Skládáme příběh

Že by další příběh?

30. července 2014 v 9:59 | Zdebra
Možná jste si všimli, že v menu už není anketa. Možná jste to ani nepostřehli, jak byla nenápadná. A možná si marně vzpomínáte, co v ní bylo. Název tohoto článku možná napoví.

Led

9. ledna 2013 v 19:38 | Zdebra
Už je to dva roky a půl, co se začal tvořit v komentářích další příběh. Ze začátku to vypadalo hezky, ale pak se to zvrtlo. Mrzí mě, že tam později nebyla zmínka o ledové královně, která byla na začátku. Víc prozrazovat nebudu. Určitě se nasmějete. Když jsem se podívala na předchozí, tak jsem se rozhodla pro jednoslovný název Led. Původně jsem do nadpisu napsala "Příběh ledového království". I když... spíš by se to hodilo pojmenovat Chlast. Však pochopíte. Přikládám i novou anketu.
Dodatek: Teď mě napadlo, že když je nadpis Led, tak by se to hodilo do tématu týdne (Živel), ale spíš se to tam nehodí.

O mravenečkovi

15. ledna 2011 v 20:38 | Zdebra
Tentokrát je tu pohádka, kterou jsem složila na fóru s Gabčou. Původně to mělo psát víc lidí, ale nikomu se do toho nechtělo. A opět to je pro ramba.

Nový příběh

15. června 2010 v 18:53 | Zdebra
Jelikož byl uzavřen minulý příběh, je čas otevřít další. U toho minulého jsem nechtěla ty komentáře mazat, aby se to dalo psát znovu. A navíc se mi to nechce hledat kdesi v historii.

První člověk do komentáře naváže na větu, co se nachází vespod tohoto článku. Další na to naváže a pak další, další a další. Je jedno, jak to bude dlouhý.


BYLA KRÁSNÁ ZIMNÍ NOC

Blogový příběh: Kanibalka

12. června 2010 v 15:33 | Zdebra
Od podzimu 2008 jste měli možnost se podílet v jednom článku na psaní příběhu. Nyní nadešel čas, abyste si celek mohli přečíst.

UPOZORNĚNÍ: Pro silné povahy

Samotář

7. října 2008 v 21:47 | Zdebra a spol.
http://strojopis.wbl.sk/psani_na_pc.jpg

Ve hře Skládáme příběh nám vznikl první příběh s nečekaným koncem.
 
 

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________