Vaše dotazy - moje odpovědi

Škola

5. března 2010 v 13:39 | Zdebra
Po delší době jsem měla v komentáři dotaz, který se netýká článku, ale týká se mého profilu.


Otázky

16. ledna 2010 v 12:07 | Zdebra
Tady je prostor pro vaše otázky. Víc asi psát nemusím. :D

Komentáře mimo téma mažu.

Odpovědi na otázky

13. ledna 2010 v 18:26 | Zdebra
Kdysi na jaře jste měli možnost se mě na cokoli zeptat. Článek už ně ztracen v historii a tak pro Vaše otázky vytvořím další (nevím, kdy) a odkaz dám do menu.. Tady budou odpovědi.

.flv video

10. prosince 2008 v 17:43 | Zdebra
Jak už víte, tahle rubrika slouží k odpovídání vašich dotazů. Tento článek by mohl také patřit do návodů a úvod (před perexem) by mohl sloužit k diskuzi.

Tentokrát byl dotaz u návodu: Stahování z youtube:

"Opravdu prima návod :)
Akorát mi to nepodporuje formát toho videa, nespustí se. Nevíš, jak na to, prosím?"

Pod perexem je postup.

Info o Google Docs

28. srpna 2008 v 16:48 | Zdebra
Občas sem dávám nějaké návody nebo tipy na různé aplikace atd. a tentokrát se to bude týkat Google Docs. Je to služba, která umožní zdarma vytvářet dokumenty ve wordu, excelu a powerpointu a taky je možné tam nějaké dokumenty nahrát. Jednou jsem sem dala návod (zatím první díl) a dnes měl článek komentář.
Klikni na Celý článek.

Vaše dotazy

15. května 2008 v 17:53
Jak už jste si jistě všimli, předchozí článek byl z nové rubriky Vaše dotazy. Pokud máte někdo nějaký dotaz, můžete napsat do komentáře, do zprávy autorovi nebo na mail zdebra@atlas.cz s jasným předmětem, abych nebyla zmatená, kdo to je a co to je (nejlepší by bylo napsat Dotaz na blog). Uvažuju, že bych si někdy později založila nové ICQ číslo na tento blog, pokud se tohle osvědčí. Budu se snažit se vším poradit.

QIP

15. května 2008 v 15:33 | Zdebra
Občas mi na mail od návštěvníků přijde nějakej vzkaz s dotazem a já pak nevím, kde odpovědět, když nezanechá kontakt. Rozhodla jsem se, že založím novou rubriku a budu odpovídat tady. Dnes ještě zkusím popsat Qip.

Dnešní dotaz byl: "kde si stáhla qvip?"

Odpověď: qvip neznám, ale asi byl na mysli QIP. Ten se dá stáhnout kdekoli. Na oficiálních stránkách nebo různých jiných, kde je hodně programů. Oficiální stránky jsou rusky, tak jsem zkusila www.stahuj.cz a našla jsem, co jsem hledala. Stačí do vyhledávače zadat qip a ono to už něco najde.
 
 

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________