Hudební novinky

Pár hudebních novinek

13. září 2013 v 14:40 | Zdebra
Within Temptation si k nahrávání singlu Paradise (What About Us) přizvali Tarju! A dnes se objevila i ukázka. Singl by měl vyjít někdy koncem září. A na svých stránkách mají WT termíny koncertů, kde nechybí ani Česká republika. Konkrétně 11. března v Praze.

Prodám lístky na Tarju a Mikea Terranu s filharmonií!

2. března 2013 v 13:40 | Zdebra
Párkrát jsem se tu zmiňovala, že jsem si ve Vizovicích v předprodeji koupila lístky na Tarju, ale to jsem ještě nevěděla, že se začnou prodávat lístky na určitá místa. Původně nějací kupci byli, ale Verča pak dostala lístek k narozeninám a Gazzy chce sehnat lepší místo. Nebudu to natahovat, prostě neměl by někdo zájem o lístek do Zlína (sobota 6. dubna) nebo do Prahy (neděle 7. dubna) za 650 Kč? Možná i levněji! Lístky jsou do řady S a poloviny T, v Praze do 24. řady. Podmínka je osobní předání buď na místě nebo ve Vyškově/Brně. Poštu nechci riskovat. A nemusí to být metalista, když je to klasickej koncert. Zájemci mohou psát na zdebra@atlas.cz. V celém článku jsou ukázky z koncertu Beauty and the Beat z Plovdivu.

Ever Dream v ukázkách na superstar

5. října 2009 v 19:22 | Zdebra
Nevím, jestli se sem tak krátkej článeček hodí, ale musím to sem napsat. Dívám se na Ulici, před chvilkou byla reklama a najednou slyším známou melodii z Ever Dream od Nightwish a tam byly ukázky na Superstar. Hned, jak jsem to slyšela, mi začalo bušit srdce a určitě se mi rozzářily oči radostí, že slyším NW někde jinde než v přehrávači nebo v rádiu.

Aby ten článek nebyl tak krátkej, tak jsem ke článku přiložila i anketu.

Tarja má narozeniny

17. srpna 2009 v 14:14 | Zdebra
Dnes, 17. srpna, má 32. narozeniny zpěvačka s nejkrásnějším hlasem, Tarja Turunen. Přeju jí všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky, spoustu krásných písní. Ať má pořád tak krásnej hlas, ať má stále víc fanoušků, ať jí to s Marcelem vydrží co nejdéle.

10. zlatý slavík!!!

8. prosince 2007 v 23:08 | zdebra
A je to tu! Dnes 8. 12. 2007 byl překonán rekord v počtu zlatých slavíků v kategorii zpěvačka. A kdo jiný, než moje nejoblíbenější nejen zpěvačka, ale i bytost Lucie Bílá?
Celý den, celý týden, celý měsíc, celý rok jsem se na dnešek těšila. Měla jsem moc napjaté nervy. Dnes to už nebylo k vydržení. Nudila jsem se, chodila pořád dokolečka atd. Pořád dokola jsem poslouchala písničku Doufám a doufala jsem, že vyhraje Lucie Bílá.
Jsem moc ráda, že je to všechno zase jako dřív. Tak to má být. Doufám, že to takhle bude dál.
 
 

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________