Zážitky

Výšlap na věž, nová baterie a zámecká zahrada

20. května 2018 v 21:11 | Zdebra
Každý rok je ve Vyškově na radnici den otevřených dveří s možností vyjít si na věž. Už v roce 2015 jsem si všimla, že tam nahoře jsou lidi, ale neměla jsem čas se tam podívat, tak jsem si řekla, že třeba někdy příště. O rok později jsem náhodou šla zrovna kolem, a náhodou jsem měla foťák, tak jsem šla nahoru. Loni jsem už čekala, kdy bude oznámen termín - byly termíny dva - úterý a čtvrtek. Domluvila jsem se s kamarádem a šli jsme. Ten den bylo horko. Letos jsme se opět domluvili. Sraz jsme měli tentokrát v autobusu.

Vidíte to? Ten rozkopanej chodník vlevo. Rozkoupou celej chodník a pak tam mají takovej kousíček. Nebylo by lepší to rozkopat po etapách?

Tarja v Bratislavě 2016

27. února 2018 v 15:59 | Zdebra
Zatímco ostatní byli smutní, že koncerty v Praze a Zlíně skončily, a že Tarju uvidí až za dlouho, mě ještě čekal koncert v Bratislavě. Mezitím Tarja stihla i dva koncerty v Polsku, ale tam jsem bohužel nejela. Být milionář, tak neváhám ani minutu. Zároveň v ten den to bylo přesně rok od koncertu Arch Enemy s NW.


Tarja ve Zlíně 2016

27. ledna 2018 v 12:20 | Zdebra
Jo, je to už dávno, co byla Tarja ve Zlíně během The Shadow Shows. A já jsem tam samozřejmě nesměla chybět, i když jsem předtím byla v Praze i Košicích. Byly to super výlety, a když si vzpomenu, že se našli lidi, co mi to chtěli odepřít... Ještěže jsem si stála za svým.


Tarja v Košicích - prosinec 2016

29. srpna 2017 v 21:09 | Zdebra
Pokračování koncertních článků. Minule jste si mohli přečíst Prahu, teď je řada na dobrodružné cestě do Košic. A samozřejmě i něco o koncertu. Jako vždy.

Katedrála v Košicích byla pěkně nasvícená

Tarja v praze - 2016

20. srpna 2017 v 13:59 | Zdebra
Zázrak! Stal se zázrak! Konečně jsem dopsala staré články z Tarjiných koncertů v Praze, v Košicích a ve Zlíně! Původně to měl být jeden článek, ale nevím, jestli by se něco tak dlouhého chtělo někomu číst, tak to zas rozdělím. Jako vždy. Pak mi ještě zbývá Bratislava a to je pro loňský rok vše. Potom už jen Epica a Powerwolf, Metalfest, MoR a Ostrava v plamenech.


Afterdark Fair

28. prosince 2016 v 15:16 | Zdebra
19. listopadu jsme se s Morticiou rozhodly na poslední chvíli, že pojedeme do Brna na Afterdark Fair 2016, když nám ty srazy v poslední době moc nevycházely. Hlavním tahákem pro nás byla Tezaura. Dále tam vystoupili Lacrimas Profundere, ale to už jsme musely na vlaky, tak snad tu nebudou někdy až za dalších pět let, ale dřív. Kdo nechce číst článek, může se rovnou podívat na fotky na rajčeti. Ty tam už nějakou dobu jsou. 4 zobrazení! To je úspěch, že?

Lacuna Coil v Praze

16. prosince 2016 v 12:15 | Zdebra
4. listopadu 2016 v Praze byli Italové Lacuna Coil. V předchozím článku jsem se prošla po Praze, teď je čas na pokračování v podobě koncertu.


Listopadový výlet v Praze

12. prosince 2016 v 11:21 | Zdebra
Monika hledala někoho, kdo by s ní jel na koncert Lacuny Coil, tak jsem si řekla, že bych si mohla udělat výlet. Nakonec ale jela až odpoledne, takže jsem v Praze byla sama. Sraz jsme měly až kolem páté u Rock Café.


Výlet ve Vídni

27. listopadu 2016 v 20:33 | Zdebra
Je to už víc jak měsíc, co jsem se vrátila z Vídně z Tarjina koncertu a ještě jsem se neměla k tomu, abych sepsala svůj výlet. A mnoho dalších událostí od té doby. Snad na nic nezapomenu. Čím déle to odkládám, tím je to horší. A já si to za pár let chci přečíst do detailů!


Tarja, Visions of Atlantis a Scarlet Aura ve Vídni

11. listopadu 2016 v 17:15 | Zdebra
19. října byla ve Vídni Tarja. Když jsem se "kdysi" na Facebooku dozvěděla, že tam budou Visions of Atlantis, neváhala jsem a už jsem hledala, kde sehnat lístek. A nebyla jsem jediná. Přidaly se i Lenka, Jana a Monika. Původně ještě chtěla jet Gabča, ale nakonec nejela. Měly jsme ubytování v hotelu, tak jsem si našla nejzapamatovatelnější cestu z metra.


 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________