Zážitky

Zvýšené státnice

22. června 2010 v 20:02 | Zdebra
Ahoj,

tak zvýšené státnice mám za sebou. Ale nebudu předbíhat. Všechno pěkně popořádku, i když beztak zase někam odbočím jako vždycky.

Včera jsem nebyla nervózní. To mi bylo podezřelý. Tak jsem byla aspoň nervózní z toho, že jsem nebyla nervózní. A v noci jsem nemohla usnout. Usnula jsem kolem jedné hodiny, možná později a vstávala jsem v šest.

V buse mi bylo horko. Nejsem na to zvyklá a navíc tam bylo jako ve skleníku. Když jsme dojeli do Vyškova, tak jsem si vypla mobil, takže jsem si vyndala z uší sluchátka. Hrůza. Takovej rámus, jak všichni mluvili...

Nějak si na to Brno zvykám

14. prosince 2009 v 16:42 | Zdebra
Ahoj,

dneska jsme byli v Brně na anglickým divadelním představením Sen noci svatojánské. Sraz jsme měli v osm na místě. Musela jsem vstávat v pět. Někteří (nedojíždějící) si klidně mohli vstávat později než já vstávám obvykle. :D

Počítač je jako novej

3. srpna 2009 v 12:35 | Zdebra
Ahoj,

včera jsem nic nenapsala. Nějak mi dochází psací sliny. Navíc jsem na blog vůbec neměla čas.

Byla krása ujít cca 7 kilometrů

21. března 2009 v 16:50 | Zdebra
Byla jsem se projít na Větrníky (CHKO). Cestou jsem se zastavila u rybníka, kterej je hezčí než byl kdysi. Voda je krásně čirá, hezky šplouchá a je tam ostrůvek. Vyfotila jsem si kachny, ale nevím to jistě, protože letěly a svítilo slunko, tak na foťák nebylo vidět. Skoro všechno jsem fotila jen odhadem.

http://i.idnes.cz/09/023/gal/KRC29528f_VES1aa43d_vetrniky15.jpg

Když jsem přišla na Větrníky, šla jsem jinou cestou a objevila jsem mnoho krásných míst. Fotila jsem o 106. Bohužel jsem měla místo už jen na něco okolo 300 fotek, tak jsem se musela krotit. Objevila jsem tam nové posezení, tak jsem si tam sedla. Je to tam moc krásný. Dokonce je tam i odpadkový koš s víkem od popelnice. Ale moc dlouho jsem neposeděla, protože mě ta krása táhla dál. To byla taková pastva pro moje oči... Také na pár místech bylo trošku zmrzlého sněhu, tak jsem si na něj naposledy sáhla. Pak jsem pokračovala v cestě.

Valdštejnská zahrada I.

27. září 2008 v 12:03 | Zdebra
16. 9. 2008 jela naše třída na třídenní exkurzi do Prahy. Jeli jsme autobusem Student Agency. Jako první byla na programu prohlídka senátu. Tam jsme šli přes Valdštejnskou zahradu, kde jsme se chvíli procházeli a fotili. Je tam moc krásně, i když nám byla zima. V každém ročním období to tam je určitě pěkný. Fotky z celého úterý mám zde.

Mám za sebou 12 Km

22. července 2008 v 12:16 | Zdena Brandýsová

Dnes ráno jsem jela do Vyškova na menší nákup, protože tu nemáme obchod. Autobus přijel do Vyškova v 07:24 (podle mého mobilu), tak jsem šla do Kauflandu. Nakoupila jsem, co sem chtěla a šla do druhého obchodu. Měla jsem koupit DEKO na zavařování a nikde ho neměli. Ani v Kauflandu, ani v Hypernově, ani v jiným obchodě. Do Lidlu nechodím.
 
 

Reklama
Doporučuji:
_____________________________________________________________________________