Designy

Podzimní design 2016

26. září 2016 v 23:59 | Zdebra
Nedávno jsem změnila design, tak bych si sem mohla na památku dát screen, abych se za pár let mohla podívat, jak to tu vypadalo. Mám v plánu přeorganizovat menu, ale nechce se mi do toho. Je tam takovej chaos, že je to snad nemožné nějak uklidit. :D

Jarní a předchozí designy

6. dubna 2015 v 18:33 | Zdebra
Změny designu si nešlo nevšimnout. Vidím, že jsem naposledy v rubrice měla design Vizovice, což je už nějaká doba, tak bych to měla doplnit i o další, ať se můžu za deset let podívat, jak to tu vypadalo.


Nový design - Vizovice

30. června 2014 v 11:11 | Zdebra
Vím, že jasně vidíte, že tu nastala změna v designu. Ale až design někdy změním, nebude jasné, že předtím nějaké změny byly. Proto je potřeba si do historie "archivovat" staré designy.

Fialová

21. května 2013 v 14:15 | Zdebra
Po nějaké době jsem změnila design, tentokrát nejen záhlaví. Rozšířila jsem totiž menu, takže jsem pak rozšířila i celou stránku, aby obsah stránky nebyl tak úzkej. A k tomu jsem vystvořila záhlaví opět s Tarjou. Už hned jsem věděla, kterou fotku použiju a kterou barvu zvolím jako hlavní. A trošku jsem zkrátila menu.

Zimní design

3. ledna 2013 v 18:04 | Zdebra
Jelikož jsem doteď měla podzimní design s podzimním záhlavím, tak bylo na čase blog obléct do zimního oděvu. Použila jsem jedno starší záhlaví z roku 2009. Z doby mých grafických začátků a prvních pokusů v photofiltre. Je to ještě v obyčejným photofiltru, kde jsem asi nejspíš přidala jen nápis a ten brush (čili masku) v rohu. Už ani nevím, odkud je ten obrázek. Ale pamatuju si, že jsem si dělala i nějakej avatar nebo něco s tím sněhuláčkem a to jsem ho ořezala a tuším, že i obrátila.

Podzimní design - Leaves' Eyes

28. září 2012 v 14:37 | Zdebra
Podzim je tu. Pomalu se na zemi objevuje listí, tak jsem se rozhodla změnit barvy designu. Samozřejmě jsem chtěla změnit i barvu minulého záhlaví, ale jak jsem si tak napsala ve Photofiltru ten text, tak jsem dostala nápad, že bych mohla použít pár slov z písničky Leaves' Eyes od stejnojmenné skupiny. A nakonec jsem k tomu přidala i ten předchozí řádek, takže po dlouhé době je záhlaví zas s výškou 200 pixelů. Tentokrát mi nedělalo problém změnit barvu písma a odkazů. Většinou se mi to nelíbí ani na pátej pokus. Ale mohla bych prohodit barvy odkazů (že normálně bude oranžovej a po najetí ten tmavej, co je teď). Ale nechce se mi. Ještě bych mohla po několika letech změnit i zápatí, ať to má nějakou patu, když už to má hlavu. :D

Jednoduchost - univerzální design

5. února 2012 v 20:44 | Zdebra
Nastal čas si nastavit nějaký univerzální design, protože po změnách v administraci se mi předchozí design nastavoval hodně dlouho a dělal problémy. Proto jsem se rozhodla nepoužít u designu žádné obrázky. Aspoň se to nebude dlouho načítat těm, co mají pomalý net.

Pohjoinen Tähti

4. prosince 2011 v 19:57 | Zdebra
Určitě jste si všimli, že je tu nový design. Určitě si říkáte, že tento článek je zbytečný. Není. Možná teď zbytečný je, ale třeba za rok, když se sem podívám, tak zbytečný nebude. Zbytečný by byl pouze, pokud bych sem nedala screen. A ten tu je.

Jak jsem se těšila, až to změním, tak mě blog hezky naštval. Že se okraje nastavují v pozadí stránky, to bych snesla. Ale pozadí stránky (to, co je uprostřed) v okrajích? Hrůza. Staré nastavování bylo lepší. Takže jsem to jen odflákla. A musím říct, že css a html je luxus oproti tomuhle nastavování.

Fox - Dobrou noc

24. září 2011 v 1:24 | Zdebra
I když je podzim, je na blogu letos teprve třetí design. Ano, třetí. Minulý tu byl snad nejdéle ze všech. A divíte se? Já ne.

Design Suomi

10. března 2011 v 17:12 | Zdebra
Výborně. Jednou nezkopíruju článek před zveřejněním a ono se to odhlásí a článek fuč. Zachováno jen pár vět... Snad si na všechno vzpomenu.

Tak jsem si řekla, že bych mohla převlíct blog. Určitě už je propocený... Jenže jsem ho nevykoupala. Rubriky jsou nepřehledné a chci rozdělit rubriku "Články" podle let. Taky si potřebuju udělat pořádek v galerii. Vy to nevidíte, ale já ten bordel vidím moc dobře. S rubrikama ten samej případ. A co teprv rozcestníky... pak budu muset vytvořit novej popisek a to než zas odhadnu tu výšku...
Že se vám líbí nejvíc ta veverka? :D
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________