Grafická tvorba

Corelování

15. března 2015 v 22:24 | Zdebra
V pátek jsem na včerejšek "slibovala" nějaké ty obrázky z corelu, co jsem si načmárala. Aby toho nebylo málo, tak jsem nedávno znovu zkoušela nakreslit Pikachua, toho samýho, co ve škole. Ještě jsem zkoušela Tarjino logo, ale pak jak jsem zjistila, že to jde převést z rastru na vektor, jsem to smazala, protože jsem to kreslila po částech, takže tam pak byly nějaké ty čáry. Jenže teď vím, jak to udělat, aby tam nebyly... ale to už je pozdě. Pokoušela jsem se i o oko podle návodu.

Tarja & Manuela

11. května 2012 v 23:48 | Zdebra
Na FB jsem narazila na pěknou tapetu s Manuelou ze Xandrie. Ale nemůžu se přece vykašlat na Tarjuš! Tak jsem si řekla, že si vytvořím vlastní tapetu. Na googlu jsem si našla obrázek Manuely, co největší, aby se mi líp tvořilo. Pak jsem si vybrala barvu pozadí, pak fotku Tarjuš. A výsledek se mi líbí snad víc než moje předchozí tapety, co jsem kdy vytvořila. I když... některý se mi líbí pořád, třeba tahle (a ještě jedna podobná, která se mi nechce hledat, ale mám ju na fb) a tahle. Cože? Mně se nechce zobrazit galerie na blogu! A nebo jsem tu složku smazala? Jo, přesunula její obsah a smazala ju, takže musím u toho jednoho článku změnit odkaz... A zjišťuju, že se mi nezobrazují u jednoho článku fotky nahrané na FB... ono snad bude lepší nahrávat něco i tady do galerie (ale asi jen výběr) a pak dát dolů odkaz na rajče.

Ať nezdržuju kecama, tak pod perexem se můžete podívat na tapetu. A nebo si ji můžete i uložit, kdo chcete. Hm, než se to nahraje... Sláva! (po cca 7 minutách)

Pár pokusů v grafice a stránce

10. června 2011 v 17:47 | Zdebra
Moi,

po pár dnech bych se už ozvat mohla, že? A měla bych taky víc komentovat. Jenže to bych musela mít víc času, abych si mohla všechno přečíst. A jak jsem v poslední době unavená, tak mě to čtení uspává. Něco jinýho je psaní. To můžu psát se zavřenýma očima.

Musím se pochlubit, co jsem si vytvořila v programu Adobe Fireworks, ve kterém děláme na rekvalifikaci grafiku.

Růžový Pinkachu

6. listopadu 2010 v 17:59 | Zdebra
Jelikož mám blogovací náladu, tak bych se ráda pochlubila i na blogu s Pinkachu, který už trčí na mém fejsbuku. Abyste nebyli šokováni, tak jsem ho schovala pod perex.

Nové tapety

6. listopadu 2010 v 17:15 | Zdebra
Jelikož jsem teď otevřela Firefox, abych zmenšila ve článcích obrázky (v Opeře nejdou a když je zmenším přes html, tak se stejně po zveřejnění opět zvětší), tak jsem se rozhodla, že se trošku pochlubím další tapetou s Tarjou, co jsem včera vytvořila z těch mála fotek ze Stuttgartu.

Stuttgart
Plná velikost zde.

Domeček

29. září 2010 v 18:15 | Zdebra
Jelikož v poslední době blog upadá, tak jsem si řekla, že sem budu dávat aspoň fotky nebo něco podobného. Jenže to bych musela jít do několika podsložek, abych něco vybrala. Takže jsem jen vlezla do té první složky a do oka mi padl domeček, co jsem vytvořila údajně v dubnu (hlásí vlastnosti).
Domeček

Tapety - Tarja

22. dubna 2010 v 18:11 | Zdebra
Víte, že mám na blogu psací krizi. Ale možná nevíte, že mě popadla tvorba v různých grafických programech. A určitě víte, jakej jsem blázen a Tarjaholik. Takže jsem si vytvořila pár tapet s Tarjou. A jelikož existuje spoustu dalších Tarjofilů, tak si ty tapety nenechám pro sebe, ale dala jsem tam adresu blogu, abyste si příště mohli přijít pro další. :D

Finská vlajka

3. února 2010 v 7:59 | Zdebra
Na blogu Lawiane jsem se inspirovala z jednoho obrázku, kde ze jména Tarja byl vytvořen nápis Tarja a srdíčko. Já jsem si to vyzkoušela s jiným písmem. Nejdřív Tarja, pak Nightwish a pak mě napadla finská vlajka. Doufám, že nevadí, že se opičím.

Ale mohla jsem to udělat lepší. Ostatní výtvory někdy použiju v designech. A v některém designu bude nápis Zdebra, ale text bude blog.cz. :D Tohle je po velmi dlouhé době předpřipravenej článek.

Pikachu

18. ledna 2010 v 17:09 | Zdebra
Tak jak jsem včera slíbila, tak sem dávám toho pikachu, co jsem vytvořila ve škole v Corelu.

Moje výtvory

29. října 2009 v 18:19 | Zdebra
Tady mám ty moje kresbičky. Nevěděla jsem, do které rubriky tento článek zařadit, tak je ve fotkách. Sice to jsou kresby, ale skenr je tak trochu foťák.

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs019.snc3/12639_1152577703152_1488951726_30384003_7015040_n.jpg
Tady se mi nejvíc líbí ten rukáv a malíček (ten vpravo). Naskenovaný to vypadá líp než ve skutečnosti.
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________