Odkazy

Kliknutí na ermail

13. února 2013 v 15:49 | Zdebra
Tak si procházím maily a najednou zjistím, že u ermail je soutěž nebo něco. A samozřejmě musím všude možně vnucovat odkaz, abych získala stovku za 500 kliknutí! To jsem zvědavá, jestli někdo klikne. Proto prosím, jestli byste mohli kliknout. Předem děkuju. Nerada takhle někomu něco vnucuju. A kdyby někdo chtěl, může se rovnou registrovat. Od května mám už něco přes 400 Kč.

Odkaz:

Dodatek: Jelikož mi blog tvrdí, že článek obsahuje nevhodný výraz "erlink" a mohl by být můj blog zakázán, tak jsem použila zkracovátko...

Bloglovin'

6. ledna 2013 v 16:15 | Zdebra
Stránka bloglovin existuje nějakej ten pátek, ale objevila jsem ji až po změně úvodní stránky, kdy mi chyběl výpis nejnovějších článků od oblíbených blogerů. Nebavilo mě ty dva, tři dny procházet všechny blogy v oblíbených, protože trvá, než se to načte. A většinou nikde nepřibyl nový článek. Ale nakonec jsem našla jednoduché řešení. A nejspíš takových článků na blog.cz přibylo a přibyde víc. Už jsem viděla minimálně 3.

Alternativy lorem ipsum

25. dubna 2012 v 22:10 | Zdebra
Určitě se někdy každý setkal s latinsky vypadajícím textem začínajícím "Lorem ipsum dolor sit amet". Je to takový výplňový text na stránky, aby se vědělo, jak bude text na stránkách vypadat. Osobně mi přijde tenhle text pro Česko nepřirozený, když neopsahuje diakritiku. Ale pořád lepší než "bla bla bla, text, text, text, nadpis, nadpis".

Anglické idiomy

21. srpna 2010 v 19:07 | Zdebra
Tak jsem si v nudě řekla, že promažu záložky v opeře a dostala jsem se ke stránce, kde jsou anglické idiomy. Kdo neví, o čem je řeč, tak jsou to takové fráze, které nejdou doslovně překládat. Tady je vysvětlení a pár frází.
A jak to tak bývá, tak jsem se u toho bavila.

heavy-music.ru

12. února 2010 v 18:42 | Zdebra
Dneska jsem procházela net, hledala jsem nějakou písničku a tím jsem objevila jednu stránku, kde jsou mp3 ke stažení. A musím vás potěšit tím, že je tam jen metal. Zde je odkaz. Doufám, že se tam vyznáte. Pokud hledáte něco nového pro vaše uši, tak stačí nahoře vpravo kliknout na music archive a tam si můžete vybrat podle žánru. Stačí kliknout na žánr a vyjede celej seznam skupin. A taky si můžete vybrat skupinu podle písmena (třeba pokud vám chybí v metalové abecedě skupiny na nějaké písmeno, tak na to kliknete). Většinou se tam dá stáhnout jedno album od každé neznámé skupiny. U známějších jsou diskografie.

Last.fm

30. října 2009 v 12:02 | Zdebra
Včera jsem začala poslouchat písničky přes last.fm. Jsem tam registrovaná asi dva roky, ale nikdy jsem tam nic neposlouchala. Teprve včera mi kamarádka poslala odkaz na její profil, tak jsem se přihlásila, abych si něco poslechla a pak jsem si stáhla program, kterej mi to propojí s winampem, takže se tam můžete podívat, co zrovna poslouchám nebo co jsem poslouchala naposledy atd. Jsou tam takový statistiky, pokud to neznáte. Jde to propojit i s windows media playerem a dalšími přehrávači. Při instalaci si můžete vybrat.

Můj profil najdete zde.

Takže jsem si odinstalovala ten plugin Winamp to qip a teď mám ve statusu jenom odkaz na můj profil. :D Ale nikoho asi nezajímá, co poslouchám, takže je to tam zbytečně. Leda, že by se našel nějakej šťoural a rejpal, co by na to kliknul. :D

Vaše ikonky

27. července 2009 v 16:09 | Zdebra
VAŠE IKONKY:

gif animation creator
____

Dyk24
Weblog - Typy, rady a návody...

Moje profily

25. července 2009 v 22:57 | Zdebra
Rozhodla jsem se, že po nějaké době, asi po roce, sem dám odkazy na většinu mých profilů, na který si vzpomenu.

Blog.cz - Tu
Lidé.cz - Tu
Lidé.cz - Tu
Libimseti.cz - Tu
Livesms.cz - Tu
Drbz.cz - Tu
Blogspot - zdebra.blogspot.com - pak stačí kliknout na profil
Mp3ky.net - Tu

To je asi tak všechno, co si pamatuju. Časem ještě něco přidám.

A když mou přezdívku zadáte dokonce na icq, tak mě najdete. Teda u qipu to funguje, u icq nevím. Můj profil poznáte podle doslovného humoru, co ráda používám (např.: Mobil: Nokia 5310)

Google pro začátečníky

18. července 2009 v 16:32 | Zdebra
Určitě znáte různý ty vyhledávače pro "začátečníky" nebo ty, co neumí vyhledávat. Já znám např. googleforidiots, taksitokurvavygoogluj atd. Dnes jsem našla něco lepšího.


Tam zadáte klíčová slova a pak tomu, kdo něco hledá, pošlete odkaz, kterej ho odkáže na animaci, jak se to vyhledává a pak mu to najde na googlu to, co hledá. :D Pěkná věc. To se určitě někdy bude hodit.

A kde jsem tohle vyhrabala? Na fóru Nightwish na lidé.cz se někdo ptal, kde stáhne písmo NW a tam byl ten odkaz. Odkaz mi byl neznámý, tak jsem si myslela, že tam bude stránka s písmama a ejhle, ono na mě vybaflo tohle.

Překladač jmen

8. ledna 2009 v 16:29 | Zdebra
Určitě znáte různý nadávky, které začínají na písmena v nějakém slovu. Například "Hip hop" - Hromada Impotentních Pitomců Hopsajících Okolo Podia. Takových věcí je víc. Zde si můžete zjistit význam vašeho jména nebo zjistit významy jiných jmen a pak těm osobám nadávat... Přeji příjemnou zábavu.
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________