Zážitky

Powerwolf a Battle Beast ve Zlíně

20. února 2016 v 18:12 | Zdebra
Když jsem se dozvěděla, že ve Zlíně s Powerwolf bude finská skupina Battle Beast, zaradovala jsem se. Kdybych v ten moment byla doma, určitě bych vyskočila tak vysoko, že bych proletěla stropem a střechou. Hned jsem si zarezervovala lístek a odpoledne jsem si jej vyzvedla. A aby toho nebylo málo, koncert se konal den po Sabaton.


Sabaton v Brně

15. února 2016 v 22:31 | Zdebra
Pátého února dva tisíce šestnáct byl v Brně koncert Sabaton. Ale předtím jsem s Lenkou zašla do kočičí kavárny EnviCafé. Večer jsem si s další Lenkou udělala pěknej výlet po nočním Brně.

Afterparty po koncertě a cesta z Pardubic

10. února 2016 v 19:26 | Zdebra
Po koncertě Wishmasters jsem spala u Moniky, tak jsme se během rockotéky uráčily odejít. Chvilku jsme se proběhly v klouzavém sněhu, ale přišly jsme akorát, když její mamka přijížděla. U nich doma nás hlasitě přivítali pejsci. Asi cítili kočky. Byly jsme vzhůru dlouho. Dala jsem Monice čokoládu a sešitek. Trefila jsem se. Daly jsme si pivo a pustily si Tarju. My Winter Storm. A u Calling Grace nás pobavil začátek.

In the dark
Captured in his frozen heart
Colours fade in to grey

Taky tam vidíte to co my? Otázka je spíš pro ty, co znají Tarjinu diskografii.

První letošní koncert

1. února 2016 v 19:35 | Zdebra
Pokračování předchozího článku z výletu do Hradce a Pardubic. Minule jsem psala o kočičí kavárně a návratu do Pardubic, teď bude pokračování. Začnu tam, kde jsem skončila.


Menší výlet do Hradce

27. ledna 2016 v 19:19 | Zdebra
Zase jsem byla v kočičí kavárně! Tentokrát v Hradci. Jela jsem v sobotu do Pardubic na koncert skupiny Wishmasters, tak jsem si řekla, že když už tam budu, podívám se do Cats & Coffee v Hradci, což je asi 20 minut vlakem z Pardubic. A aby toho nebylo málo, tak jsem se konečně domluvila s internetovou kamarádkou, se kterou se známe už skoro devět let. V někdy mezi létem a podzimem to bude devět let.

Kocourkov podruhé

17. ledna 2016 v 13:36 | Zdebra
Zase jsem byla v kočičí kavárně. Ve čtvrtek 14. ledna v Olomouci v Kocourkově. Měla jsem tam sraz s Kristýnou S., která zrovna byla tento týden v Olomouci a chtěla se jít podívat na kočky, tak jsem se připojila. Zároveň to bylo 4 roky od Tarjinýho koncertu v Pardubicích. A od toho koncertu se známe.

Výlet do kočičích kaváren v Brně a splněný sen

2. ledna 2016 v 20:09 | Zdebra
Dnes jsem jela do Brna. Nic neobvyklého kromě kočičí kavárny mě nemělo čekat, ale nakonec se mi splnil jeden "sen". Pro někoho by to mohla být noční můra, ale mě to nerozhodilo. Ale nebudu předbíhat. Byla jsem domluvená s jednou Tarjistkou Lenkou, která prodávala Consign to Oblivion od Epicy, které se tu moc sehnat nedá, a když, tak draze, tak jsem se chopila příležitosti pořídit si CD do sbírky. Původně jsme se domlouvaly o dva týdny dřív, ale nakonec do toho něco vlezlo, tak jsme se domluvily na dnešek. A měly jsme rezervaci v kočičí kavárně Envi café.

Moje první dojmy z českého dabingu Once Upon a Time

1. ledna 2016 v 13:10 | Zdebra
Ve středu začali na Prima Cool vysílat můj oblíbený seriál Once Upon a Time, tedy Bylo, nebylo. Už v ukázkách mi neseděl hlas Reginy. Sice jsem k ní Morávkovou tipovala, ale nesedí mi tam. Ema sice taky byl šok, ale k ní to docela pasuje, když si odmyslím originál. Henry mě rozesmál. A u Rampelníka jsem si z ukázek neudělala žádnej obrázek, asi je to neutrální.


Jak jsem navštívila vyškovský zoo park

31. prosince 2015 v 20:49 | Zdebra
Přijela jsem ze Zlína z Epicy a měla jsem asi 4 hodiny, než mi pojede bus. Možná víc. Když jsem volala babičce, tak mi poradila, ať se jdu podívat do zoo koutku, tak jsem tam šla.


Výlet do Rakoveckého údolí

31. prosince 2015 v 10:13 | Zdebra
Říjnové výlety nekončí. Říjen je ideální měsíc na podzimní výlety, tak jsme si s T vybrali Rakovecké údolí se zastávkou v Račicích a v Ruprechtově. Sraz jsme měli ve Vyškově u nemocnice.

 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________