Řetězáky

Dotazník Liebster Award

4. ledna 2018 v 16:30 | Zdebra
Po dlouhé době jsem byla nominována. Dlouho jsem žádný dotazník nevyplňovala, a tohle by mohl být nový krok k návratu do starých kolejí, kdy jsem byla na blogu aktivnější. Nominovala mě Vivienne. Potěšilo mě to. Akorát některé otázky mě moc nepotěšily, ale to tak bývá často. Snadno se odpovídá na otázky, které nejsou určeny mně.

Spící dotazník

19. srpna 2017 v 15:27 | Zdebra
Ztratila jsem rozepsaný článek z Tarjiných koncertů, tak je tu nějaký ten dotazník, co jsem měla už přes rok nachystanej na případ nouze. Takových jsem si měla připravit víc, když vidím, jak jsem tu "aktivní"... To je za trest, že jsem ty články z koncertů nesepsala hned! Nebo jsem si to sepsala v hlavě a myslela si, že jsem to psala doopravdy? Nebo se mi o tom jen zdálo? Vím, že jsem skončila uprostřed koncertu! Pak jsem nevěděla, co všechno psát kromě toho, že to bylo super. :D Nebo se mi to jen zdálo? Dost, jdeme k dotazníku. Už nevím, kde jsem ho sehnala, tak se autorovi omlouvám, kdyby se tu náhodou objevil. Dotazník byl sepsanej někdy v květnu 2016. U některých otázek připíšu poznámku.

Seriálový, knižní a filmový dotazník

29. prosince 2014 v 16:49 | Zdebra
MaddyHarry na svém blogu vyplnil seriálový dotazník, tak jsem si řekla, že ho taky vyplním, když jsem si v duchu při čtení odpovídala. Jenže ty moje odpovědi si už asi nepamatuju, tak jsem zvědavá, jak mi to půjde. U některých otázek jsem i nevěděla, co odpovědět. A napadlo mě převést otázky i na literaturu. A na závěr jsem se rozhodla do toho zakomponovat i filmy.

Odpovědi 3

22. prosince 2014 v 14:59 | Zdebra
Další otázky, na které si odpovídám. Asi je budu zveřejňovat každé pondělí. A že bych si pak na každé pondělí začala připravovat další? Uvidím.

Odpovědi 2

15. prosince 2014 v 14:59 | Zdebra
Pokračování předchozího "článku" s odpovídáním na otázky. Možná vám bude divné, že si odpovídám na otázky, které jsem vytvořila, ale podle mě je to snadný způsob, jak napsat "článek" na blog. A může mi někdo vysvětlit, co u všech těch dotazníkových článků znamená ta zkratka TAG? Teda pokud je to zkratka. Je to velkýma písmenama, tak by to měla být zkratka.

Odpovědi 1

8. prosince 2014 v 14:32 | Zdebra
Jak jsem tu měla nějaké ty řetězáky typu Liebster Blog Award, kde jsem pak dávala otázky nominovaným, tak jsem si řekla, že bych taky na ty otázky mohla odpovědět.


Jedenáct plků

22. listopadu 2014 v 20:34 | Zdebra
To tu dlouho nebylo, že? Je to asi řetězák doslova, že nemá konce. Ale tentokrát nebudu nikoho nominovat, ať se řetěz uzavře. Ale pokud někdo chce, může se podívat na předchozí dotazníky a tam odpovědět na moje otázky. Tentokrát mě nominovala Ina.

Jedenáctkový dotazník

3. listopadu 2014 v 21:40 | Zdebra
Tak jsem zas byla nominovaná do toho dotazníku, kde je jedenáct faktů, jedenáct odpovědí na otázky a jedenáct otázek. Tentokrát jsem byla nominovaná nazpátek od Aničky z kočičího blogu.

Liebster Award TAG

2. září 2014 v 23:47 | Zdebra
Po nějaké době jsem se zas dala do vyplnění tohoto dotazníku, kde mě nominovala Sharrie. Zrovna asi před týdnem jsem si pročítala moje starší, a říkala jsem si, že bych je mohla vyplnit znovu nebo si najít nějaké další otázky. Tak to asi nechám na jindy. Cílem tohoto dotazníku je napsat o sobě 11 faktů (to mi dá zabrat, protože o sobě nerada mluvím v tom smyslu, abych o sobě něco řekla), odpovědět na 11 otázek, co napsal bloger za svými odpověďmi (čili neodpovídejte pak na ty otázky, na které jsem odpovídala já), napsat 11 vlastních otázek pro nominované, a nominovat 11 dalších. S tím posledním ale budu mít problém.

Liebster blog award

20. listopadu 2013 v 13:09 | Zdebra
Po dlouhé době tu mám nějaký ten dotazník. Tentokrát se jedná o Liebster blog award, do kterého mě nominovala Sharrie a později blogerka s přezdívkou Šukatérka. Takže odpovím na dvoje otázky. Nominovaný musí o sobě napsat 10 věcí, odpovědět na 10 otázek vytvořených tím, kdo jej nominoval, a na závěr musí vymyslet nové otázky. A na závěr nominuje 5 dalších blogerů. Něco podobného už jsem tu měla, jen místo desítky byla jedenáctka a mělo to název Jedenáct kyselých citrónů.
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________