polovině února, tak podle profilu na databázi knih dám dohromady další knížky. Tentokrát jsem si zvolila bdobí od února do dubna.

Přečtené knihy (leden – únor 2014)

19. února 2014 v 19:42 | Zdebra
Zdravím,
po dlouhé době jsem se konečně odhodlala něco napsat. Úvody mi nikdy nešly, tak snad to nikoho neodradí od čtení. A zase jsem se zasekla. Původně jsem si řekla, že bych se mohla pochlubit, co jsem letos stihla přečíst, ale ten úvodní odstavec přece nemůže být jen na jeden řádek a pak perex. A nebo jsem mohla dát cca ten jeden řádek a pak začít nový odstavec s první knížkou a dát perex. Jen nevím, jestli zas nebudu k těm knížkám stručná. Někdy v létě jsem se zaregistrovala na Databázi knih, tak si tam zaznamenávám, co čtu, co jsem přečetla, co se chystám číst. Je to něco jako čsfd.cz. Kdyby tam někdo měl profil, a chtěl by si mě přidat do přátel (nebo jak to nazvat), mou přezdívku zná...
 
 

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________