Zpátky do minulosti

Zpátky do minulosti: ankety

27. září 2016 v 20:58 | Zdebra
Procházím historii blogu, abych uzavřela komentáře u pradávných "článků" a narazila jsem na ankety. Samostatné "články" většinou o jedné větě s anketou. Tak se na to podívám, co jsem tehdy psala za žvásty.

Zpátky do minulosti: květen 2013

3. července 2016 v 15:59 | Zdebra
Když budu ve Vizovicích, běhací dny mi vychází na čtvrtek a neděli. Ve čtvrtek to nebude žádnej problém, to si čas najdu. Ale v neděli? Poslední den vždycky vstávám později než předchozí dny. Ale myslím, že to zvládnu, a budu vzhůru už se sluncem, když ten den je Tarja. A tak jsem si googlila "kde běhat ve Vizovicích" a narazím na svůj článek! U některých vět jsem se pobavila a taky je vidět nějaký pokrok. Ale vůbec si nepamatuju, že jsem tu trasu k první zatáčce už dřív uběhla. A tak jsem si řekla, že by to chtělo novej článek do rubriky Zpátky do minulosti.

Můj první sraz Tarjistů a metalový koncert

3. června 2016 v 17:59 | Zdebra
Zatímco jsem na Metalfestu, připravila jsem si článek o mém prvním koncertu. Vůbec jsem o tom na blogu nenapsala článek, protože jsem tam byla v době školy. To bylo poprvé, co jsem takhle nešla do školy. A radši jsem se s tím na blogu nechlubila, aby to někdo nevypátral a neřekl učitelce. V té době před maturitou to ale bylo jedno, protože do školy ten den nešlo víc lidí a následující pondělí nás tam nebylo ani pět a půl. O jaký koncert se jednalo? Vlastně to byl sraz Tarjistů v Praze s návštěvou koncertu Nightwish Revival a Samhain. Bylo to v pátek 14. května 2010.

Shrnutí roku 2014

1. února 2015 v 16:05 | Zdebra
Tramtadadá! To tu ještě letos nebylo. A to ještě mám v plánu nějaké ty perličky z Google Analytics v podobě klíčových slov. Nebo si to mám nechat pro sebe? Každý rok si shrnuju ten předchozí, bla bla bla. Loni jsem shrnula rok 2013 docela podrobně. Rok 2012 jsem taky zvládla shrnout. Shrnutí roku 2011 se objevilo až v únoru. Tohle vlastně taky, jen to píšu dřív (29. ledna). Rok 2010 jsem shrnovala asi po měsících, ale tím vás nebudu zatěžovat. Doufám, že letos si budu dělat poznámky, abych věděla, co za rok napsat.

Splněná předsevzetí

2. ledna 2015 v 17:46 | Zdebra
Každý rok si do deníčku píšu seznam předsevzetí a plánů. Ke konci roku si je odškrtnu nebo k nim napíšu nějakou poznámku jinou barvou nebo tužkou. Nesplněná nechám být a jen je pak opíšu nebo upravím. Řekla jsem si, že bych se s některými mohla pochlubit na blogu.

Moje začátky blogování

13. listopadu 2014 v 19:26 | Zdebra
Je to už sedm let, vlastně by se dalo říct, že osmej letopočet, co mám blog aktivní. Rok předtím jsem si ho jen na mobilu založila, ale neměla jsem internet, a ve škole jsem se v tom nechtěla šťourat, tak jsem to nechala na té slavné bohyni Jindy. O rok později, v květnu, tuším 26., jsem ve škole měla volnej čas, tak jsem si blog aktivovala, a nastavila si design a zkopírovala tam pár zábavných blbostí.

Zpátky do minulosti: seriály

14. července 2014 v 15:59 | Zdebra
Pro dnešek jsem si jako téma vybrala seriály. Tentokrát nebudu odkazovat na žádný článek v minulosti blogu, protože by jich asi bylo víc. A navíc se mi to nechce hledat, protože si nepamatuju, co jsem kdy psala. Vyvíjel se můj seriálovej vkus? Jaké seriály mám nejradši?

Zpátky do minulosti: Jak dlouho bloguješ?

30. června 2014 v 15:59 | Zdebra
Rozhodla jsem se, že v létě pravidelně každé druhé pondělí přibyde článek do rubriky Zpátky do minulosti. Tentokrát mi do oka padl anketní článek Jak dlouho bloguješ?, který narozdíl od ostatních starších není žádná jednořádková stručnost. A za tu dobu přibyla určitě další minulost.

Zpátky do minulosti: rubrika Moje perličky

26. června 2014 v 16:40 | Zdebra
Po dlouhé době jsem se podívala do historie blogu, abych něco možná promazala a uzavřela komentáře nebo zakázala či moderovala. Nikdo nechce mít zaspamený blog. Ale nemůžu to přece dělat u každého článku ručně, že? A jak jsem si tak procházela léto 2007, tak jsem si přečetla výsledky nějakých testů, co jsem si dělala a zveřejňovala je na blogu. Nic moc články. Vlastně se snad ani nejedná o články. Spíš poznámky, někdy ale bez poznámek. Rozhodla jsem se, že bych mohla k některým napsat, co se za tu dobu změnilo atd.

Shrnutí roku 2013

13. ledna 2014 v 17:35 | Zdebra
Jak si tak procházím loňské shrnutí předchozího roku, připomnělo mi to, že bych měla vytvořit rubriku na žvástovní články 2014. Ale nejspíš ju vytvořím, až budu psát nějaký žvásty. Tohle sice zatím vypadá žvástovně, ale je to shrnutí, takže zpátky do minulosti.
 
 

Reklama

Doporučuji:
_____________________________________________________________________________