"SB" nevedu!


Doporučuji:
_____________________________________________________________________________


Hudba k poslechu

Hudební objevy roku 2016 - 1. část

4. února 2017 v 20:33 | Zdebra
Loni jsem si opět zapisovala skupiny, co jsem objevila a zaujaly mě, že jsem je pasovala na adepty do článků s objevama. Za rok toho objevím hromadu, ale málokoho poslouchám dál nějak víc. Je toh totiž moc. A tak jsem se rozhodla to zapisovat. Jak se tak dívám na loňskej seznam, tak tam jsou jména, která si už nepamatuju. Nebo si pamatuju, ale nevím, jak zní. A něco mi vůbec nic neříká. Pořád je tu ale dost skupin, co si nějak pamatuju. Začít bych mohla objevy, které jsem viděla naživo. A ještě mi chybí jeden článek s objevy za rok 2015!

Hudební objevy roku 2015 - třetí část

9. května 2016 v 17:59 | Zdebra
Jsou tu další moje objevy. Původně jsem jich měla na tento článek v plánu deset, ale trvalo by mi dlouho, než bych vyhledala vhodné ukázky a něco k tomu připsala, tak jsem to rozpůlila. A možná mám ještě v zásobě další objevy, ale z toho seznamu, co jsem si psala během roku, jsem vybrala ty názvy, co mi aspoň něco říkají. Někdy si musím udělat čas na to, abych si poslechla i ty neznámá jména.

Hudební objevy roku 2015 - druhá část

26. dubna 2016 v 19:01 | Zdebra
V lednu jsem zveřejnila první část loňských hudebních objevů, co jsem objevila. Seznam je ale dlouhý, tak přicházím s druhou částí. Nejspíš budou následovat ještě další dvě části. Možná si to ale projdu a zredukuju to. Spousta názvů mi už skoro nic neříká. A to je škoda. Minule to byly především skupiny, co jsem viděla naživo. Teď je čas na ten zbytek. Nejprve skupiny, které si pamatuju.

Hudební objevy roku 2015

18. ledna 2016 v 15:59 | Zdebra
Loni jsem si každý hudební objev zapisovala. Vznikl z toho docela dlouhý seznam. Ale určitě se najde něco, co jsem si nezapsala. Loni byly 3 články, letos nejspíš budou 4, možná víc. Většina jmen ze seznamu mi nic neříká, tak si to všechno musím znovu pustit. První článek jsou skupiny, co si pamatuju nejvíc nebo je i dokonce poslouchám. Jedna věc je to objevit a říct si, že je to super, druhá věc je zůstat u poslechu.

Hudební objevy v roce 2014 (3. část)

26. ledna 2015 v 18:44 | Zdebra
Je tu poslední část mých hudebních objevů v loňském roce. V první částibyl metal a Jelen, ve druhé jsem se zaměřila na trailerovou hudbu. Dnes tu máme od všeho něco. Metal, filmová hudba, klavírní hudba. A na závěr něco, co vás možná u mě šokuje.

Hudební objevy v roce 2014 (2. část)

19. ledna 2015 v 18:44 | Zdebra
Minulý týden jsem zveřejnila první část mých loňských hudebních objevů, a jak jsem slíbila, je tu druhá část. Dnes se můžete těšit na trailerovou hudbu, co mě loni zaujala. Trailerové hudby není nikdy dost. A poslechnout si ji může každej narozdíl od metalu, kterej se nemusí líbit každému. Nezapomínejme ale také na to, že metal je velice rozmanitý, že se může sejít deset metalistů a každý poslouchá něco jiného a nemusí se shodnout.

Hudební objevy v roce 2014 (1. část)

12. ledna 2015 v 19:43 | Zdebra
Od té doby, co mám Spotify, objevuju zas další a další hudbu k poslechu. Před pěti lety jsem to tak měla s last.fm. Jo, ten čas letí. Dost doporučených skupin si pustím i teď. Loni jsem prozkoumala Spotify, takže jsem si objevy mohla hned pustit. Jenže jich bylo tolik, že mám letos a příští rok ještě co dělat. A to ještě přijdou další objevy.

Jelen - Jelen

Vánoční playlist

23. prosince 2014 v 17:18 | Zdebra
Loni jsem vánoční playlist napsala až 26. prosince, a byl to jen text bez odkazů, takže pochybuju, že si to někdo vyhledal a pustil. Letos to napravím a přidám odkazy. Nejradši bych dala odkazy na Spotify, jenže to většina lidí nemá, tak se budu muset přemoct a použít youtube. Vlastně teď jsem se podívala pozorněji a vidím, že tam odkazy jsou. Jen nejsou tolik viditelné.


Vánoční playlist

26. prosince 2012 v 0:32 | Zdebra
Asi bych vám měla popřát veselé Vánoce, ale já moc na tyhle fráze nejsem. A navíc už zbývá jen jeden den. A za týden to bude všude "šťastný Nový rok" a málokdo napíše "šťastný nový rok". A ještě předtím na fb všude budou chlastací statusy atd. Nevím, co na tom všichni mají. Bavit se dá i bez toho. A pokud někdo k zábavě potřebuje chlast, tak... nevím, jak to nazvat... tak... tak ho lituju?

Katra - Kuunpoika

23. května 2010 v 10:40 | Zdebra
Určitě znáte písničku Hijo de la Luna od mnoha interpretů (nejradši mám od Haggard). V pátek jsem na last.fm poslouchala rádio a tam začala hrát tahle písnička, ale tentokrát ve finštině, což se mi líbí víc. Tak jsem si řekla, že to musím dát na blog, když tu už dlouho nic nebylo.

 
 

Reklama


Rubriky