Fotky

Míca a skřítek

21. ledna 2018 v 15:05 | Zdebra
Dlouho jsem sem nedávala nějaké fotky, a myslím, že je to docela škoda. Mám co dohánět. Archiv je velký. Něco dávám na instagram. Zrovna včera jsem spamila fotkama, protože to byly 3 roky od Epicy v Praze a 6 let od Tarji v Bratislavě. Včera jsem bohužel na žádném koncertě nebyla. To ale odbočuju, protože v tomto článku budou kočky. Míca a její kotě Mína Lissa, kterému pořád říkám skřítek. Skřítek si po sobě umí uklízet hračky!

Selfí, když umazelnej skřítek přišel za mnou, nebojte, nedržím ju ve vzduchu, stojí mi na klíně. Pár dní po koncertě Arch Enemy.

Náhodné kočky

17. prosince 2014 v 17:59 | Zdebra
Kdykoliv vidím kočku, rozzáří se mi oči jako děcku v obchodě u regálů se sladkostma a hračkama. K většímu štěstí by mi snad chyběla kočka v přítomnosti Tarji a nejlíp ve Finsku. Jednou se mi v noci zdálo, že jsem listovala novinama, a najednou tam byly fotky Tarji s kočkou. Bylo to ťuťu.

Číhám s foťákem na sýkorky a najednou kočka! Cvak, cvak, cvak jak nějakej paparazzi. Tuhle jsem tu ještě asi neviděla.

Čertík a podzimní procházka

9. prosince 2014 v 17:59 | Zdebra
Z Čerta je už pořádnej kocour. A jak začala zima, tak je hezky huňatej. Už není tak vychrtlej jako byl. U nás se zvířata mají líp než lidi. Škoda, že nemáme ještě bílýho kocoura, co by se jmenoval Mikuláš.

Čert

5. října 2014 v 13:32 | Zdebra
Od 27. června mám kotě. Čerta. A on byl důvod, proč jsem nejela na slučák, kde bych stejně většinu času jen seděla a mlčela. To sice doma taky dělám, ale je lepší být sám o samotě než být sám mezi lidmi. Ale to už odbočuju.

Kočka na okně

24. února 2014 v 15:34 | Zdebra
Dnes jsem šla z busu domů a v dálce zahlídnu kočku! Hned se rozzářím a usmívám se už z dálky. Když jsem se přiblížila k mostku, na kterém byla, začala pomalu zdrhat a mňoukala. Vytáhla jsem mobil, abych si ji vyfotila. A pak vlezla do okna jednoho opuštěného baráku. Kdybych tak s sebou měla foťák! Ten pohled se nenaskytne opakovaně.

Fotky z Brna

8. února 2013 v 11:59 | Zdebra
Dlouho jsem sem nedávala žádné fotky. Párkrát jsem psala, že sem nějaké dám, ale jaksi se mi do toho nechtělo. Dnes, když jsem chtěla něco napsat, jsem neměla co psát, tak jsem si řekla, že sem dám fotky z Brna ze srazu s Verčou. Příští týden jdeme do Ikei, tak třeba budou nějaké fotky. A jestli půjdem do té hospody, kde jsme byly minule, tak bych to tam taky mohla vyfotit.

Všude samá kočka, samej kocour

14. října 2012 v 15:02 | Zdebra
Ve středu jsem venku potkala Micinku, tak jsem se pak vrátila pro foťák, jenže se nenechala vyfotit a cpala se do vrat. Naštěstí bylo co fotit. Nadpis mě napadl, když jsem si vybavila "Všude samá kráva, samej vůl" z písničky Pohoda od Kabátů. To jsme v šesté a sedmé třídě zpívali v hudebce. Ale zpátky k těm fotkám...

Micinka se vyvalila na zem a převalovala se. Nechtěla mi pózovat tak, jak jsem chtěla.

Kočka v barvách podzimu

8. října 2012 v 20:24 | Zdebra
Kdybych si tak vzpomněla, co jsem chtěla napsat...

Dnes jsem hrabala listí. Aspoň jsem se trošku protáhla. A poblíž byla kočka. Trochu plachá. Ale hezky se nechala vyfotit. A číhala u potoka na myši. Přijde mi, že na druhé straně dědiny je nějak moc zrzavých nebo zrzavobílých koček. Tady jsou spíš černobílý, mourovatý a černý. Ale ťuťu. Všechny jsou ťuťu.

Foceno přes potok proti slunku, které je po dešti nejhorší

Veverička

5. října 2012 v 16:02 | Zdebra
Včera jsem se rozhodla, že všude budu tahat foťák. Dnes jsem si ho vzala zas a ejhle, najednou jsem viděla běžet veverku. Běžela si pro oříšek. Tak jsem se rychle připlížila a rychle jsem fotila, dokud je čas. Schovala se do křoví, ale to mě neodradilo. Vylezla na strom, kde byla vidět, tak jsem fotila dál. A najednou hup a byla na vedlejším stromu a tak to šlo dál a dál. Pak jsem viděla v místě, kde jsem byla předtím, další veverku, jak utíká. Ale tu jsem už pak neviděla a nestihla jsem ju vyfotit. Tak jsem šla pokračovat v práci a těšila jsem se, až se podívám na fotky.

Kočičí společnice

2. října 2012 v 13:34 | Zdebra
Kočky jsou nejlepší společnice. Dneska jsem oškrabávala bránu u školky a šla kolem jedna menší kočička. Když jsem ji zavolala, tak za mnou přišla a nechala se pohladit a mazlila se. Umazlila by se. Je moc ťuťu. Doufám, že ji někdy potkám, když budu mít foťák. Aspoň mám nějakej důvod chodit na druhou stranu dědiny. A že bych si začala nosit foťák úplně všude? Třeba zítra kolem mě proběhne veverka. Nebo si na nějakou větev sedne nějakej pěknej ptáček. Mobilní fotky z mého mobilu se mi nelíbí. Ale tahle je docela ok. Ihan okei. A jak se ta kočička mazlila, tak se nenechala vyfotit. Tak jsem chvilku počkala, až bude dál, jenže pak šla k mé ruce. To dělá většina koček. Ale naštěstí nastala chvíle, kdy se umývala, tak jsem vytáhla mobil, zavolala "čiči", ona se podívala, a vyfotila jsem ji.


A že bych sem dala i další fotky? Tak jo.
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________